Jump to content
Dogomania

słodka Sue uratowana z krakowskiego schroniska szuka domu!


Ploter

Recommended Posts

[FONT=Arial][SIZE=2]Średniej wielkości ok10 miesięczna suczka, uratowana przez dwie panie weterynarz z krakowskiego schroniska w czasie ewauacji. Była po wypadku - miała wielką ranę na łopatce, ale wszystko już pięknie się goi. W poniedziałek będzie wysterylizowana i będzie miała plastykę rany, tak że zostanie mała kreseczka:)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Na codzień Sue mieszka w gabiecie "Zdrowie Czterołapa" przy ul. Grenadierów 7D w Krakowie. [URL="http://www.czterolap.pl/"]www.czterolap.pl[/URL] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]od wczoraj na weekend zawitała do nas i co mogę o niej napisać:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]jest bardzo grzeczna i spokojna - nie słyszałam żeby szczekała[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]pięknie bawi się zarówno z suczką jak i psem - nie ma w niej cienia agresji[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]kotów nie sprawdzałam[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]ładnie chodzi na smyczy[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]puszczona nie oddala się[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]moim zdaniem jest bardzo fajnej wielkości - taka poniżej kolana, szczupła, liskowata - waży 12 kg.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]czasem zdarza jej się jeszcze siku w nocy, ale coraz rzadziej[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]lubi czasem pogrzebać w jakimś koszu, czy ukraść skarpetkę, ale myślę, że przejdzie jej to z wiekiem i wraz ze wzrostem zainteresowania nią:)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]jest zaszczepiona i odrobaczona[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]bardzo łagodna dla dzieci (wczoraj byliśmy na spacerze z maluchami)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]boi się wsiadac do samochodu ale jak już wsiądzie to grzecznie jedzie. Myślę, że to z braku doświadczenia.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Zostaje ładnie nawet na 12h. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Gdyby nie fakt że mam już 2 psy - zostawiłabym ją, ale rozsądek jednak zwycięża :))

[IMG]http://i49.tinypic.com/2q9gzlf.jpg[/IMG]

[IMG]http://i46.tinypic.com/zo7t51.jpg[/IMG]

[IMG]http://i48.tinypic.com/msddfo.jpg[/IMG]

[IMG]http://i46.tinypic.com/30lks3t.jpg[/IMG]

[IMG]http://i45.tinypic.com/zj9sg8.jpg[/IMG]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ja fatalnie mieszkam - centrum Krakowa - Stare Miasto,dookoła beton, wprawdzie z moją sunią prawie codziennie jeżdżę na spacer poza centrum, ale z dwoma psami już byłby większy klopot, no i moja sunia po przejściach jest okropną zazdrośnicą, nie zaakceptowałaby drugiego zwierzaka. Ale Sue to rzeczywiście ideał, piszesz, że nawet 12 godzin sama zostaje, ja do mojej to po 2 muszę biegnąć, bo szczeka łobuziara jak dłuży jej się czas w samotności, no i nie możemy wychodzić wszyscy na raz, bo rozpacz, drapanie do drzwi itd.

Link to comment
Share on other sites

wszystko poszło dobrze:) wieczorem zabrałam ją z lecznicy do domu, serce mi sie krajało że ma tam sama biedna spać w nocy :( ja to nie mogę się psami zajmować, za bardzo to przeżywam :) leży sobie teraz u mnie pod biurkiem i śpi smacznie:)

Link to comment
Share on other sites

To super. Bardzo się cieszę, że wszystko dobrze.:loveu: Ja też nie mogę zajmować się psami, bo wszystkie jakimi bym się opiekowała, zostałyby u mnie;)
A przy okazji, z tego co zrozumiałam sunia była w gabinecie przy ul. Grenadierów, sterylkę też pewno miała tam. Słyszałam, że pracują tam bardzo dobre panie doktor. Czy możesz rzeczywiście polecić ten gabinet do zabiegów, np. operacji przepukliny, czy usunięcia kamienia nazębnego?

Link to comment
Share on other sites

Tak, to ten gabinet. Moją wterynarz jest Agnieszka Hajnrych i ona jest super w sprawach chirurgii- sterylki robi przez dziurkę od klucza - śladu nie ma :) Zajmuje się oboma moimi potworami a służbowa znajomość przerodziła się w prywatną ;) Lubię jej podejście do zwierząt - z miłością ale należytym rozsądkiem. Osobiście polecam :) Zresztą Paulina Wolicka (wspólniczka) też jest bardzo dobra, ale mniej ją znam osobiście. Wiem, że specjalizuje się w leczeniu bólu.

Link to comment
Share on other sites

W tym roku obie panie doktor sterylizowały moją staruszkę (12-letnia ON-ka) i wszystko odbyło się bez najdrobniejszych problemów, nie oddałabym jej w żadne inne ręce, nikt chyba w Krakowie nie ma większego doświadczenia jeśli chodzi o sterylizacje niż one, więc nie miałam wątpliwości do kogo się udać :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za informacje.:lol: Wybiorę się tam w najbliższym czasie. Dla mnie też duży plus, że jest to stosunkowo blisko od mojego domu. Do tej pory jeździłam do Krakvetu na Wolę Duchacką, jak były korki, to jechałam tam przysłowiowe "pół dnia".
Myślę, że przy sterylizacji jest ważne, by ta rana była jak najmniejsza. Moją sunię sterylizował jeden z podobno najlepszych krakowskich chirurgów, ale ranę miała chyba na 8cm! (sunia ważyła wtedy 8 kg) i pewno dlatego dochodziła do siebie przez 4 dni, dla mnie to był prawdziwy horror:shake: Teraz grozi nam usunięcie kamienia, no i jeszcze zrobiła się mała przepuklina, którą być może też trzeba będzie usunąć:-( Ja już się boję.

Link to comment
Share on other sites

Super, rana troszkę krwawi ale ponoć to normalne:) najwyżej codziennie będziemy zmieniać prześcieradła:) Widziałam się dziś z potencjalną nową mamą Sue, była ją odwiedzić w gabinecie, akurat ją przyprowadzałam na oglądanie rany :). Pani bardzo sympatyczna, ma dom z ogródkiem i 9 letniego syna, który pojechał na zieloną szkołę i dlatego ma ją wziąć w piątek. Bardzo troskliwa i zainteresowana. Więc trzymamy dalej kciuki bo szczęśliwy finał wydaje się być bliski! :)

Link to comment
Share on other sites

Sue poszła dziś do nowego domku! będzie mieszkać w Węgrzcach z nową panią i 9 letnim synkiem. Rana jeszcze nie zagojona, ale Pani to nie straszne:)) mam nadzieję, wszystko będzie dobrze!
buuu nie zdążyłam się z nią pożegnać :((

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...