Jump to content
Dogomania

d.g work kurs groomingu w Warszawie


Melba

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Witaj,
Ja coprawda nie bede na tym kursie, ale własnie zastanwiam się czy się tu zapisac. Jestem na etapie szukania profesjonalnego szkolenia/kursy groomerskiego. Czy moglabys mi powiedziec czemu akurat na ten salon sie zdecydowalas?
Z gory dziękuje!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ja się właśnie wybieram na szkolenie w terminie 29.11.

Nie mogę się doczekać pierwszych zajęć. Byłam u nich parę razy ze swoim pupilem i własnie po tym zdecydowałam się na szkolenie u nich.
Świetna lektora, super atmosfera panuje na zajęciach. I ja jako włascicielka Yorka mogłam zadawać pytania dotyczące pielęgnacji, zdrowia, a czego nie zawsze dowiesz się od fryzjera psiego.
Po samych kursantach widziałam, że naprawdę dobrze sobie radzili z pieskami i samą pielęgnacją dlatego też raczej później problemów nie będą mieli z własnym salonem.

Zazwyczaj dajesz psa i każą wrócić za godzinę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Osobiście mogę polecić szkołę groomingu Gowork. Około 2 tygodnie temu po raz pierwszy, i teraz już wiem, że nie ostatni, przyprowadziłam tam swoje dwa maltańczyki - Lolę i Rexa. Pieski zostały bezstresowo i w bardzo miłej atmosferze obstrzyżone przez kursantki pod czujnym okiem specjalisty. Jako właścicielka piesków mogę polecić tę szkołę wszystkim wahającym się jeszcze osobom. Z tego co wiem ludzie przyprowadzają tam pieski różnych ras. Kursantki nie siedzą tam tylko i nie gapią, a rzeczywiście mogą się czegoś nauczyć. Dowodem na to są moje dwa zadowolone psiaki:))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malina570']Ja się właśnie wybieram na szkolenie w terminie 29.11.

Nie mogę się doczekać pierwszych zajęć. Byłam u nich parę razy ze swoim pupilem i własnie po tym zdecydowałam się na szkolenie u nich.
Świetna lektora, super atmosfera panuje na zajęciach. I ja jako włascicielka Yorka mogłam zadawać pytania dotyczące pielęgnacji, zdrowia, a czego nie zawsze dowiesz się od fryzjera psiego.
Po samych kursantach widziałam, że naprawdę dobrze sobie radzili z pieskami i samą pielęgnacją dlatego też raczej później problemów nie będą mieli z własnym salonem.

Zazwyczaj dajesz psa i każą wrócić za godzinę.[/QUOTE]

MALINA570, wybierasz sie na szkolenie jako kto???? Chyba jako organizator ..... Tak mało chętnych jest na kursy, ze musisz sie posuwac do zwykłego krętactwa?? Bo to nie jest pierwszy raz, ze najpierw pytasz o kurs, bo niby chcesz sie zapisać, a potem wklejasz "zaproszenie" na organizowane kursy?

Takie postępowanie reklamy nie przynosi, wręcz przeciwnie .....


[quote name='malina570'][CENTER][B][COLOR=red][FONT=&quot]Zapraszamy na bezpłatne strzyżenie połączone z kąpielą dla psich modeli i modelek!!! (Od środy 08.09.2010r) [/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]



[CENTER][FONT=&quot]Każdy piesek jest traktowany indywidualnie, służymy radą odnośnie pielęgnacji pieska.[/FONT]
[FONT=&quot]Przez cały czas strzyżenia mogą Państwo być razem z pieskiem.[/FONT]
[FONT=&quot]Każdy piesek oraz właściciel wychodzą od Nas zadowoleni :-)))[/FONT]
[FONT=&quot]Przekonaj się i Ty ![/FONT][/CENTER]

[CENTER][B][FONT=&quot]Strzyżenia w samym centrum Warszawy !!![/FONT][/B][/CENTER]



[CENTER][B][FONT=&quot]Osoby zainteresowane szczegółami proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 784 651 327 [/FONT][/B][/CENTER]
[/QUOTE]

[quote name='malina570']Witam

Zapraszam na kurs groomingu [url]http://www.kurs-strzyzeniapsow.pl/[/url]

W chwili obecnej mamy ostatnie wolne miejsce na termin 26.07[/QUOTE]

[quote name='malina570'][CENTER][SIZE=2][FONT=Verdana][B]Zapraszamy na kurs strzyżenia psów w Warszawie[/B][/FONT][/SIZE]
[/CENTER]
[SIZE=2]
[FONT=Verdana][B]Kursy groomingu [/B]czyli inaczej kursy strzyżenia psów organizowane są dla osób chcących nabyć wiedzę z zakresu pielęgnacji psiej sierści. Kurs taki zapewni Państwu niezbędną wiedzą i pozwoli zostać profesjonalnym groomer’em co umożliwi prace w psim salonie bądź otworzenie własnego salonu psiej estetyki.
Kursy są prowadzone przez specjalistów w swojej dziedzinie, ludzi wykwalifikowanych, którzy w większości posiadają swoje salony.



Ćwiczenia odbywają się z wykorzystaniem psich modeli!

Zajęcia odbywają się w małych [B]3-5 osobowych[/B] grupach.

Kurs trwa[B] 10 dni/ 80 h [/B]i zakończony jest egzaminem, z teorii i praktyki.




[/FONT][/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=2]Cena kursu wynosi 2100 zł[B][COLOR=#ff0000]*[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=#ff0000]* promocja do 12 lipca, kurs groomingu w cenie 1900 zł[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana]
[/FONT]
[COLOR=#000066][FONT=Verdana][B][SIZE=4]Ostatnie wolne miejsce na termin 26.07 !!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/B][/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2] Po ukończonym kursie, uczestnik otrzymuje [B]dyplom oraz zaświadczenie.[/B]
[B]Stawiamy na praktykę![/B][/SIZE] [/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][FONT=Verdana]Osoby zainteresowane zapraszamy na stronę [URL]http://www.kurs-strzyzeniapsow.pl[/URL]
[/FONT][/SIZE][/QUOTE]



[URL]http://www.dogomania.pl/search.php?searchid=14720342[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Tak. Mi się kurs bardzo podoba. Wcześniej dzwoniłam w parę miejsc i Panie groomerki był bardzo niemiłe. Tutaj Pani prowadząca kurs ma cierpliwość, fajne podejście, widać, że uczenie sprawia Jej przyjemność więc i uczestnicy kursu uczą się z przyjemnością. Przekazywana jest wiedza teoretyczna i praktyczna. Lekko nie jest ale jako uczestnik kursu wiesz za co płacisz.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 3 months later...

W rezultacie na powyższym kursie nie byłam, termin był zmieniany z powodu zbyt małej grupy. Ponownie rozpatruję zrobienie tego kursu, zwłaszcza ze na codzień mam do czynienia z " psia pielęgnacją". Na pewno na kursie ni ema ograniczenia wiekowego :)

Link to comment
Share on other sites

Witam, ja polecam kurs w Groomer.com.pl. rzetelnie, pod okiem fachowców, ze świetnym sprzętem, z dużą ilością psów. Są jednostka szkoleniową, a więc można starać się o sfinansowanie przez Urząd Pracy :-)

Szczegóły [url]www.groomer.com.pl/kurs.php[/url]

pozdrawiam i życzę miłego dnia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...