Jump to content
Dogomania

Pomoc Żywnościowa Dla Psa i kotów z Poznania!


Karmelkowie

Recommended Posts

Przepraszam za spam - ale sprawa jest drastyczna!
Uwaga na użytkowniczkę o nicku IKA6 z Rudy Śląskiej. Imię Krystyna. Przedstawia się jako koci DT od 25 lat ze specjalnością w odchowie kociąt. W rzeczywistości trzyma w niewielkim, jednopokojowym mieszkaniu wielką liczbę kotów, nie zapewnia im właściwej opieki medycznej. Przyjęła kotkę na DS, a następnie oddała ją do schronu. Podłożyła wycieńczonej kotce karmiącej kolejny miot - część kociąt nie przeżyła. Długo by wyliczać - poczytajcie sami:
[URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=110981&hilit=IKA6[/URL]

Podobno teraz szuka kotów do swojej "kolekcji" przez PW na dogomanii :(
I taki news - jeszcze ciepły :( [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=113145&start=59[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wątek na Miau jest zbyt lakoniczny, mało wzruszający tytuł i wstęp, brak zdjęć, potrzebne są wpisy Wasze, szczera opowieść o historii Waszego stadka i zaangażowanie na innych wątkach, żeby zdobyć kontakty i wsparcie, dzielenie się problemem, ale także wspieranie innych radą i współczuciem, nie wystarczy wskakiwać na wątki i podrzucać ich czy prosić o pomoc... trzeba uczestniczyć w życiu forum... zadawać pytania, prosić o rady... podtrzymywać kontakt...

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ale wczoraj nie doszłam na pocztę, bo paskudnie lało. Przy pakowaniu asystowała mi czwórka moich kotów i zdarzył się "wypadek" - poszłam po taśmę klejącą, a te cholery rozerwały opakowanie karmy dla psiaka. Mam nadzieję, że się nie obrazicie, że wysyłam takie połatane i obklejone taśmą:shake:

Link to comment
Share on other sites

i kilka innych stron nktore znalalzlam na internecie ( ponoc przysylaja darmowe probki )

moze warto sprobowac:

[email][email protected][/email] BIOMILL
[email][email protected][/email] NG
[email][email protected][/email] ACANA
[email][email protected][/email] PROPAC I SPORTMIX
[email][email protected][/email] --------
[email][email protected][/email] GLIPA
[email][email protected][/email] NN
[email][email protected][/email] BOSCH
[email][email protected][/email] PURINA
[email][email protected][/email] RC
[email][email protected][/email] EAGLE PACK
[email][email protected][/email] YARRAH

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...