Jump to content
Dogomania

Letnisko nad samym morzem dla rodziny z dowolną ilością zwierząt:)


mrs.ka

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='mrs.ka']mam problem ,bo zgubilam notes z kalendarzem ! prosze bardzo wszystkich ,którzy rezerwowali terminy o przypomnienie ,najlepiej na wątku (to nie zginie:)[/QUOTE]

No to ja się przypominam ...14.07 -23.07 :)
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Poproszę na pw info o cenie dla 4-5 osób (3 + dziecko lub 4 + dziecko lub 4 bez dziecka) oraz 3 psy. Interesowałby mnie termin po 24 lipca, a przed 10 sierpnia, około tygodnia (nie wiem jak zgrają się urlopy).
Czy tam gdzieś jest plaża, gdzie mogą brykać psy? Nawet na długie dojście do niej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Madziare_rk']super oferta, czy znajdzie się wolny tydzień między 22 lipca a 4 sierpnia dla 2 osób i 2 psiaków[/QUOTE]

teoretycznie od 23 lipca ,TAK :lol: jak wogóle ta zima kiedykolwiek się skończy :placz: kiedyś na majowy weekend już sie jechało , a to już za miesiąc -ziemia nie odmarznie nawet!

Link to comment
Share on other sites

Cześć. Strona www nie działa...poszukuję fajnego, klimatycznego miejsca z dziką plażą w pobliżu i miejscem na grilla :) - ostatni tydzien maja lub pierwszy tydzien czerwca. Kilka dni, 2 osoby i 2 psy (yorki). Czy u Was to możliwe? Jaka cena? Czy jakieś aktualne fotki można prosić? Bardzo proszę na PW, bo zgubię wątek pewnie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joven']Cześć. Strona www nie działa...poszukuję fajnego, klimatycznego miejsca z dziką plażą w pobliżu i miejscem na grilla :) - ostatni tydzien maja lub pierwszy tydzien czerwca. Kilka dni, 2 osoby i 2 psy (yorki). Czy u Was to możliwe? Jaka cena? Czy jakieś aktualne fotki można prosić? Bardzo proszę na PW, bo zgubię wątek pewnie :([/QUOTE]

ale ja nigdzie nie pisałam ,ze mam stronę internetową :-o w tym terminie będzie jeszcze za zimno biorąc pod uwagę tegoroczną aurę

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Sonya-Nero']Niestety, z żalem :(, ale musimy z powodów osobistych zrezygnować z wyjazdu :(
tak więc zwalniamy termin w drugiej połowie czerwca.[/QUOTE]

tak ,tak wiem ,że nie możecie ale to może lepiej bo ta deszczowa pogoda to tragedia :shake:

ale kosmiczne gratulacje za wystawę :multi::multi::multi:

[IMG]http://i39.tinypic.com/4rchud.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...