Jump to content
Dogomania

Mała kaleka DZIUBEK zmarł. Koniec jego króciutkiego nieszczęsnego życia.


Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeszcze nie wpłacamy bo mały w schronie ,jak bedzie cała kwota 240 zl. a mamy 140 zl.za hotelik to dopiero bedziemy szukać skarbnika ,(cioteczki bardzo przepraszamy i prosimy o cierpliwość ,Rodzice Maciusia tak zadecydowali i uszanujmy ich decyzję o odpowiedzialności za koszty wyciągnięcia malego )bardzo dziękujemy za nowe kwoty :)

Link to comment
Share on other sites

dziękuję bardzo nowym darczyńcom w imieniu Dziubeńka.
Już sama nie wiem - rozumiem, że niektóre osoby czują potrzebę pomocy w tej chwili, i wtedy konto by się przydało, ale z II strony co jeśli nie uda się nam uzbierać deklaracji a kaskę zbierzemy - przecież takie osoby, szczególnie jesli nie są z dogo moga się poczuć urażone.

W zasadzie te 50 zł możemy też potraktować jako deklarację na podróż, i tak ją zapiszę.

Link to comment
Share on other sites

[B]Uwaga!! Korekta:: deklaracja Pani Danuty R. jest deklaracją stałą. [/B]

[B]50pln co miesiąc!!

:)

[/B]krótko mówiąc brakuje zaledwie 50pln deklaracji!!!
to 5ludziów po 10plnlub 10ludziów po 5pln!!
Dziubek niemal w hoteliku!!!

Link to comment
Share on other sites

przebrnęłam przez wątek. Zasiadam do robienia allegro Dziubkowi. I jeszcze tak, on jest w schronie w hmm nowodworze? ja 20 czerwca wracam z Krakowa do Wrocławia, więc jeszcze jest taka opcja transportu, jakby ktoś Dziubka dostarczył do Krakowa. Tylko, że będę wyjeżdżać dopiero około 18

Link to comment
Share on other sites

jesteście wszystkie pieskimi aniołami :),Rodzice Maciusia mamy pełną kwotę na pierwszy miesiąc ,pamiętając że IVV płaci za 2 miesiące po stałe 50 zł.,to jak sen a są przecież jeszcze kwotowo nieokreślone deklaracje gdzieś jakieś koleżanki koleżanek w posatch wyżej ,hura na transport mamy już 50 zł ,coś dołoży Lika 17771 -tak pisała -i ja i co ,jutro dziewczyny jadą do Nowodworu i zobaczą Dziubka ,przekazą nam jakieś nowe info,i można kołować transport,

Link to comment
Share on other sites

no dobra Anielice :evil_lol: tu jest allegro [URL]http://www.allegro.pl/item1075729276_maly_uroczy_dziubus_potrzebuje_pomocy_i_domku.html[/URL]

teraz tego linka trzeba umieścić gdzie się da, NK, FACEBOOK i inne takie. Rozsyłać!
Konto jest podane moje do wpłat, będę przesyłać kaskę tam gdzie mam przesłać tylko jakieś dane na privka proszę :)

Link to comment
Share on other sites

Ja wypadam moja ukochana suczka dzisiaj w na moich rekach przeszła za TM,miała cztery lata ,choroba trwała trzy dni.To było najkochansze stworzenie spokojna,posłuszna,dzieci mogły robic z nia co chciały,brałam ja wszedzie i tak jakby psa nie było.tak ja kochałam i..........................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']cooooo???
jezu, no przecież go chyba do Zamościa nie wywieźli! Co się dzieje? A może poszedł od razu do adopcji (sama w to nie wierzę)[/QUOTE]

Opisałam kierownikowi psa, sprawdzał, nie przywieźli takiego do schroniska. Pytajcie gdzie indziej - Zamość, Krzesimów, Lublin.

Link to comment
Share on other sites

czekam jak na szpilach wielkich i cooooo małego nie ma ,serducho mi wysiądzie ,co teraz???w zamościu schronisko wpuszcza do 14.00 ,ja wpracy bez możliwości wyjścia, mogę próbować ok.16.00 (jak uklęknę przed TZ) ale przecież mnie tam nie wpuszczą,jeny to gdzie ta malutko bida jest tyle dni, myślałyśmy że tam jest w miarę bezpieczny a teraz czy on jeszcze wogóle istnieje???!!!,

Link to comment
Share on other sites

nie, no kurczę, rozmawiałam z wetem - nie ma opcji - piesek pojechał do NOWODWORU!!! W tym momencie nie rozumiem, bo gdybym nie wiedziała że kierownik Nowodworu to porządny człowiek to bym uważała, że coś zachachmęcił. LS - może m\po prostu zapomniał o Dziubku?? Czy te dwa psy, o któych pisałaś to niby z Krasnegostawu dojechały czy skąd?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Wróciłam ze schronu - psa nie ma. Rozmawiałam z kierownikiem, pytalam, czy coś przywieźli z tych okolic - powiedział, ze ok. tydzień temu przyjechał wilkowaty w ciężkim stanie i mała czarno-biała suczka, nic poza tym.[/QUOTE]
O matko jedyna:-(
Psa wydawali od weta, tak?Tam trzeba pytać, chyba powinni wiedzieć gdzie i komu wydali, prawda?:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']nie, no kurczę, rozmawiałam z wetem - nie ma opcji - piesek pojechał do NOWODWORU!!! W tym momencie nie rozumiem, bo gdybym nie wiedziała że kierownik Nowodworu to porządny człowiek to bym uważała, że coś zachachmęcił. LS - może m\po prostu zapomniał o Dziubku?? Czy te dwa psy, o któych pisałaś to niby z Krasnegostawu dojechały czy skąd?[/QUOTE]

Tak, z Krasnegostawu. Jako, że bardzo nie lubię załatwiać czyichś spraw za kogoś, a dziś kierownik powiedział mi, że taki pies nie przyjechał, więc proponuję, żeby ktoś sam sie z nim kontaktował/pojechal do schronu. Ja dziś przeglądnęłam wszystkie boksy - psa nie widziałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...