Jump to content
Dogomania

Cudowny psiak z powodzi Cwaniak-najwierniejszy pies błaga o DT


karusiap

Recommended Posts

Cwaniaka wraz z trzema innymi psami przyjeli do siebie Pani Ela wraz z Mezem, czyli psiaki trafily do raju. Pani Ela ma juz 3 swoje psiaki ( z adopcji) i dwa kotki.
2 psiaki z powodzi juz znalazly domy, Cwaniak i Arni jeszcze czekaja.
Sytuacja stala sie dramatyczna. Cwaniak jest cudownym,grzecznym przytulakiem,niestety bardzo zazdrosnym o swoich tymczasowych opeikunow. Nie toleruje kotow, ktore boja sie wychodzic z domu. Jedna kicia jest po bardzo powaznej operacji,teraz znowu okropnie podupadla na zdrowi:(
Cwaniak przegania nawet rezydentki,dochodzi do starc, a psiak rezydent ma padaczk***** i koty nie moga zyc w ciaglym stresie:(
Pani Ela powiedziala,ze nie odda Cwaniaka do schroniska....ale teraz jest zagrozenie zycia koteczka i cale stado zycie w ciaglym stresie,nie jest dobrze:(
Pani Ela tak pisze o Cwaniaczku:

"W załączeniu przesyłam zdjęcia Cwaniaka, z którym byliśmy w ostatnią niedzielę na placu przy Telewizji Kraków. Cwaniak nie miał tym razem szczęścia - tydzień wcześniej chciał go koniecznie zabrać jeden pan, ale Panie ze schroniska poznały go jako człowieka nieodpowiedzialnego. Przez ten tydzień Cwaniak bardzo się zmienił na korzyść. Uwielbia być głaskany, zwłaszcza po brzuszku. Sam dopomina się pieszczot. Gdy jechaliśmy z nim w niedzielę do Krakowa, całą drogę był bardzo niespokojny - płakał, przytulał się do nas, tak jakby czuł że chcemy go oddać. W drodze powrotnej zachowywał się już całkiem spokojnie. Z obserwacji widzę, że Cwaniak wymaga domu "szczelnie ogrodzonego" - to znaczy bardzo ładnie chodzi na smyczy, ale biegając luzem wykorzysta moment otwarcia bramy wjazdowej. Cwaniak nie jest kastrowany, chociaż jest w schronisku od 2008 roku. Nie wiemy jaki jest tego powód ponieważ nie posiadamy książeczek zdrowia psów ewakuowanych.
Pani Karolino. Wydaje mi się, że gdy Cwaniak trafi w odpowiednie ręce to da tej osobie dużo radości. Jest to pies bardzo ciekawy, penetruje od razu wszystkie nowe miejsca a równocześnie uwielbia przesiadywać na kolanach i być głaskanym. Szukamy mu dobrego domu i prosimy o wsparcie. Na pewno nie oddamy go do schroniska.
Z psów ewakuowanych w domu jest jeszcze Arni. Ten pies jest na razie "wycofany" - nie boi się nas, ale nie ma z nim dobrego kontaktu. Co prawda daje się już głaskać, ale nie przepada za tym. Myślę, że można nad nim popracować - ale wtedy wkracza do akcji zazdrosny Cwaniak
Ps. Te zdjęcia wykonał Pan Daniel, którego poznaliśmy już wcześniej w niedzielę. Jego pies ewakuowany ze schroniska, piękny czarny Adolf w typie labradora trafił wczoraj do nowego."

Ja tez mialam przyjemnosc poznac tego wspanialego psa i jestem zachwycona!!
[IMG]http://i46.tinypic.com/11h4az9.jpg[/IMG]
[IMG]http://i47.tinypic.com/2cgymme.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/6r7cxl.jpg[/IMG]


Jutro Cwaniak pojedzie do hoteliku, a ja blagam o DT dla tego wspanialego psa.....
kontakt moze byc do mnie 507 058 628
zapytam Pania Ele o pozwolenie i podam tez Jej nr.
Jagienka i agamika robily ogloszenia,poprosze by wkleily linki.
Cwaniak byl tez dwa razy na aukcjach psiakow z powodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Poznalam pani Ele ,jej męza i cwaniaczka. Bardzo miło mi było poznac takich ludzi ,bo dowiedzilam sie ,ze to własnie Oni dwa lata temu adoptowali zprogramu Roxi.Karolinko przeslij mi tekst oraz zdjecia na maila wysle o krakowskiej .[/QUOTE]
Dziekuje slicznie!!
Podesle jeszcze dzis.:)

