Jump to content
Dogomania

Pomoc Żywnościowa Dla Psa i kotów z Poznania!


Karmelkowie

Recommended Posts

  • 2 months later...
Dnia 7.12.2017 o 10:19, bakusiowa napisał:

Pani Teresko, czy potrzebna jest żywność dla zwierzaczków?

Dzien dobry pani Malgosiu do pero teraz przeczytalam pani wiadomosc TAk bardzo by se karma przydala dla karmelka  kotow .pan malgosiu ja ne dawno sie przeprowadzilam wiec podam pani moj nowy adres Teresa Zagrodzka ul Kassyusz 13 /6 kod pocztowy 60 -549 Poznan podaje tel 505 063 765

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Karmelkowie napisał:

Dzien dobry pani Malgosiu dopero teraz przeczytalam pani wiadomosc TAk bardzo by se karma przydala dla karmelka  kotow .pan malgosiu ja ne dawno sie przeprowadzilam wiec podam pani moj nowy adres Teresa Zagrodzka ul Kassyusza 13 /6 kod pocztowy 60 -549 Poznan podaje tel 505 063 765

 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Karmelkowie napisał:

Dzien dobry pani Malgosiu do pero teraz przeczytalam pani wiadomosc TAk bardzo by se karma przydala dla karmelka  kotow .pan malgosiu ja ne dawno sie przeprowadzilam wiec podam pani moj nowy adres Teresa Zagrodzka ul Kassyusz 13 /6 kod pocztowy 60 -549 Poznan podaje tel 505 063 765

To jest ul Kassyusza a nie Kassyusz

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Dnia 20.12.2017 o 11:45, Karmelkowie napisał:

Napisalam moj nowy numer konta pani Pozdrawiam

Dzien dobry czy ktos z panstwa moglby mi pomoc .Moj pies karmelek musi miec operacje wyciecia guza ktory znajduje sie przy odbycie zbieram na jego operacje pieniadze na siepomaga uzbierala sie kwota 533 zl brakuje jeszcze prawie polowa kwoty .koszt operacji wynosi 1000 zl .ja nie stety nie mam takich pieniedzy ,i nie stac mnie na oplacenie operacji ,na utrzymaniu mam jeszcze 5 kotow jest mi naprawde ciezko .Jezeli moge was kochani prosic o pomoc dla karmelka to bede ogromnie wdzieczna .PozdrawiamTeresa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...