Jump to content
Dogomania

Najukochańsze celinkowe Muszkieterki Atos(*),Dżekuś (*),Hektor(*).Dumka,Pirat i Fokus


Celina12

Recommended Posts

Celinko, zupełnie nie wiem, co napisać, żeby choć trochę podkleić Twoje pęknięte serce, ale myślę o Was. Zamknij oczy na chwilkę, może poczujesz jak mocno, choć z daleka Cię przytulam. Napewno każdy, kto tu zagląda, nawet jeżeli nie pisze, chciałby przesłać Wam choć odrobinę swojej siły. Dżekuś dopiero teraz dowiaduje się, ilu ludzi o nim myślało i codziennie z uśmiechem śledziło jego życie, wśród wspaniałych ludzi i psów. Mam nadzieję, że kiedyś spotkam go i mocno utulę.

Link to comment
Share on other sites

Dżekuśku mój-tak bardzo Cię kocham i tęsknię za Tobą..wszystko mi Ciebie przypomina . Wiesz-nie potrafię usiąść na narożnik...jak siadałam Ty zawsze podbiegałeś i już prosiłeś,żebym Cię podniosła..szybciutko opierałeś łapcie na poduszce i mocno się wtulałeś..a ja całowałam Twoją Buzię Śliczną , głaskałam a Ty zasypiałeś..jak siedziałam przy komputerze spałeś w legowisku razem z Atośkiem i Hektorkiem ....potem szliśmy razem do sypialni..spałeś przy mojej głowie....teraz Cię brakuje...boję się położyć do łóżka..:-(:-(:-(

Muszę być silna-wiem-dla Atosika i Laluni-to trudne ale tulę te moje Okruszki i dalej mówię ,że kocham...że trwam przy Nich..chociaż serce rozsypało mi się na kawałki...

Link to comment
Share on other sites

Tak kochana Celinko, podpisuje się pod słowami Basi...
Bardzo się o Ciebie martwię :( Dżekuś hasa sobie teraz ze wszystkim naszymi pupilami, którzy już odeszli, a Ty wypłakujesz oczka :( :( :( ON na pewno nie chce, żebyś tak się zadręczała. Patrzy z nieba i mówi "Co Ty Mamuś?!? Tu jest fajnie! Dużo piesków i w ogóle! Nic mnie nie boli, biegam sobie, robię fikołki i nawet nigdy nie jestem zmęczony, tak jak to bywało na ziemi. Tęsknie za Wami, ale przeciez kiedyś się spotkamy....."
Dałaś mu WSZYSTKO o czym marzy piesek, był tak bardzo mocno kochany, był Twoim ulubieńcem i na pewno o tym wiedział, bo pieski wiedzą wszystko. Wiem, wiem, że takie słowa pociechy na nic, że musisz to przeboleć, że jeszcze dużo czasu upłynie :( Ale spróbuj Kochana Celinko już sie tak nie zadręczać...spróbuj...dla Dżekusia, dla Rodzinki, dla Siebie, dla Muszkieterków i dla nas...... :calus:

Link to comment
Share on other sites

Wiem Cioteczki ja to wszystko niby wiem . Wczoraj wziełam tabletke nesenną ,żeby w końcu usąć-udało się..ranek...nikt mnie nie obudził mruczeniem ,że chce siku..poszłam do łazienki-nikt nie siedzi pod drzwiami i nie nawołuje mnie.....wyjeżdżam do sklepu-nikt nie tupta i nie cieszy się,że jedzie ze mną .
Dżekusiu Kurczątko moje tyle wniosłeś w moje życie ,tak umiałeś pokazać,że Kochasz..tak cichutko i szybciutko odszedłeś...
Twoi Bracia jeszcze śpią zakopani w kołderki..kocham Ich bardzo..tylko mi Ciebie bak...:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Poczucie pustki, jaka powstaje jest okropne....naprawde bardzo Ci współczuje...
Najgorsze, ze nasze nawyki, nasze ciało, nasza głeboka pamiec uczy się najdłuzej, ze coś sie zmieniło, ze kogoś juz nie ma ..i gdy odruchowo wyciagamy rękę, by pogłaskac, gdy otwierając drzwi odruchowo spodziewamy sie za nimi usmiechnietego pyszczka, merdającego ogonka- ten brak uderza w nas z porazającą siła..........
Ale to mija.....zostaje pamiec cudownie spedzonych razem chwil....

