Jump to content
Dogomania

"Przez moją postępujacą chorobę muszę ją oddać"...


Recommended Posts

Witajcie dziewczyny, patrzylam na nk i dziekuje ze dalyscie tam sonie. Pytalyscie sie o karetke-niestety transport nia est wyykluczony calkowicie ze wzgledow sanepidowych. A Sonia i inni hmm...Jesli jest ze mna to jest w miare ufna i podchodzi radosnie. W domu gdy jestesmy same to czasem az za bardzo mnie pilnuje bo szczeka na mezczyzn gdy chca do mnie przyjsc typu listonosz i kurier. Ale ona i obcy sam na sam to jest juz problem na poczatku. Nawet z moimi kolezankami nie chce isc nna spacer a troche je zna, a jesli uda sie ja zmusic wyjsc na dwor to wybiega na dol idzie pod lawke-sika-i szybko do omu aby jej nikt nie porwal:) chodzi tylko na smyczy bo ze wzgledu na zly wzrok czasem sie gubi w nieznanym terenie. Zaczyna byc agresywna co do innych psow ze strachu ze ich nie widzi. Ale mysle ze gdyby ktos z nia cwiczyl to by dalo sie to wykluczyc. Kiedys pare dni mieszkala u mojego brata i niestety po jednym dniu uciekla i znalazla swoj dom:) ale teraz z tym wzrokiem pewnie by sie gdzies zgunila i psy by ja zagryzly. Jest jedyny problem z nia ze przez ten wzrok zrobila sie zbytnio czula-czesto szczeka w domu gdy slyszy psa na klatce. Ale mimo swoich paru wad daje sie ja kochac gdy spojrzy tymi zielonymi swiecacymi oczkami:)

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnei mamcia Astusiowa..rozmawiała ze swoja sąsiadką o SONI..
babeczce, echh...
błysk w oku, ale babcia :(

poprosiłam, zeby zczytała wątek KASI i SONI z Babcią - moze Babcia zobaczy nie tylko tragedie SONI,,,ale przede wszystkim TRAGEDIE KASI!!!

jak dla mnie - Pani Ania to jedyna nadzieja z mojej strony :/ u niej SONIA miałaby raj2, tego czego szukamy....
moja Tula i Tekla są powsciagliwe co do okazywania uczucia obcym...a zobaczcie jak polubiły Panią Anie :)
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/362/36810e2e80c6a71a.jpg[/IMG][/URL]

jejku ja tylko TAM widze SONIE... :(

Link to comment
Share on other sites

Witajcie dziewczyny. Ja w domu mam naprawde trudna sytuacje, mam chorego tate (nie wazne co mu jest, ale w skrócie mowiac on ma swoj czas) i teraz niby mowi ze bedzie sie zajmowal sonia ale u niego to sie zmienia jak w kalejdoskopie wiec mam nadzieje ze tyle wyrzyma ale na cale miesiace nie zostawie go z Sonia bo on po prostu o niej zapomni...i ja gdzies zostawi...

Link to comment
Share on other sites

Moge oplacic na bazarku ogloszenia dla suni, ale nie wiem, czy nie lepiej szukac jej domu wsrod "swoich", zeby byl z nia kontakt. Kasiu, jak myslisz, co robic?
Kasiu, moze przeniesienie watku z lubelskiego na ogolny pomoze, tam znacznie wieksza ogladalnosc. Popros moda o przeniesienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hesia']Moge oplacic na bazarku ogloszenia dla suni, ale nie wiem, czy nie lepiej szukac jej domu wsrod "swoich", zeby byl z nia kontakt. Kasiu, jak myslisz, co robic?
Kasiu, moze przeniesienie watku z lubelskiego na ogolny pomoze, tam znacznie wieksza ogladalnosc. Popros moda o przeniesienie.[/QUOTE]

ja prosiąłm moda o przeniesienei watku na ogólny....bo problem Kasi i Soni jest ponadRegionalny:)
Kasiu..nie martw sie cos sie wymysli...nie przejmuj sie ppobytem w CZD - nawiedzimy Cie z psiowozem:) juz sie ekipa szykuje:)

Link to comment
Share on other sites

Ciesze sie ze jestesmu na glownym watku. Ja obecnie jestem juz na etapie pakowania do szpitala i cieszenia sie ostatnimi chwilami z Snia, ale caly czas tu zagladam i na bierzaco wszystko sledze. Mamy sie w miare dobrze, dzis byl deszcz i Sonia sie zbuntowala, postaowila ze "po co wychodzic na dwor sikac jak i tak ja deszcz zmoczy" wiec czekamy grzecznie az przestanie:)Wczoraj wpadl jakis robak do pokoju i mysliwski instynkt psióra oczywiscie mowil "zanij go i zjedz" ale po dluzszym namysle Sonia jednak zrezygnowala z ataku na "to cos co chodzi po jej dywanie i nawet troche lata" i z podwinietym ogonem przyszla sie do mnie wyzalic:)

Link to comment
Share on other sites

Ogloszenia zamowione, beda na 50 portalach.
Kasiu, jesli ktos sie zglosi z jakichkolwiek ogloszen, to prosze pamietaj, ze na dogo zawsze znajdzie sie ktos, kto moze sprawdzic potencjalny dom. Transport tez zorganizujemy, zobowiazuje sie go oplacic. Potrzebny bylby tylko numer telefonu kogos z dogo, do kogo moglabys zadzwonic, zeby podac namiary, bo chyba dostepu do netu nie bedziesz miala? Moj numer chyba odpada, bo to do Finlandii. Cioteczki, ktora moglaby podac Kasi swoj numer?

Link to comment
Share on other sites

moze byc moj 692 407 681 /anita - ja mieszkam blisko CZD i odwiedze kasie ..moze nie raz..yumanji tez sie pisze na wizyte:)

moim skromnym zdaniem - KASIU, podawanie twojego numeru do ogłoszen to niezby dobra sprawa:(
ty bedziesz na rehabilitacji..u lekarza...i nei zawsze odbierzesz telefon...
moze kogos innego??? ja swoj moge udostępnic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...