Jump to content
Dogomania

KLAN CZARNYCH czyli świat według JAMBI


jambi

Recommended Posts

Magda, kiedy ja zaraz wybywam.... teraz jestem bo młody śpi jeszcze, a ja poranną kolejna kawke kończe ;) zaraz sobie ide. Do pogaduchów to tylko telefon mi pozostał...

a fotek nie mam - nic nie robiłam - serio!
Suki jak suki, nic sie nie zmieniły ;)

Sandra, tam nie było 15 :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']bez stresu dziewczyny! taką rase wybrałyście i trzeba się z tym pogodzić ;) każdy wiek jest piękny! do roku olbrzym to wariat, do dwóch lat - wariat, który już zna swoją siłę i zaczyna dorastać, i wtedy najczęściej pojawiają się "problemy"; 3-4 zaczyna się "stabilizować", jest już w pełni rozwinięty, wie na co go stać i staje sie bardziej "zrównoważony";
te 6 lat, o których mówiłam - to już jest zajebisty pies, ale... no właśnie, wszystko ma swoje ale - każdy kolejny rok, to jednak spadek energii (nieduży jednakże, poza tym zależy od osobnika ale zawsze ;) ) poza tym - głupawke to jednak ma w każdym wieku :lol: ino może, z wiekiem łatwiej czasem się z nim dogadać ;)[/QUOTE]

alez ja się nie stresuje :D ja wiedziałam na co się pisze i tak myśle, że już jest coraz lepiej, a czasu nie oszuakmy i trza poczekać, aż jego tok myślenia i wygląd zamieni się w ten 'właściwy':D nie ma co się spieszyć :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']udusze? jejku a i tak najlepsze przed wami hihihi
to dopiero zong jak sie juz mysli ze pies dojrzal ze juz uma wsio a on ma faze doroslego buntu i sie okazuje ze wsio robi na opak sprawdzajac granice hihihi i wytrzymalosc wlasciciela[/QUOTE]

coo ? :mdleje: ja myślałam, że ma tylko jeden taki bunt ! ileż mozna :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margi']Nie pozwalam :mad:[/QUOTE]

To oddam do Magdy :evil_lol:
[quote name='Tekla64']udusze? jejku a i tak najlepsze przed wami hihihi
to dopiero zong jak sie juz mysli ze pies dojrzal ze juz uma wsio a on ma faze doroslego buntu i sie okazuje ze wsio robi na opak sprawdzajac granice hihihi i wytrzymalosc wlasciciela[/QUOTE]

Wiemmmmmmmmmmmm :(
[quote name='Culineo']coo ? :mdleje: ja myślałam, że ma tylko jeden taki bunt ! ileż mozna :([/QUOTE]

Tazz miał okres głupoty i buntu co 3 miesiiace w pewnym momencie...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='weszka']Masz dryg do tych rysunków nie ma co :)[/QUOTE]

dzięki ;)

a jakby ktoś zapomniał jak wyglądam, lub przypadkiem się za mną stęsknił to prosze :)

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QGdUKmX0FC4/UEzUa8DT1aI/AAAAAAAAAbc/cFG5cpqmbQU/s800/_DSC4892.JPG[/IMG]


no wiem wiem... część z Was widziała już tą fote na fb - ale dzisiaj taka jedna objechała mnie za absencję na dogo - postanowiłam więc wpaść na chwilkę ;) poza tym - mam jeszcze kilka - tematycznie takich samych, ale inne ujęcia hihihi...


