Jump to content
Dogomania

2xCACIB-Bratysława/SK, 21-22.08.2010 r.


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Konrado']Sędziowie :
[url]http://www.skj.sk/2010/ba_judges.pdf[/url][/QUOTE]
[B]Konrado [/B]- dziękuję. Właśnie miałam podac Musiałkowej sędziów:)

[B]Musiałku[/B] - a miałabyś miejsce dla 1 mojej klatki i 1 osoby?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='MEGNUM']A czy ktoś miałby miejsce dla jednej osoby z jedną grzeczną dość dużą suką??[/QUOTE]
MEGNUM - rasa pozostała ta sama...?
:)
Ja jade z koleżankę jej samochodem osobowym, tak więc nie pomogę. Gdybym organizowała busa, to pamiętaj, ZAWSZE masz u mnie wolne miejsce:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak dog niemiecki, ale to mała zwinna suczka. Jeździ ze mną na tylnym siedzeniu nawet w Tico bez problemu. Mam ochotę na tą wystawę, ale w tym czasie sporo się na wystawy rozchodzi kasy więc fajnie by było z kimś podzielić koszty paliwa. Gdyby ktoś miał miejsce to my jesteśmy chętne :)

Edit: Asiaczku a organizujecie jakiś wyjazd na wystawę? Może chętnie skorzystałabym w jakieś inne miejsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']Tak, tak dog niemiecki, ale to mała zwinna suczka. Jeździ ze mną na tylnym siedzeniu nawet w Tico bez problemu. Mam ochotę na tą wystawę, ale w tym czasie sporo się na wystawy rozchodzi kasy więc fajnie by było z kimś podzielić koszty paliwa. Gdyby ktoś miał miejsce to my jesteśmy chętne :)

Edit: Asiaczku a organizujecie jakiś wyjazd na wystawę? Może chętnie skorzystałabym w jakieś inne miejsce.[/QUOTE]
Napiszę PW, OK?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='jamnicze']A mi właśnie padł transport :(
Może ktoś się wybiera z Trójmiasta lub okolic?
Proszę o szybki kontakt, bo muszę odwołać rezerwację noclegu.[/QUOTE]
[B]jamnicze[/B], a może byś jakoś przekazała mi Sajdi? Jedzie ze mną Agasia i na pewno by ją wystawiła...
Szkoda wpisowego...
Bo ja jadę z koleżanką z forum, ale jedziemy jej samochodem prywatnym, więc miejsca dla jeszcze jednej osoby to raczej juz nie ma...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]jamnicze[/B], a może byś jakoś przekazała mi Sajdi? Jedzie ze mną Agasia i na pewno by ją wystawiła...
Szkoda wpisowego...
Bo ja jadę z koleżanką z forum, ale jedziemy jej samochodem prywatnym, więc miejsca dla jeszcze jednej osoby to raczej juz nie ma...

Pzdr.[/QUOTE]
ok, to jesteśmy wstępnie umówione, szczegóły dogramy w Sopocie, no chyba że jakaś dobra dusza się nade mną zlituje i nas zabierze ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...