Jump to content
Dogomania

KLAN CZARNYCH czyli świat według JAMBI


jambi

Recommended Posts

  • 3 months later...

A mi również nie wyświetla się w subskrypcjach, w sumie to tu nawet nie ma subskrypcji tylko jakieś coś "moja zawartość" i "lubiana zawartość"

Wasia, to sobie poczekacie :-P obawiam się, że niekoniecznie snuć będę długie opowieści rodem z dawnych czasów bo to trudne nieco przy użyciu telefonu... No i nie ogarniam wstawiania zdjęć

Ale fajnie że jesteście <3

Link to comment
Share on other sites

Wszystkich obleciała
a do nas nie przyszła zlosc6_(www.e-gify.pl).gif

 

A bo Wy mi się W subskrypcjach nie wyświetlili!!! :-(
Ale za chwilę nadrobić! :-D

O jak mi emotikonek brakuje! Grrrrr.....


 

Heeeej :D


Hej heeej :-D witaj!! Jak fajnie zobaczyć że po tak długiej nieobecności starzy znajomi zaglądają

A i nowych zawsze miło powitać :-)

Wpraszam się do Cię new_smoke.gif


Witam w moich skromnych progach, miałyśmy co prawda możliwość zamiany paru zdań ale nie tu ;-)
Link to comment
Share on other sites

No ja myślę :-D jakże by tak mogłoby Cie nie być, wszak Twe wyznanie miłości zapisane jest w mojej galerii ;-)
Brak jednak kilku osób lilo, fides, Tekli, Watahy....


kocham kocham.. :)


Lilo nie widzialam dawno.... Kingi tak samo, Magda juz wiesz ze nie lubi nowego glupiego a Wataha mogla jeszcze nie ogarnac :p
Link to comment
Share on other sites

Wataha, ale znaka jakiegoś że jesteś dać możesz ;-)

Kinga myślę też się obraziła na nowe d. Na fb bywa.

Wiecie, muszę się postarać i przysiąść do jakiegoś komputera, bo na tej telefonów klawiaturze to za wiele nie napiszę... No i wyświetla mi się to tak że straszliwie niewygodnie. Ogólnie albo czytam albo piszę, dwóch funkcji nie bardzo daje się ogarnąć a o cytowaniu czy zdjęciaach mogę wogóle zapomnieć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...