Jump to content
Dogomania

Zobaczcie ile w ludziach jest nienawiści i jadu do psiaków.


marra

Recommended Posts

Podaję Wam link do artykułu o agresjii u psów,zobaczcie na wpisy ludzi w komentarzach jak bardzo nienawidzą psów i innych zwierząt, to właśnie z takmi jak oni ciągle walczymy...bezskutecznie. :angryy::angryy::angryy::shake::shake:
[URL]http://pies.onet.pl/47621,13,17,kiedy_pies_atakuje,1,artykul.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Na komentarze na Onecie nawet nie ma co zaglądać - 3/4 wpisów to prowokacje, nie ma co sobie ciśnienia podnosić; przy każdym "psim" artykule na Onecie jest to samo.

Pod tym sama się dziś trochę naprodukowałam mądrości, ale już dałam sobie spokój, bo strata czasu :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marra']Podaję Wam link do artykułu o agresjii u psów,zobaczcie na wpisy ludzi w komentarzach jak bardzo nienawidzą psów i innych zwierząt, to właśnie z takmi jak oni ciągle walczymy...bezskutecznie. :angryy::angryy::angryy::shake::shake:
[URL]http://pies.onet.pl/47621,13,17,kiedy_pies_atakuje,1,artykul.html[/URL][/QUOTE]

To dla rownowagi poczytaj sobie odpowiedzi milosnikow psow na nikogo nie obrazajace (moim zdaniem) teksty typu:
"Pies tylko przy budzie" czy "Nie lubie psow bo ...".

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tak czy innaczej taki wpis jest poprostu dla mnie przerażający,od razu mam w głowie że ten ktoś ma psa którego tłucze albo trzyma na krótkim łańcuchu bez jedzenia czy wody wśród własnych odchodów. Sama wyciągałam takiego psa z podobnego miejsca, z tym że nie był na łańcuchu tylko w małej klitce ze swoimi kupami nigdy nie wypuszczany, chciałam ulżyć ludziom bo biedni, nie przelawa się...po czym za dwa tygodnie w tej samej klitce pojawiła się Onkowata suka Sara,myslałam że mi gały wyjdą :( żyje tam do dziś...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...