Jump to content
Dogomania

psy północy w mediach...


mikzzz

Recommended Posts

  • Replies 268
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Film filmem, a tu nasze dogomaniackie psy jutro w gazecie się pojawią!!!
W najnowszym "Przyjacielu Psie", który od jutra w kioskach - mała część HUSKYTEAM wraz z właścicielami :-). Co prawda tylko jedno zdjęcie, ale to w końcy NASZE husky w MEDIACH :evil:

PS. HUSKYTEAM sorry za kryptoreklamę, ale nie mogłam wytrzymać :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Na jedynce był dziś film familijny [b]"Zelażny Will"[/b]. Film w stylu "Śnieżne Psy", "Kevin Północy" - ale moim zdaniem lepszy od nich ! :D Bardziej prawdziwy (choć nie twierdzę, że całkowicie realistyczny [img]http://manu.dogomania.pl/emot/chytry.gif[/img]).
Z roku 1994 - może dlatego nie jest taki efekciarski, jak te najnowsze... 8)
Szalenie mi się podobał ! :angel: :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Cyraneczka']Film filmem, a tu nasze dogomaniackie psy jutro w gazecie się pojawią!!!
W najnowszym "Przyjacielu Psie", który od jutra w kioskach - mała część HUSKYTEAM wraz z właścicielami :-). Co prawda tylko jedno zdjęcie, ale to w końcy NASZE husky w MEDIACH :evil:

PS. HUSKYTEAM sorry za kryptoreklamę, ale nie mogłam wytrzymać :evilbat:[/quote]

hehe nie tylko oni, my również byliśmy w gazecie, tzn...Arktogea BLACK WIZARD :D czyli ....my :)
Pzdr.
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 6 months later...

Jest topik,to co mam nie wrzucić: w numerze 03/2006 miesięcznika FORBES (o facetach, którym do szczęscia wystacza platynowa karta kredytowa) jest zdjęcie naszego stada. Mimo, że w sesji zdjęciowej brały udział wszystkie futrzaki, tym razem w kadr załapał się KRONOS, HERA i GAJKA.

Enjoy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='HUSKYTEAM']Eloł,

A najnowszy napój typu Ice Tea reklamuje grupa eskimosów na plaży. Jest z nimi jakiś haszczak, znacie go?

Pzdr[/quote]
czy można już gdzieś tą reklamę zobaczyć, bo jeszcze mi w oko nie wpadła??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...