[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-LueNp1bGa5g/UEzUZZTCAgI/AAAAAAAAAbU/vWUOScxJtVE/s800/_DSC4890.JPG[/IMG]


[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MHaSAWY5668/UEzUXm8r9qI/AAAAAAAAAbM/o5qKLP8CGvY/s800/_DSC4885.JPG[/IMG]


[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-cBTLubiN9jg/UEzUT6ycxlI/AAAAAAAAAa0/4SHwTbuZaKg/s800/_DSC4879.JPG[/IMG]





aaa! i jeszcze jedno - jakby ktoś miał ochote - link do zdjęć z warszawskiej wystawy z ostatniej soboty - [url]https://picasaweb.google.com/113853493315288198939/KWPR08092012Warszawa?authuser=0&feat=directlink[/url]

Link to comment
Share on other sites

a to może skoro już tu jestem skorzystam z okazji i wydam oficjalny komunikat ;)

na dogo bywam ostatnio niezwykle rzadko.... właściwie wcale nie bywam... bo naprawdę nie mam jak!!!
zaraz ktoś powie, że na fb bywam a i na forum sznaucerów też się pojawiam więc czemu na dogo nie?
owszem, tyle, że na fb bywam z doskoku - wpadam - wypadam; fotki wrzucałam w tle - tam jest prosto zaznaczam fotki i same sie wrzucają a ja - pracuje, bo to akurat robiłam w pracy; a w pracy na dogo mam blokade.
Mogłabym w domu ktoś powie. Niby tak, ale,
jeśli chodzi o dogo - dobrze wiecie jak to jest z dogo - muli, otwiera się długo, nafaszerowane reklamami - a ja nie mam stałego łącza! ja mam w domu mobilny, zrywający, mała przepustowość - i że tak powiem czarna dupa...

inna rzecz to to, że przez ostatnie 2 lata wchodziłam na dogo głównie w pracy - o czym dobrze wiecie, wiele razy pisałam, że w domu nie wchodze (z powyższych powodów, a także z tego powodu, że zwyczajnie brak mi czasu wieczorowa porą) tyle, że dawniej, w starej pracy to ja głównie siedziałam na dogo... mało pracy, luz. Teraz - przeciwnie - ogrom pracy i zero luzu...

Dlatego własnie kontakt ze mną ograniczony makabrycznie.
Myślicie że mi z tym dobrze?
Nawet nie wiecie jakie mam wyrzuty sumienia z powodu wątków psiaków w potrzebie chociażby. Nie angażuje sie tak jak kiedyś i wcale mi z tym nie jest dobrze!
Do Waszych wątków tez nie zaglądam - nie wiem co się dzieje, ale to nie znaczy, że mam Was w dupie! Bardzo mi brak tej wymiany zdań, konwersacji...
Doszło do tego, że z większością z Was wogóle nie mam kontaktu...
Właściwie z Sandrą mam najlepszy. Kinga też. Czasem zadzwonie do Magdy... Z Moniką mijam się na fb... ale reszta?
niedługo będzie tak, że nie ma Cie na dogo nie istniejesz : ( uświadomił mi to wczorajszy telefon do Magdy...

a ja teraz mam tylko telefon i maila - to mam zawsze, może kiedyś wróce i tu
... tylko, że mój wątek prawie umarł. Póki były opowieści, historyjki było fajnie, a teraz cisza i pajęczyny .

:placz:

Link to comment
Share on other sites

ja czasem tyz mam zajecia i nie wchodze na dogo wlansie wczoraj byl taki dzionek prawie a zdjecia w nowej fryzurze bardzo mnie sie podbaja
wlasnie chcialm ci napisac ze super wygladasz!!!!

ja tam deczko tesknie za toba za opowiastakami za zdjeciami za pogaduchami ale jak nie ma jak to ni ma jak i zadowole sie tym co sie da

zdjecia superowe!!!

Link to comment
Share on other sites

No ja na efbe też nie zaglądam... Ale widać wszak Cię na sznaucerach i ślad jest, że żyjesz:)
Poza tym nie tak łatwo o Tobie zapomnieć i Twoich opowieściach. To jedyny wątek, który nadrobiłam całkowicie i przeczytałam od deski do deski, choć nie zaczynałam wcześnie. Czasem żal trochę tych psich gawęd...Pocieszam się jednak, że nadrobisz kiedyś. Na emeryturze może?;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...