Jump to content
Dogomania

Najukochańsze celinkowe Muszkieterki Atos(*),Dżekuś (*),Hektor(*).Dumka,Pirat i Fokus


Celina12

Recommended Posts

Jutro druga chemia, błagam 3majcie kciuki. Najpierw morfologia, echo serca, USG brzuszka.....tak bardzo a nie musiała zostać w szpitaliku.....ONA jest taka pogodna, je małe ilości, pije, śpi, chce się tulić....kocham ....tak bardzo kocha......niech ten ZŁY odejdzie od nas......błagam....zaklinam.....

Link to comment
Share on other sites

Celinko, ZŁY pójdzie w diabły, zobaczysz :) Dumiś jest silną kobietką, pogoni go :)

Wiem, miałam dzwonić...ale nowy tymczasowicz przewraca dobę do góry nogami-i dobrze! w końcu pozbyłam się bezsenności (oby na zawsze)

Kciuki, łapki zaciskamy

A Bilbo-chłopak jamniczy uwielbia gapić się w monitor na Twoją Dumiś (zakochał sie, czy jak?)

Link to comment
Share on other sites

W Dumiś nie można się nie zakochać - to IDEAŁ pod każdym względem......to Dobro, Miłość, Czułość  w najczystszej postaci. Ona kocha cała sobą.....znosi wszystko z poddaństwem, pokorą, dzielnością. Moja Malusia Ukochana Istotka. Nieba bym Jej przychyliła, oddała część zdrowia, by Była, Trwała. Od razu, od pierwszych sekund gdy nastała w moim domu - pokazała ,że jest wyjątkowa, jedyna......nie zrobiła nic złego...nigdy. Zawsze grzeczna do bólu...pokorna, kochająca      a tyle przeszła. Zawiedli Ją Ci, którzy mieli kochać....oddali do schronu. Kocham Cię moja Malusia.....wypędzaj tego złego potwora....ja go nienawidzę z całego serca......

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...