Jump to content
Dogomania

Bo im zawsze ujdzie na sucho! Czyli Gaja, Volta i Finnie :)


Patyś_

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witamy witamy! :)
W końcu doczekaliśmy się burzy! Cieszę się, bo przynajmniej nie będzie tak parno, wierzę, że nie będzie tak parno bo wtedy i spacerki milsze - ale przede wszystkim, myslę o naszych schroniskowacach! Przed słonkiem można schowac się w cieniu, ale gdy jest parno i nie ma czym oddychać, to niestety nic nie pomoże :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patyś_']Witamy witamy! :)
W końcu doczekaliśmy się burzy! Cieszę się, bo przynajmniej nie będzie tak parno, wierzę, że nie będzie tak parno bo wtedy i spacerki milsze - ale przede wszystkim, myslę o naszych schroniskowacach! Przed słonkiem można schowac się w cieniu, ale gdy jest parno i nie ma czym oddychać, to niestety nic nie pomoże :([/QUOTE]

Żeby i do mnie ta burza przyszła! Okropnie jest :shake:
Pewnie dopiero pod wieczór zrobi się chłodniej.... to będę mogła w końcu wyjść z Daisy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Psiaki dobrze :) Gaja pojechała dziś z mamą nad jezioro :) My z Volta dojedziemy tam jutro ;)
Finnie z założenia nie gryzie, chyba, że mojego tatę... Jakoś od samego początku go nie lubiła, i te nieliczne razy kiedy przy nim przebywała, od razu z zębami...
Ogólnie jeże nie gryzą :) chyba, że pomylą coś z jedzonkiem, lub gdy to mój tata :D

Link to comment
Share on other sites

deer- Mimo wszystko to nie takie trudne :) Jedzonko Royal dla kociąt :) świeże warzywka, robaczki od czasu do czasu :) Ale trzeba pamiętać, żeby zapewnić mu dużo ruchu :) No i do tego kąpiele, obcinanie pazurków, co przy jej kolcach bywa czasem trudne! ;)

Link to comment
Share on other sites

Wpadlam zobaczyć na własne oczy:D Mój Korczysław z jeżami ma na pieńku, bo raz sie natknąl na jednego koło płotu i zdołał go pacnąć łapą... I to był z jego strony głupi pomysł. Ale podejrzewam że po jakimś czasie by sie oswoił. Super jeżyk, tez mi sie marzy w jakiejś nieokreślonej bliżej przyszłości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patyś_']deer- Mimo wszystko to nie takie trudne :) Jedzonko Royal dla kociąt :) świeże warzywka, robaczki od czasu do czasu :) Ale trzeba pamiętać, żeby zapewnić mu dużo ruchu :) No i do tego kąpiele, obcinanie pazurków, co przy jej kolcach bywa czasem trudne! ;)[/QUOTE]
No to rzeczywiscie nie takie trudne :)

Link to comment
Share on other sites

aga zrobiłąm bym!! Ale nie umiem -.-
Wróciliśmy z jeziorka :) Mamy co prawda mało fotek :( ale niestety, pogoda nas nie rozpieszczała - prawie ciągle padało :( ale w chwilach przejaśnienia, psy latały ile mogły:D Juz zrzucam fotki i dodaję :)
A mieliśmy gościa nad jeziorem :) Jacek zabrał mała Luizkę, którą ma na DT, ze sobą na brykanie! :) Małą ustawiła moje sukowce jak chciała! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koreksonowa']Tak wygląda Korczyslawowy kontakt z jeżami: [URL]http://picasaweb.google.com/korczyslaw/Korek#5334279721780701602[/URL]
Korczysław to ta czarna łapa i jedno oko w tle:D[/QUOTE]
Biedny jezyk ... Jeż to chyba niejalpszy przyjaciel Korka :D Mistrz nocy :D

[quote name='zaba14']witam !! :)
ja tu pierwszy raz , suczydła masz super ale jeżyk jest po prostu boski !! :)[/QUOTE]
Dzięki wielkie :) I Witamy!! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...