Jump to content
Dogomania

suka + 6 małych! POMOCY! spokojny DT na wczoraj! :( sunia ze stresu nie karmi małych!


mru

Recommended Posts

[quote name='SeanPayne']... ja nie płacze .... prosiłem o adres .. to Ty tu mi wyjeżdżasz z usmarkanym nosem ... to masz adres ? pojadę pooglądam, zapytam i może skorzystam... więc? JEŚLI CHCESZ ROBIĆ BIZNES TO ROZMAWIAMY JAK PRZY BIZNESIE... a gdy chcesz pomóc to nie wyjeżdżaj tu z kasą ... ts ts[/QUOTE]

no no no. ktos tu nerwowy sie staje...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kinia1984']ja nie wiem co cie tak bawi...ktos tych "bzdur " Mru nagadal, wychodzi ze Twoja żona , wiec o co chodzi z ta Twoja rzekoma wyprowadzka??
a ten tekst o porzuconych mamusiach to naprawde ponizej jakiegokolwiek poziomu...:roll:[/QUOTE]
to nie ja pisałem o mamuśkach zapytaj madallenkę i jaj przyjaciólki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SeanPayne']... ja nie płacze .... prosiłem o adres .. to Ty tu mi wyjeżdżasz z usmarkanym nosem ... to masz adres ? pojadę pooglądam, zapytam i może skorzystam... więc? JEŚLI CHCESZ ROBIĆ BIZNES TO ROZMAWIAMY JAK PRZY BIZNESIE... a gdy chcesz pomóc to nie wyjeżdżaj tu z kasą ... ts ts[/QUOTE]

ty nie placzesz?a kto pisze ze ma 10 psow w domu plus 7 kolejnych?
oczywiscie ze mam adres bo trzymam tam swoje psy ale nie bede go udostepniac osobie ktora ma jakies zaburzenia...raz piszesz jedno raz drugie hotel jest pod piasecznem wiekszosc wie co to za hotelik

o biznesach wyjezdzaj swoim kolegom a nie mi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']To wątek Farcika
[url]http://www.dogomania.pl/threads/187361-Farcik-amstaff-odgryz%C5%82-mu-%C5%82ap%C4%99-%28Radom%29-pom%C3%B3%C5%BCmy-sfinansowa%C4%87-operacj%C4%99!drast.zdj%C4%99cia[/url]
Sunia nie ma jeszcze ani watku, ani foty. Jest w klinice, po operacji, w śpiączce farmakologicznej.[/QUOTE]

dzieki

wyglada to tragicznie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Mru, masz pełną skrzynkę.
Każdy ma prawo postępować wg własnych przekonań, ale na własną odpowiedzialność i za własne pieniądze.
Ja idę do Farcika z urwaną łapą i ciężarnej suni ze zmiażdżoną wątrobą, którą przywiozłam wczoraj w nocy z rowu - szczeniaki się nie urodzą, sunia ma jeszcze szansę.[/QUOTE]

masz racje MALIBO 57 ... strzeż nie swoich pieniędzy ... będzie więcej dla Ciebie... pozdrawiam Cie serdecznie.... ;)

Link to comment
Share on other sites

tak macie racje ... pomagajcie okaleczonym psom bez łap ... 100% szanse na adopcje ale nie zapominajcie nigdy usypiać wszelkich szczeniaków ....bo zabijać wpisane w zasady organizacji ... jesteście wspaniali .... gratulacje ... biedny ten świat... nie ma to jak biznes na sensacjach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Chyba w reklamie pracujesz?
Przed chwilą krytykowałeś ranking adopcyjny - brak konsekwencji i spójności w argumentacji.[/QUOTE]

skoro masz problem z odróżnianiem cynizmu od rzeczywistości to nie mamy o czym rozmawiać .... oj kostek kostek ... ja nie chciałem i nie brałem nigdy żadnej kasy za pomoc ... gdzie tu biznes? ... idę spać, stwierdzam że mi nie pomogliście, a Wasza dewiza : jak szczeniaki to do wora i o ścianę , utwardza mnie w przekonaniu że tkwicie nadal w średniowieczu ... gdzie środki unijne, gdzie darmowe prywatne pensjonaty dla zwierząt w posiadaniu fundacji ... jeden wielki balon letniego powietrza dmuchany jedynie obrazkami odrywanych kończyn i zranionych biednych istot które zasłużyły na spoczynek a nie na pogrubianie ich cierpieniem portfeli weterynarzy ... szkoda mi tych zwierząt które muszą cierpieć bi wy myślicie że im pomagacie ... słodkich snów ;)

Link to comment
Share on other sites

Przykro napewno będzie mru jak wróci na wątek bo się zaangażowała a widac, że Marusi i jej mężowi pomoc jest niepotrzebna.
Na dodatek okazało się, że mąż Marusi nie dośc, że się z domu wyprowadził to jeszcze ani grzecznością ani rozwagą nie grzeszy. Decyzja wyprowadzenia się z domu była tak samo przemyślana jak trzymanie 17 psów w 25 metrowym mieszkaniu.
Szkoda czasu i atłasu!

Link to comment
Share on other sites

Za co te osoby dostały bana? Za tę dyskusję?

A wiecie co?
Jak sobie teraz weszłam na wątek, od dnia wczorajszego i stwierdziłam, że ten cały mąż to Marusi to nie żaden mąż tylko jakiś prowokator.
Z wątku na wątek nakręcał się coraz bardziej i podpuszczał wszystkich, normalnie osiągnął facet cel, dyskusja rozgorzała do czerwoności.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...