Jump to content
Dogomania

Szczeniaki, mixy grenlandzkich po zaginionej Vizie.W DOMACH!!!!


Betbet

Recommended Posts

Dodałam je jeszcze do bazy adopcje.org, ale ogłoszenia nadal czekają na akceptację. Jeśli będzie trzeba, wieczorem zrobię Allegro.

[B]Bartek napisał [/B]

[QUOTE]Nie ma definicji stworzenia im idealnych warunków do życia w warunkach europejskich, które i tak są nieporównywalnie mniej ekstremalne niż w Arktyce.[/QUOTE]

Ja mam bardzo małą wiedzę na temat grenlandów, ale pokusiłabym się nieśmiało o zdefiniowanie. Według mnie bardzo ważny jest kontakt z człowiekiem. Jak najwięcej kontaktu i wspólnych zajęć - a będzie się miało psa idealnego ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BetBet - sorry zaoffa na twoim watku,ale mam pilne pytanie,bo dzis mialam niezla akcje...Czy jesli zachodzi podejrzenie,ze wlasciciel zle opiekuje sie swoim psem,to mozna mu go odebrac lub odkupic w trybie natychmiastowym??? Zeby nie zasmiecac tego watku,to prosze o odpowiedzi na moje PW,pilnie...

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam fanty od Pinkmoon. Z fantów Pinkmoon będzie bazar dzielony na pół z astami w hotelu (nie wiem jeszcze jakimi). Jestem na etapie ustalania co z fantami, które utknęły u zbanowanej Kany...
Czy ktoś jeszcze ma coś na bazara? Jedyne miejsce zbioru to w tej chwili Gdynia Wielki Kack :)

Link to comment
Share on other sites

Witam, ja byłam chwilowo off, bo na weselu się bawiłam.
Juz wróciłam, kac minął ;) Juz jestem zwarta i gotowa do pomocowania :)

gameta, podaj mi adres na priva i telefon do siebie, jakoś jutro bym podrzuciła (jeszcze nie wiem co i ile) moje rzeczy, tak około 13-14 pasuje?? Z czasem zbiórka ode mnie z fundacji, ale nie wiem kto co da i w jakich ilościach :)

Jak tam w domku tymczasowym, potrzeba jakiejś pomocy?????? Mogę jutro podjechać.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[URL="http://www.allegro.pl/item1082280600_suczka_kona_szuka_domu_historia_filmowa.html"]KONA [/URL]
[URL="http://www.allegro.pl/item1082286617_piesek_lando_szuka_domu_historia_filmowa.html"]LANDO [/URL]
[URL="http://www.allegro.pl/item1082290951_piesek_parker_szuka_domu_historia_filmowa.html"]PARKER [/URL][/QUOTE][SIZE=1][SIZE=2]

Linki do aukcji na Allegro wstawiłam w poście 22, tam gdzie jest lista ogłoszeń, żeby było wiadomo, gdzie już są ;) Więcej ogłoszeń będę mogła zrobić jutro wieczorkiem :lol:

Fajnie, że Bartek22 wstawiła linki na innych forach. Może warto byłoby też wstawić na forum owczarkowe i maliniakowe ?
[/SIZE] [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Hej. Szczeniaki po wizycie u weta. Potrzeba 150 zł. Na facebooku ruszyła akcja "zrzuta po 3 zł". Prawdopodobnie wiekszość się uzbiera. Gdyby ktoś chciał dorzucić swoje 5-10 zł podaję numer konta do DT u Oli Brzozowskiej:

50 1240 3536 1111 0010 1033 2257

Gdyby ktoś wpłacał, poproszę w przelewie o tytuł: na szczeniaki/imię/dogomania

Link to comment
Share on other sites

dochód z bazarków prawdopodobnie pójdzie na inne zwierzaki, bo tutaj dług jest u weta do spłacenia natychmiast...

Nemi, jest masa telefonów. Właściwie to zostały Kona i Parker, na resztę jest rezerwacja ale różnie to bywa...

Także Nemi wielkie dzięki, szkoda że w większosci dzownia zupełnie nieodpowiedni ludzie, no ale na to nie mamy już wpływu:))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']szkoda że w większosci dzownia zupełnie nieodpowiedni ludzie[/QUOTE]

Z pewnością znajdziecie jakieś "domkowe perełki" dla maluchów :-). Gdyby domek, po zaadoptowaniu malucha chciał porozmawiać o grenlandach - służę swoją niewielką wiedzą :-)
W razie pilnej konieczności zrobienia ogłoszeń dla jakichś psiaków - polecam się na przyszłość :-)

Link to comment
Share on other sites

gameta zrób proszę, po prostu jeśli okaże się jutro że wszystkie są w nowych domach to wybierzemy jakiegoś psa do sterylki czy co... no bo ja nie jestem w stanie rpzewidzieć ile np Kona zostanie DT. To alfa nad alfami i szukamy napraaaawdę mądrego domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...