Jump to content
Dogomania

psy północy w mediach...


mikzzz

Recommended Posts

  • Replies 268
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"przewodnik po rasach psow" - nie polecam :-? To chyba najbardziej subiektywny program o psach jaki kiedykolwiek widzialam - dla nich kazda rasa jest wspaniala/fantastyczna/najlepsza z wszystkich/pedzcie biegiem do hodowcow i kupujcie :-? Przynajmniej ja takie wrazenie odnioslam. Poza tym nie rozumiem dlaczego w odcinku poswieconym huskim w drugiej czesci pokazywali husky-ratownika.. to tak jakby pokazywac ze jamnik tez nadaje sie do wyscigow.. a w odcinku poswieconym akitom wystepowal DPJ..

To fajnie, ze takie programy robia, ale lepiej (dla psow) bylo by faktyczne przedstawianie wad i zalet.. a nie tylko wychwalanie nad niebiosa kazda rase..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Wczoraj w tele5 -nawet nie wiedziałam, że mam taki kanał był film: Cień Wilka.

Pewnie go już widzieliście, ale ja dopiero wczoraj po raz I i to od połowy, śmiesznawy film :lol:

I oczywiście był tam mały:Tajrak -który miał zostać Wielkim Łowcą i stary Szaman który zamienił się w ptaka i młody Szaman ...

Link to comment
Share on other sites

media to chyba tez czasopisma; ) czyz nie?!

chcialabym tylko napisac ze podobno od pazdziernika rusza jakies nowy dwumiesiecznik PSY RASOWE.

a w pierwszym numerze cos dla milosnikow haszczakowhttp://www.psyrasowe.webpark.pl/

" (...)w pierwszym numerze cztery rasy: bokser, owczarek niemiecki, seter angielski i sibierian husky(...)"

"Nowością na pewno jest wersja segregatorowa - opisane w kolejnych numerach portrety ras łatwo będzie można umieścić w segregatorze, który dla stałych Czytelników będzie bezpłatny. W ten sposób powstanie jedyna w swoim rodzaju, bogato ilustrowana książka o rasach psów!"

no to tyle...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

2 tygodnie temu wrzucałem na kołka opony zimowe i u wulkanizatora wisiał wielgachny plakat z czarnym syberianem...are you ready for winter...Fulda...

Robił wrażenie, szczególnie jego rozmiar... a jak mi zaproponowano kawę to już wogóle swojsko mi się zrobiło.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

W styczniowym magazynie "Przyjaciel PIES" jest całkiem spory artykuł o psach grenlandzkich :D - wywiad z Andrzejem Wilczopolskim.

Zaraz potem artykuł o trudnej wyprawie międzynarodowej ekipy przez Antarktykę - zresztą napisany w dość krytycznym tonie, gdyż pomimo, że wszyscy ludzie przeżyli, to jednak wiele psów nie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...