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki-bardzo mi źle..Jego legowisko...jego miska..Jego ubranko...:-(:-(:-(

Zaniosłam Dżekusiowi kwiatki..zapaliłam Jemu i Bemolkowi następne znicze....

Pojechałam do sklepu-bez
Ciebie Dżekusiu..płakałam całą drogę....:placz: ale wiesz co wróciłam do domu a Atosik tak ślicznie się do mnie uśmiechał , Hektorek witał..kupiłam Twoje ukochane parówki Bobaski i jak nigdy Chłopaki bardzo je chcieli i zjedli...

Staram się ale żal dalej jest ogromny , bolesny ,ostry...tak bardzo Cię kocham Maleńki mój.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']Celinko, ja martwię się o Ciebie!!!! Tak nie można :shake:
Schowaj posłanko i miseczkę, nie zadręczaj się...
Co robić cioteczki???[/quote]


Celinko do roboty
miski, posłaniE chować
i brac sie w garsc
wiem ze boli wiem rozumiem
ale masz jeszcze dwa wspaniałe psiaki
a jak nie to
przyjade ja do Ciebie z LoCO
I ZOBACZYSZ :diabloti::diabloti::diabloti:
wtedy to bedzie powód do załamania jak tylko pół domu zostanie do zamieszkania :mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam Cioteczki w każdej chwili...

Tak trudno zapomnieć..przestać myśleć,tęsknić,rozpaczać..:-(:-(:-(

Zrobiłam Atosikowi na pocieszenie naleśniki ale nie chciał...:shake:..zjadł troszkę gotowanego kurczaka-samego bez ryżu..Hektoreczek ciągle piszsczy..idę do Nich-potrzebują mnie...wiem o tym...

Dżekuniu Rybko Maleńka...bardzo Cię Kocham....:placz:

Link to comment
Share on other sites

Dżekuniu Rybko Maleńka...bardzo Cię Kocham....:placz:[/quote]

Celinko głowa do góry Dźekuś będzie miał nowych wspaniachył przyjaciół, naszą Psotkę, Czikę, Gaję i Vikę. Jesteśmy z Tobą i całą twoją rodziną, a Bercik ma szczegolny powód do wdzięczności za leki, które tak szybko dotarły.
Bercik czuje się różnie ale jest coraz bliżej nas i daje temu dowody.
Serdecznie pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Dżekuńku Ukochany...dalej bardzo tęsknię za Tobą..mniej już płaczę ale ostry nóż dalej tkwi w moim sercu...

Zrobiłam Ci napis na grób..jest teraz przycięty i malowany lakierem,,potem tatuś umieści go na Twoim grobie Koteczku....śpij słodko Malutki..czekaj na mnie..poznałeś już Bemolka?Inne pieski? Pamiętaj opiekuj się swoimi Braćmi , Bercikiem , wszystkimi pieskami -jesteś taki Dobry i Kochany...kocham Cię..

[IMG]http://images14.fotosik.pl/91/f85d10c48c0f1958med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Celinko!

Trudno, najwyżej wszyscy mnie znienawidzą, ale [B]DOŚĆ TEGO!!!!!![/B]

Kto nam pomoże podnosić wątki?

Kto będzie wychwalał zalety psów?

Kto pokaże nam, jak szczęśliwe jest życie z psami?

Wreszcie, kto nas rozśmieszy i rozczuli?

Nie możesz zniknąć, potrzebujemy Cię, Twojego ciepła, odwagi i siły.
Możesz sobie uważać, że jestem nieczuła i głupia, mam to gdzieś.
Wracaj natychmiast, bo ......................... brakuje nam Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

jaki piekny napis-taki jak ma Bemolek
[*]....
Dzis wyszukalam wszystkie zdjecia jakie mam z Dzekusiem i ciagle je przegladam...tak mi smutno:-(
Jak sobie pomysle,ze jak przyjade do domu i nie bedzie Dzekusia, ktory by mnie tak slodko wital...to mi tak zle i znowu placze:placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...