Jump to content
Dogomania

"PRZYTULISKO" w Busku-Zdroju


Ada_-_

Recommended Posts

[quote name='Romi']podsumuję jeszcze raz:

transport psa i kota - 70 zł za psa (płacisz Ty) + 30 zł za kota (płaci p. Ania)
transport tylko kota - 60 zł

Jeżeli koszt 70 zł za przewóz psa Cię nie interesuje to nie ma problemu :) Ja nie będę musiał zbaczać z drogi.[/QUOTE]

Jeszcze wyjaśnię, bo chyba sprawa jest nie dokońca zrozumiała (chociaż to i tak nie ma znaczenia) Gdybym miał jechać tylko Kielce-Kraków, to jechałbym tylko punkt-punkt, czyli jedno miejsce odbioru i jedno dostarczenia (wtedy koszt 60 zł) . W przypadku gdybym miał jechać dodatkowo przez Busko, to moja droga z Kielc do Krakowa (przez Busko) wydłuża się o jakieś 35 km (więc koszt paliwa się zwiększa), do tego dochodzi drugie miejsce dowozu zwierzaka do Krakowa (no bo raczej i kot z Kielc i pies z Buska nie jadą w to samo miejsce). Jak wiadomo Kraków malutki nie jest i przejazd przez Kraków też kosztuje (kolejny koszt paliwa).

Pozdrawiam Was serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 503
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pisałam już na krakowskim, ale napisze jeszcze tutaj.
W najbliższą sobote jade z sunią collie z Krk do Radomia. Sunia zabierana jest potem do warszawy, mysle ze nie byłoby klopotu rownież z kotem.
Wyjezdzam wczesnie rano w sobote, w Radomiu chce byc ok. 10.00. Jeśli ktos mógłby przekazać mi zwierzaka gdzieś przy trasie Warszawskiej w Kilecach to chetnie go zabiore do krk.
jade za darmo, ale zwierzak musiłaby byc dostarczony gdzies przy trasie, bo sie bede troche spiueszyc. W krk zwierze moge dowieźć w dowolne miejsce.

Mój tel 608 030 883.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę aby w miarę możliwości ktoś nam pomógł rozreklamować zbiórkę darów na Przytulisko w Busku.
23 marca w budynku UJK na ulicy Żeromskiego 5 w Kielcach rozpoczynamy zbiórkę darów na Przytulisko w Busku- Zdroju!! Będziemy czekać na Was w przedsionku przed aulą od godziny 10.00 do 18.00.
Następnego dnia znajdziecie nas w budynku Wojewódzkiego Domu Kultury w godzinach 8.00- 14.00.

Liczymy na wszelką pomoc. Przytulisko w Busku gromadzi około 180 piesków - to naprawdę dużo.
Każdy worek karmy czy puszka to już dużo, wystarczy drobny gest, im nas więcej tym większa pomoc.

Zbieramy:
- karmę suchą i mokrą,
- kasza, ryż, makaron,
- koce, ręczniki,
- lekarstwa dla psiaków, witaminy,
- środki czystości,
- miski, garnki, zabawki :)

Oto link do stronki o zbiórce: [url]http://podajpomocnalape.blogspot.com[/url]
Link do wydarzenia na facebooku: [url]https://www.facebook.com/events/159990984121167/160401044080161/?ref=notif&notif_t=like[/url]

Link to comment
Share on other sites

Hej, reklamuje i rozgłaszam, wysłałam Wam też ulotki dot. 1%.
W Busku mamy już 200 psów, nie 180, liczba rośnie w zastraszającym tempie mimo adopcji.

ps. z nowości starszych i nowszych: Pela (Wrocław), Fox (Kraków), Kramer (Dąbrowa Górnicza), Dżamal (Rabka-Zdrój), Jaś (Stalowa Wola), Szanti (Kraków) -> na kanapach:)

Edited by MTD
Link to comment
Share on other sites

[url]http://tablica.pl/oferta/4szczenieta-po-malej-suce-adopcja-IDAfIw.html#b8c229b9[/url] czyje to ogloszenie? zdejmijcie je prosze bo wydzwaniaja o psy a potem rzucaja sluchawkami , nie robcie prosze na tychy bo to bardzo daleko a i tak nikt nie jest zaintersowany , katowice sa blizej

Link to comment
Share on other sites

To moje.Usunę w wolnej chwili.
Trzymam takie fajniejsze ogłoszenia jako lep-zadzwonią o jednego,wlepi im się innego podobnego;-)
Ale usunę.
vega,pisałaś wtedy,żeby ogłaszać na Tychy właśnie,więc tam im zrobiłam,ale mogą być i Katowice-mnie to obojętne;-)

Link to comment
Share on other sites

tez kiedys myslalam ze psy lapia jak lep ale niestety nie dziala. ludzie sie napalaja na psa a jak tego nie ma to szukaja podobnego:( przepraszam za zamet z tymi tychami, ale kurde dla ludzi 220 km to juz koniec swiata i tylko klną przez telefon. dzieki za pomoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaladan']Hej dziewczyny, Kropka pozdrawia z DT : [url]https://picasaweb.google.com/KaladanFCI/Kropka[/url] :)[/QUOTE]
o kurczę! a u nas taka wystraszona była, a na zdjęciach sama radość! dzięki wielkie!! :D

Link to comment
Share on other sites

łojoj paiętam psinke jal siedziala w budzie i dawalam jej ciacha, to byly pierwsze kilka dni u nas, w sumie na zewntarz bo nie bylo miejsca, biend anie wiedziala co chce zrobic, po pierwszym ciastku delikatnie zaczela merdac ogonem ale o wyjsciu z budy nie bylo mowy. super ze teraz taka usmiechnieta. gdzie mala teraz mieszka? ona jest na tymczasie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...