Link to comment
Share on other sites

Cwaniak ma ogłoszenia tutaj:
[URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=10478[/URL]
[URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,16196,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosbWGzb3BvbHNraWUsYmxpv2VqIG5pZW9rcmW2bG9uYSA7KSxtYbN5LHAyLmh0bWw=.html[/URL]#
[URL]http://www.psy.pl/adopcje/art6321,cwaniak.html[/URL]
[URL]http://www.psiamania.pl/advertisement_preview.aspx?item_id=3147&title=Niepozorny,-niewielki-kundelek-Cwaniak-s[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blonditipsy']Zrobię ogłoszenie na Gumtree.
A ile ma lat (przynajmniej mniej więcej)?
Jak rozumiem w grę wchodzi tylko dom z ogrodem (i bez kotów)?[/QUOTE]
wlasnie zapomnialam ile ma lat:oops:ale pare,ze 3-4chyba....i nie koniecznie dom z ogrodem,bardzo ladnie chodzi na smyczy:)

edit:ciezko w to uwierzyc,ale Cwaniak ma 9 lat!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

W koncu mamy nowe zdj Cwaniaka , sprawa nadzwyczaj trudna :roll:..Cwaniak ma radar antyzdjęciowy chyba i te klilkanasice zdj w poniższym albumie to wynik chyba [polgodzinnych prób ... on ZAWSZE w ostatniej chwili sie odwraca1 . Nawet zachęcacz jedzeniowy nie bardzo pomógł

niestety ja zdj nie powstawiam :oops:.. ale moze ktoś miałby czas , ja wkleje tylko link do albumu, zeby do ogłoszeń były

[COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://picasaweb.google.pl/gryzniakaga/Cwaniak#[/url][/U][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ciocie, czy któraś zwróciła uwagę (nie mam pojęcia czemu mi tam wzrok nie skiełznął) czy Cwaniak jest kastrowany?

I przykład jaki to z Cwaniaka jest cwaniak. Zaprowadziłam słodziaka do boksu, wlazłam na chwile do niego, pozapieszczałam i chce wyjść, ale on "no nie no nie idz, no co Ty nie idź, no chodź tutaj do mnie" np więc wlałżam głębiej, a on chyc chyc i juz go nie ma, pchnął drzwi, wyleciał i tak nie bardzo wiedział co z tą wolnością zrobić i wykorzystując chwilę jego zawahania wzięłam go na ręce (bo jest to kruszynka maleńka) i już nie dałam się nabrać na wspólne pieszczoty.

Strasznie mało fanów ma Cwaniak, zupełnie nie współmiernie do swojej cudowności.

Link to comment
Share on other sites

w hotelu, kolo Wieliczki. "Wpadl" dziewczyna niespodziewanie, a jego miesieczne utrzymanie to dodatkowy koszt (450zl/mies) plus weterynarz. Czy ktos pomoze z ogloszeniami? czy ktos moze wspomoc maluszka? czy ktos moze dac mu DT? Wszelka pomoc na wage zlota

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

cwaniak ma dom ,wspaniały dom.W niedzielę na placu przy Bonarce odbyła sie aukcja psiaków do adopcji.I tam właśnie Cwaniaczek spodobał się starszemu Państwu.Wieczorem w niedzielę po rozmowie z nowym Panem Cwaniaczka byłam trochę załamana , gdyż psiak nic nie słuchał nowych właścicieli,uciekał im w ogród ,i gonił koty .Nowy Pan Cwaniaka powiedział że zdaje sobie sprawę z tego ,że Piesek musi się przyzwyczaić do nowego domu.Obiecał zadzwonić we wtorek. I zadzwoniła dzisiaj do mnie Pani Cwaniaka. Rozmowa dzisiejsza była zupełnie inna.Dowiedziałam się że Psiak chodzi cały czas za swoim nowym Panem,a gdy Pan Pracował dzisiaj w ogrodzie Cwaniaczek położył się w pobliżu i wpatrywał się w niego. Cieszymy się bardzo, że tym razem się Psiakowi udało.Byliśmy z Nim na trzech aukcjach adopcyjnych i za czwartym razem się udało.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='moresik']cwaniak ma dom ,wspaniały dom.W niedzielę na placu przy Bonarce odbyła sie aukcja psiaków do adopcji.I tam właśnie Cwaniaczek spodobał się starszemu Państwu.Wieczorem w niedzielę po rozmowie z nowym Panem Cwaniaczka byłam trochę załamana , gdyż psiak nic nie słuchał nowych właścicieli,uciekał im w ogród ,i gonił koty .Nowy Pan Cwaniaka powiedział że zdaje sobie sprawę z tego ,że Piesek musi się przyzwyczaić do nowego domu.Obiecał zadzwonić we wtorek. I zadzwoniła dzisiaj do mnie Pani Cwaniaka. Rozmowa dzisiejsza była zupełnie inna.Dowiedziałam się że Psiak chodzi cały czas za swoim nowym Panem,a gdy Pan Pracował dzisiaj w ogrodzie Cwaniaczek położył się w pobliżu i wpatrywał się w niego. Cieszymy się bardzo, że tym razem się Psiakowi udało.Byliśmy z Nim na trzech aukcjach adopcyjnych i za czwartym razem się udało.[/QUOTE]
lepszej wiadomosci nie moglo byc:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...