Jump to content
Dogomania

Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.


Cajus JB

Recommended Posts

Dino nadal jest w hoteliku. Niestety straciłem kontrolę internetową nad kontem na jakie wpływają. Zawsze były Wasze wpłaty. Możemy się tak umówić, że jeśli chcecie to zrezygnujecie z wpłat bo są inne potrzebujące psiaki lub podam Wam nowe konto. Decyzja należy do Was. Osobiście wolałbym abyście przeznaczyli te pieniądze na bardziej potrzebujące psiaki.

Dino ma regularnie opłacany hotelik w stałej wysokości 420 zł. Niedawno odnowiliśmy szczepienie na wściekliznę. Ostatni przelew poszedł wczoraj i jest to opłata do 9 kwietnia ( Dino zawsze miał płacone niejako wstecznie ). Ma się świetnie. Niestety mój nieustanny brak czasu sprawia, że cały czas nie ma domu.

To nowe wydarzenie na fb: [URL]https://www.facebook.com/events/546824662079533/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 5 months later...
  • 9 months later...

Miało to być dla wszystkich niespodzianką, że dla Dina znalazł się dom. Rozmowy i przygotowania zaczęły się już w październiku, na początku stycznia miała być adopcja. Niestety życie spłatało znów brzydkiego figla.
Dwa tygodnie temu Dino bez powodu zaczął kuleć. Jeden wet stwierdził dysplazję, zerwanie mięśni. Po doświadczeniach z Barrym zleciłem rtg i badanie krwi licząc, że nie jest to nowotworowe. Okazało się, że Dino ma "tylko" zerwane więzadła kolanowe i zmiany na drugich. Adopcja cały czas jest aktualna, ale trzeba wykonać kosztowny zabieg chirurgiczny. Około 1000 zł. Dotychczasowe koszta to 300 zł. Suma ta pewnie wzrośnie przez leki i rehabilitację.
Dino czekający ponad 5 lat w hotelu na dom potrzebuje teraz wsparcia jak nigdy. Przez 5 lat nie prosiłem o pomoc dla Dina. Teraz bardzo jej potrzebuję.

 

Konto podaję na pw.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...