Jump to content
Dogomania

"PRZYTULISKO" w Busku-Zdroju


Ada_-_

Recommended Posts

  • Replies 503
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny,a może tu ktoś zajrzy i podrzuci:

Dla [B]Lolusia [/B]na jedzonko i pieluszki:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251408-Nape%C5%82nij-miseczk%C4%99-Lolusiowi-w-pieluszce-do-10-03-2014-roku-do-20-00?p=21929098#post21929098"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post21929098[/URL]

[B]Loluś[/B] zaprasza i liczy na Nas:smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Dziewczyny,jest fajny DS w Warszawie dla suki podobnej do tej: [IMG]http://www.morusek.pl/zdjecia/dodane/Oddam-psa_Kundelki_20140610152509.jpg[/IMG]
wiek do roku; jak najbardziej "normalna",bezstresowa; psiak na towarzysza do biegania,wspinaczek górskich,podróżowania pociągiem,metrem, dla młodej,aktywnej osoby; e-mail podeślę na pw.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Podnoszę do góry. W Busku są prześliczne psiaki, same przytulaki .Niedawno wróciłam z sanatorium z Buska i cały czas prześladują mnie orzechowe oczka malutkiej jamnikowatej rudej sunieczki błąkajcej się w okolicach Parku Zdrojowego i ulicy Rzewuskiego ( sanatorium KRYSTYNA, MARCONI, NIDA, Wojskowe) Ona tylko chciała żeby ją miziać i głaskać. Bardzo żałuję, że nie mogłam jej zabrać o domu. Niestety nie potrafię wstawiać zdjęć...Fajnie, że jesteście i pomagacie , szkoda tylko że tak trudno o domki..T bardzo mądra sunia i jeszcze taka ładna , wygląda a to że niedawno musiała stracić domek . Bardzo mi jej żal , bo jest malutka, taki lisek do wpół łydki i na pewno zasługuje na najlepszy domek na świecie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BasiaD']Podnoszę do góry. W Busku są prześliczne psiaki, same przytulaki .Niedawno wróciłam z sanatorium z Buska i cały czas prześladują mnie orzechowe oczka malutkiej jamnikowatej rudej sunieczki błąkajcej się w okolicach Parku Zdrojowego i ulicy Rzewuskiego ( sanatorium KRYSTYNA, MARCONI, NIDA, Wojskowe) Ona tylko chciała żeby ją miziać i głaskać. Bardzo żałuję, że nie mogłam jej zabrać o domu. Niestety nie potrafię wstawiać zdjęć...Fajnie, że jesteście i pomagacie , szkoda tylko że tak trudno o domki..T bardzo mądra sunia i jeszcze taka ładna , wygląda a to że niedawno musiała stracić domek . Bardzo mi jej żal , bo jest malutka, taki lisek do wpół łydki i na pewno zasługuje na najlepszy domek na świecie[/QUOTE]

Sunia o której Pani pisze ma już dom, zamieszkała na Śląsku. [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/10348780_580705288710595_7551759285801414295_o.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

O rany to naprawdę ta sunia...Tak się strasznie cieszę...Ona była przesłodka ..Niestety nie mogła być moja .. Ale fajnie, że zanalazła domek!!!
Wtedy kiedy tam byłam w ty samym miejsc przebywały jeszcze dwa psiaki, jeden taki brązy przytulak wielkości do kolana i drugi taki szary mniejszy z niebieskimi oczami..Ten szary musiał być bardzo skrzywdzony bo bał się ludzi a ten drugi tylko przychodził na głaski ale zniknęły przed moim wyjazdem a ludzie mówili, że zabrano je do schroniska ...
Nawet nie wiesz jaką radość sprawiłaś mi tą wiadomością...I tym zdjęciem uśmiechniętej lisiczki...

