Jump to content
Dogomania

Suche, gotowe, bardzo motywujące smakołyki


Kinia

Recommended Posts

Szukam jakiś gotowych smaczków do kupienia. Muszą być koniecznie suche, małe albo łatwe do łamania, nie brudzące. I najważniejsze bardzo mocno motywujące, tak żeby pies zwariował-> co w przypadku mojego nie jest trudne, ale niektóre smaczki mu nie odpowiadają...

Link to comment
Share on other sites

cześć dogomaniaki:) ja polecam ciacha firmy Bubeck o nazwie 'waniliowe całuski' 'vanille kusse' długo szukałam ciastek które będa zdrowe a jednocześnie smaczne trafiłam przypadkowo na te ciastka i jak dla mnie rewelacja skład to wanilia i kiełki kukurydzy , bez cukru i sztucznych konserwantów.
kupuje dużą pake 750 g kosztuja 17,50.
pies nie ma uczulenia po nich , ani łupieżu futrzysko jest ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ja też mam problem... na początku RC dla wybrednych działało ale są za drobne no i się znudziły bo takie kulki w misce są za fri :)...karma sucha nie przejdzie nie ma szans... próbowałam kabanosy- nic, kurczak -średnio, parówka -nie da rady, nie chcę z resztą dawać jakiś nie za dobrych rzeczy dla psa... indyk nie, ryba nie poręczna ale też i tak nie... najlepiej było z wołowiną ale się chyba znudziła... co teraz? niedługo egzaminy psinka umie wszystko tylko brak motywacji... ktoś mi polecił serce wołowe- jutro kupie... ale moze macie jakiś pomysły na wybredne szczeniaczki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Metheora']ja też mam problem... na początku RC dla wybrednych działało ale są za drobne no i się znudziły bo takie kulki w misce są za fri :)...karma sucha nie przejdzie nie ma szans... próbowałam kabanosy- nic, kurczak -średnio, parówka -nie da rady, nie chcę z resztą dawać jakiś nie za dobrych rzeczy dla psa... indyk nie, ryba nie poręczna ale też i tak nie... najlepiej było z wołowiną ale się chyba znudziła... co teraz? niedługo egzaminy psinka umie wszystko tylko brak motywacji... ktoś mi polecił serce wołowe- jutro kupie... ale moze macie jakiś pomysły na wybredne szczeniaczki?[/QUOTE]

karma tylko za coś, a nie za darmo? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Metheora']ja też mam problem... na początku RC dla wybrednych działało ale są za drobne no i się znudziły bo takie kulki w misce są za fri :)...karma sucha nie przejdzie nie ma szans... próbowałam kabanosy- nic, kurczak -średnio, parówka -nie da rady, nie chcę z resztą dawać jakiś nie za dobrych rzeczy dla psa... indyk nie, ryba nie poręczna ale też i tak nie... najlepiej było z wołowiną ale się chyba znudziła... co teraz? niedługo egzaminy psinka umie wszystko tylko brak motywacji... ktoś mi polecił serce wołowe- jutro kupie... ale moze macie jakiś pomysły na wybredne szczeniaczki?[/QUOTE]
moze watrobka?
moje szaleja za tym najbardziej

Link to comment
Share on other sites

mój pies szaleje za czymś takim:
[URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/gryzaki_dla_psa/kaski_nagradzajace/48278[/URL]
i to też lubi:
[URL]https://www.zooplus.pl/shop/psy/gryzaki_dla_psa/przysmaki_wieprzowe/62275[/URL]
Dla przewodnika tez są wygodne, bo są małe, miękkie i psiak może szybko je zjeść. Dla mnie kosteczki Maced były o tyle złe, że pies musiał chwile je pogryźć.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Collie']Polecam mięsne kosteczki firmy Maced , są w plastikowym tak jakby słoiczku , a taki słoiczek kosztuje 12 złotych[/QUOTE]
Ja to kupiłam, a mam wiecznie głodnego labiszona i nie są bardzo motywujące... Tzn są, ale ja potrzebuje czegoś, co zmotywuje mi psa do agility w upale, ostatnio sprawdziła mi się jakieś śmierdząca kiełbaska, ale wole coś tak jak w temacie: suchego:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

suszone są fajne ale jako gryzaki na nagrody ewentualnie paseczki ale u mnie nie działa za bardzo... z wątróbką było ok ale tylko za pierwszym razem...na drugich zajęciach wątróbka juz była nudna... ciekawsze rzeczy chyba były w trawie bo ciągle węszyła... szukamy dalej moze spróbuje te ciasteczka za 12zł...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=&quot]Witam![/FONT]
[FONT=&quot]Polecam domowe przysmaki dla psów, obecnie w ofercie posiadam następujące ciasteczka:
[/FONT]
[FONT=&quot]Marchewkowe z otrębami pszennymi 20 dkg 6 zł[/FONT]
[FONT=&quot]Owsiane z jogurtem naturalnym 20 dkg 8 zł[/FONT]
[FONT=&quot]Jabłkowo-cynamonowe z otrębami pszennymi 20 dkg 6 zł[/FONT]
[FONT=&quot]Z żółtym serem 20 dkg 7 zł[/FONT]
[FONT=&quot]Maślane z miodem 20 dkg 10 zł
[/FONT]
[FONT=&quot]Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę pisać.
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...