Jump to content
Dogomania

Letnisko nad samym morzem dla rodziny z dowolną ilością zwierząt:)


mrs.ka

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andzia69']lepiej szukaj transportu do Kołobrzegu - do Dźwirzyna jest z Kołobrzegu ok. 12 km, a ze Świnoujścia ponad 100!!![/QUOTE]


andzia patrzyłam nawet na pociągi ale mam tak złe połaczenie do kołobrzegu ,ze wyjdzie mi to ze 14 godzin i kupę przesiadek. Tego napewno nie da rady zrobić i tak się boje z moim zdrowiem jechać tyle czasu no ale chłopak sponsoruje to chciał bym skorzystać bo już z 15 lat na wakacjach nie byłam :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziara1983']andzia patrzyłam nawet na pociągi ale mam tak złe połaczenie do kołobrzegu ,ze wyjdzie mi to ze 14 godzin i kupę przesiadek. Tego napewno nie da rady zrobić i tak się boje z moim zdrowiem jechać tyle czasu no ale chłopak sponsoruje to chciał bym skorzystać bo już z 15 lat na wakacjach nie byłam :-([/QUOTE]

masz pociąg z Wrocławia do Kołobrzegu , wyjazd 23.10 , w Kołobrzegu jesteś 9.26 , 10 godzin jazdy , ale bez przesiadki na trasie

za Zgorzelca do Wrocka masz pociąg 18.55 we Wrocku jest 20.49

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']masz pociąg z Wrocławia do Kołobrzegu , wyjazd 23.10 , w Kołobrzegu jesteś 9.26 , 10 godzin jazdy , ale bez przesiadki na trasie

za Zgorzelca do Wrocka masz pociąg 18.55 we Wrocku jest 20.49[/QUOTE]

no własnie się zastanawiałam tez już nad tym pociągiem ale nie wiem czy Misiek da rade 10 godzin bez szczania. wiem ,że mam jeszcze jeden z przesiadka w e wrocku i poznaniu ale w poznaniu miała bym tylko 7 minut na przesiadkę to i tak za mało ,żeby pies się ode-szczał porządnie przed kolejna jazdą ,a jeszcze jak by doszło jakieś spóźnienie to już całkiem lipa. nawet już patrzyłam jak byśmy z gorlitz na dresden jechali to z drezna mamy bezpośrednio ale tylko do świnoujścia też . :-(

Link to comment
Share on other sites

szukamy jeszcze czego się da w każdym razie dziś tzreba podjąć decyzje żeby miejsca nie blokować, szukam jeszcze ludzi którzy by autem jechali. znalazłam jeden z dwoma przesiadkami po 13 godzin ale jest po 30 minut na przesiadkę ,ze pies sie odsika w spokoju. Trochę się boje tez podroży bo i moje zdrowie i misiek z tym sercem . boje się ,ze będzie gorąco i się będzie męczył a jeszcze jak by dużo ludzi jechało pociągiem to bym się chyba załamała bo on nie będzie siedział w spokoju bo się denerwuje i musi stać i widzieć wszystko a w pociągu to kaganiec wiecie jak jest, a jak by goraco było to wode mu tzreba dać . dzis dam znać jak tylko coś ustale. najszybciej by mi było dostać się do swinoujscia tylko 8 godzin i z stamtąd jak by sie auto znalazła to był by wypas bo pociąg jest ale 3 godziny i 2 przesiadki znów. ;-(

Link to comment
Share on other sites

Ludki mam pociąg który jedzie do Białogardu a tam około 2 godziny jest na przesiadkę do Kołobrzegu ,więc jak ktoś my miał możliwość odebrać nas z Białogardu i zabrać na dźwirzyno to byłoby super bo z Białogardu do Kołobrzegu pociąg jedzie 30 minut ale 2 h trzeba czekać a z Kołobrzegu i tak muszę szukać żeby do dźwirzyna się dostać . Proszę o kontakt jak by ktoś mógł , zwracam oczywiście za paliwo. a wiecie co dopiero popatrzyłam na mapie ,że do tego białogardu to też z 60 km kurde co za lipa. a czy z kołobrzegu da rade jakimś busem czy pksem dostać się do dźwirzyna z psem bez problemu????

Link to comment
Share on other sites

przepraszam Cię mrs.ka za zamieszanie ale musimy zrezygnować nie damy rady. :shake: może za rok . za dużo komplikacji. jeszcze gdyby Misiek był zdrowy to bym ryzykowała ,ze jakoś to będzie ale boje się o serducho tyle godzin ,temperatura też ma wzrastać od następnego tygodnia. przepraszam za kłopot. pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Pls podrzućci telefon - może ktoś się zwolni albo za rok wpadniemy. Mam jedno mega ważne pytanie - moje dwa baszony są duże (niuf i leon) czy Twoja działka jet ogrodzona taką jaką siatką - płotem? Głównie chodzi o to aby nie nawiały - szcególnie Leon:P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Właśnie przed momentem znalazłam ten wątek, ale widzę, że od ponad miesiąca nikt tu nie zagląda. No nic, spróbuję, może ktoś się odezwie. Jak kształtują się ceny wynajmu posiadłości ;) dla rodzinki 2+2+ pies? I czy jest jeszcze jakiś wolny termin, bo nie wiem, czy te daty rezerwacji z pierwszego wątku są jeszcze aktualne, jeżeli tak to powinno coś być po 7 sierpnia. Może znajdzie się dla nas jakaś oferta "last minute" ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...