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie przepraszam za SPAM
[COLOR=#000000]Ale potrzebujemy pomocy!!!![/COLOR]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/254108-krakvet-Fundacja-nero-prosi-o-głosy"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...i-o-głosy[/URL]

[COLOR=#000000]potrzebujemy waszych głosów!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BasiaD']O rany to naprawdę ta sunia...Tak się strasznie cieszę...Ona była przesłodka ..Niestety nie mogła być moja .. Ale fajnie, że zanalazła domek!!!
Wtedy kiedy tam byłam w ty samym miejsc przebywały jeszcze dwa psiaki, jeden taki brązy przytulak wielkości do kolana i drugi taki szary mniejszy z niebieskimi oczami..Ten szary musiał być bardzo skrzywdzony bo bał się ludzi a ten drugi tylko przychodził na głaski ale zniknęły przed moim wyjazdem a ludzie mówili, że zabrano je do schroniska ...
Nawet nie wiesz jaką radość sprawiłaś mi tą wiadomością...I tym zdjęciem uśmiechniętej lisiczki...[/QUOTE]


Brązowy Misio faktycznie jest w schronisku, niebieski był złąpany ale uciekł i znów biega po sanatorium, koleżanka próbuje go złapać, ale nie jest to takie proste :(

Link to comment
Share on other sites

No bo ON od ludzi ucieka...Musiał być bardzo skrzywdzony, nawet do jedzenia nie podchodzi...Tam są jeszcze koty ..NO może koty mają lepiej bo łatwiej im żyć "na wolności" ( ja jestem kociara sama mam 2 koty obydwa z dogo z "kotów w potrzebie", ale moje to słonie w porównaniu z tymi, które są tam.. Tam jest taka jedna czarna KIcia, która ma prawdopodobnie jakiś wrzód w oku..Ona nie jest bardzo przyjacielska, syczy i do jedzenia podchodzi jak już się odejdzie , ma ładną błyszczącą sierść ale nie bardzo da się pogłaskać..Ale z tym wrzodem to koniecznie trzeba coś zrobić . Przepraszam, że się tak wymądrzam , ale a jestem Warszawy, przyjechałam i wracałam PKS . A mogę pomóc tylko finansowo i to nie za bardzo bo jestem na rencie.. Bardzo się cieszę, że tak wspaniale działa przytulisko w BUsku i że ta jesteście i że udało mi się uzyskać tyle informacji . Moje koleżanki z pokoju patrzyły na mnie dziwnie gdy wychodziłam do zwierzaków żeby im dać jedzonko i pomiziać ... Bardzo dziękuję za informacje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']znalazłam Was:lol:
Dzwoniłam do Was w sprawie Dejzi, rozmawiałam z Panią Moniką.
Mam pytanie czy uda się zrobić Dejzi jeszcze jedno zdjęcie i ile kosztuje transport z Buska.
Patrzyłam na przewozy autobusowe, mam 3,5 h samej drogi z centrum.[/QUOTE]

a Ty nie chciałaś od nas dziadka spaniela całkiem niedawno?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']znalazłam Was:lol:
Dzwoniłam do Was w sprawie Dejzi, rozmawiałam z Panią Moniką.
Mam pytanie czy uda się zrobić Dejzi jeszcze jedno zdjęcie i ile kosztuje transport z Buska.
Patrzyłam na przewozy autobusowe, mam 3,5 h samej drogi z centrum.[/QUOTE]

witam :)
hm a co zmieni kolejne zdjęcie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']ale z tego co wiem dostałą Pani już kilkanaście zdjęć, więc jedno w tą czy w tą nie robi już różnicy :([/QUOTE]

Vega17, prosiłam tylko o zdjęcie porównawcze, na którym mogę ocenić wielkość dejzi. Nie potrzebuję sesji fotograficznej i zdjęć z przodu czy boku. Właściwie to nie potrzebuję zdjęcia tylko informację o wielkości dejzi w kłębie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']Vega17, prosiłam tylko o zdjęcie porównawcze, na którym mogę ocenić wielkość dejzi. Nie potrzebuję sesji fotograficznej i zdjęć z przodu czy boku. Właściwie to nie potrzebuję zdjęcia tylko informację o wielkości dejzi w kłębie[/QUOTE]

nie mamy centymetra w schronisku zeby kazdego psa mierzyc wszerz i wzdłuż. z tego co wiem koleżanka opisała dokładnie psa, wielkość i wagę, więc nie bardzo rozumiem w czym problem. co za różnica jaką wysokość będzie miał pies o wadze 8 ? i co jest ważniejsze waga czy wysykość ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...