Jump to content
Dogomania

Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.


Cajus JB

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witamy ze STEFANKIEM (z budowy)który wie jak to jest jak sie czeka na swojego kochajacego czlowieka.Troche mnie nie bylo ale brak czasu zrobil swoje.W poniedzialek zaraz wplacam zaległe wplaty..........DINO pieknie wyglada widac duzo pracy wkladacie w jego utrzymanie ,wychowanie ,pielegnacje to sie chwali.Proszę wytulić od nas DINA:)) Pozdrawiamy:))

Link to comment
Share on other sites

Witam Cajus, widzę że masz takie samo poczucie humoru jak mój TZ:-). Komentarzami na dogo bym się nie przejmowała, chociaż mnie też czasami ruszają niektóre wypowiedzi, szczególnie jak ktoś nic o mnie nie wie, a wyciąga wnioski na podstawie jakiejś pojedynczej sytuacji.
Czy psiak ma allegro?
Z finansami to się zastanowię bo ja z tych biedniejszych jestem no i mam gromadę przybłęd w domu. Ale jak podasz konto do wpłaty to się szybciej będę zastanawiała.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie i dziękuję z przybycie.

Dina allegro wygasło. Są ogłoszenia, ale są z opisem z pierwszej strony. Jest on mało zachęcający. Miałem napisać tekst, ale zawsze gdzieś musiałem się pokłócić.

Dziś jak wrócę z pracy napiszę tekst i wstawię go w pierwszy razem z deklaracjami.

Zaraz roześlę konto aby nie robić sobie zaległości.

Jeszcze raz dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...