Jump to content
Dogomania

Debra - śliczna szorściaczka trafiła do super DS!!!


Andzike

Recommended Posts

[quote name='hop!']Tak, a na początku 506. Wpisałam go do komórki pod hasłem fiut - na wypadek gdyby jeszcze próbował dzwonić. :diabloti:[/QUOTE]

Ja podobnie ;) ale nie martw się - namierzę gościa dokładniej:diabloti:
Jeszcze pożałuje swojego głupiego telefonu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 681
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj w końcu odmienił się los Debry - [SIZE=3][B][COLOR=Indigo]DZIEWCZYNKA POJECHAŁA DO NOWEGO DOMU W SKIERNIEWICACH !!!![/COLOR][/B][/SIZE]:multi::multi::multi:

Zadzwoniła dziś do mnie Pani, która znalazła ogloszenie Debry w jakimś łódzkim dzienniku. Szybki wywiad telefoniczny i przeczucie, że tak, to może być [U][B]TO[/B][/U] :D
Pani czekała na wizytę przedadopcyjną, ale sylwiaso i Romka stwierdziły,że nie ma na co czekać i już dziś pojadą "pokazać" Państwu Debrę ... A nuż, widelec :cool3:
Strzał w dziesiątkę - dom rewelacyjny (+2,5tys m2 ogrodu...:p), Państwo pokochali Debrę od pierwszego wejrzenia, ona ich też - gdy dziewczyny wychodziły Debrunia siedziała przytulona do nowej Pani :D :D :D
Dziewczyny napiszą więcej jak do domu dotra :) Jestem przeszczęśliwa, że się dziewczynce w końcu udało!!! Zasługiwała na to przecudna szorściaczka !!! :loveu::loveu::loveu:
Tytuł zmienie jutro ;) Tak na wszelki wypadek, chociaż obaw nie mam żadnych!!!
Szczęścia malenka!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

O Boże, Andzike, aż mi serce stanęło !! :-o
To na prawdę ta NASZA Debra ? Bo aż nie mogę uwierzyć ! :loveu: :loveu: :loveu:
Czekam na więcej informacji i jestem przeszczęśliwa ! :multi: :multi: :multi:

Sylwiaso, a jak z finansami ? Zostało coś na Debrę jeszcze ?

Link to comment
Share on other sites

Ja rozmawiając z Panią mialam ciary na plecach, tak bardzo się balam, żeby nie zburzyla super wrażenia jakie na mnie wywarła ;) Sylwiaso byla w mega szoku i przeszczęsliwa, Romka też - tak się zakręciły z tej radości, że zadzwonila do mnie zamiast do Pani, z informacją, że wkrótce będą z pieskiem, hihihiihi :)
Szok, po prostu szok. Niesamowicie się cieszę!!! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki jestem tak bardzo szczęśliwa,że jak to pisze mam łzy w oczach!!!!!!!!!!!!!!!:-(Moja-Nasza Debrunia ma cudowny dom i cudownych ludzi i życzę każdemu psiakowi takiego szcześcia!!!!Cioteczki dom w stylu lat 60-tych ale bardzo ciepły wspaniali ludzie Debrunia wyczuła dobry dom i wspaniałych ludzi zaraz tuliła się do nich noskiem jeżdziła po dywanie tak jakby mieszkała tam od zawsze!!!!Państwo bardzo ciepło ją przyjeli.Romka dzwoniła już do Państwa wszystko zaraz opisze!!!Debruniu życzę Ci wszystkiego co najlepsze!!!!!!! :iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

No to już piszę...dom jest naprawdę super...Państwo są małżeństwem na emeryturze,dom w starych drzewach,duży ogród,kocurek rezydent,wykastrowany,który na widok Debruni,trochę się zjeżył...Pani bardziej zasadnicza...Pan serdeczny,ciepły człowiek...Debra od pierwszych chwil zachowywała się tak jakby znała dom i ludzi od dawna...biegała po pokojach...wskakiwała na kanapę i fotele i krążyła wokół stołu żebrząc o ciasteczka.Miałyśmy tylko przedstawić Debrę a potem dać Państwu czas,żeby podjęli właściwą decyzję...ale Debra poczuła się od pierwszych chwil dobrze w tym domku...przytulała się,machała ogonkiem,wcinała kocie jedzonko i w ogóle czuła się doskonale aż byłyśmy zaskoczone...wobec takie postawy i Debry i Państwa zdecydowałyśmy się zostawić Debrę w Skierniewicach...i została przytulona do nóg swoje nowej Pani...
Wracając wiedziałam,ze jeszcze dziś zadzwonię...no i zadzwoniłam...Debra właśnie testowała ,która kanapa jest najwygodniejsza w domku...Pani jak powiedziałam jest bardziej zasadnicza więc próbuje uczyć Debrę dobrych manier...no to Debra jako,że jest mądrą dziewczynką przymila się do Pana...i mości się obok niego na kanapie...była trochę zaniepokojona jak wyszłyśmy ale tylko przez chwilę bo potem zajęła się już tylko poznawaniem nowego domu...
Debrunię odwiedzimy jeszcze i to niedługo,chodzi o załatwienie wszystkich formalności,m.in:zaczipowanie oraz przekazanie adresówki,którą to adresówkę Debrunia dostanie w prezencie od ciotki Romki...
Dzwoniłyśmy już do Przytuliska w Głownie i powiedziałyśmy o adopcji i wszystkich pozostałych formalnościach...o wszystkim będę informować na bieżąco...

Link to comment
Share on other sites

[B]Super wiadomość![/B] :lol:

[quote name='Andzike']Zadzwoniła dziś do mnie Pani, która znalazła ogloszenie Debry w jakimś łódzkim dzienniku.[/QUOTE]
W jakiej gazecie była ogłoszona Debra?

Czy jest stała możliwość ogłaszania zwierzaków w jakiejś łódzkiej gazecie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...