Jump to content
Dogomania

Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Potrzebna wizyta przedadopcyjna dla Sambporka ...siedzi...dlugo bez domku...i moze jest domeczek dla niego
Okolice Poznania ...

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/187917-HELP!!!Osoba-do-wizyty-przedadopcyjnej-Poznań-!!-TYLE-CZEKAŁ-POMÓŻCIE-PROSIMY!!?p=16364948&posted=1#post16364948[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Dziekujemy za fotki Rambusia. Fajny z niego Dziadzius :) :) :) Szkoda ze nikt nie chce go wziac na DS .[/QUOTE]

Niestety z Dziadziusiem jest ten problem z siusianiem...nie wytrzymuje cala noc i moze to odstrasza potencjalne domki...
bo po za ta mala wada ma same zalety. Na dworze sie pilnuje czlowieka i idzie za mna krok w krok oczywiscie w swoim tempie;)
potrafi sie nadal bawic mimo szacownego wieku, jest bardzo kontaktowy i ciekawski...fakt ze nie zachowuje sie jak mlodziak...
jest spokojnym statecznym staruszkiem , do szczescia wiele nie potrzebuje...jedzonko, spanko, troche mizianek i obowiazkowo
wycieranie nocha w kanapy;) od czasu do czasu pileczka i to wszystko co ppotrzebuje by byc szczesliwym. No i oczywiscie ma wyrobione o wszystkim zdanie;) w kasze sobie dmuchac nie da...zarelko pilnuje i nikomu nie odda...ale nie jest jakos specjalnie do awantur ,chyba ze jakis psiak go agresywnie zaczepi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Ja Rambusia kocham od pierwszego wejrzenia :loveu: To jest naprawdę uroczy dziadulek, gdyby nie moje miejsce zamieszkania i aktualny stan inwentarza to... kto wie ;) Już pomijam fakt, że TZ by się chyba ze mną rozwiódł, jakbym kolejnego sikacza przyprowadziła ;)[/QUOTE]

Paulinko....a moze jednak...??:evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Nie wyrobię, ostatnie piętro w kamienicy, centrum, jamnior pod pachę, jak musimy wyjść na spacer...:shake:[/QUOTE]

o cholirka ostatnie pietro....to zdecydowanie odpada na dziadzia nóżki...a tak przy okazji... jamniorki w sam raz pasuja pod pache;):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']o cholirka ostatnie pietro....to zdecydowanie odpada na dziadzia nóżki...a tak przy okazji... jamniorki w sam raz pasuja pod pache;):)[/QUOTE]

Wiem ;) Marzy się nam domek z podwórkiem, wtedy nie byłoby problemu nawet z najstarszym dziadziem ;) A tak dwa muszę trzymać na smyczy (na szczęście jeszcze w miarę młode), a Juniora pod pachę, żeby po tych schodach nie złaził/właził. Bardzo bym chciała, żeby Rambusia ktoś pokochał...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Wiem ;) Marzy się nam domek z podwórkiem, wtedy nie byłoby problemu nawet z najstarszym dziadziem ;) A tak dwa muszę trzymać na smyczy (na szczęście jeszcze w miarę młode), a Juniora pod pachę, żeby po tych schodach nie złaził/właził. Bardzo bym chciała, żeby Rambusia ktoś pokochał...[/QUOTE]

Najlepsza opcjom dla Rambusia byl by domek z ogrodem i ktos kto nie pracuje(na emeryturze lub rencie) co by mogl z dziadkiem czesto w dzien wychodzic...i przymknol by oko na kaluze po nocce...

Link to comment
Share on other sites

Witam po kilkudniowej, przymusowej przerwie.Fajne te fotki Rambusia.Mnie podoba się Rambuś w tej odsłonie.Pasuje do zimowej scenerii.Co do sikania, to ścieram codziennie kilka kałuż Żabci i nie widzę problemu.Jak jeszcze był w schronie, to rozważałam jego adopcję, ale mam niereformowalnego Edka, który nie toleruje innych samców, zresztą kotów, świnek, szczurków itd itp, też nie.
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/612/db0e8cace6a8b6a6med.jpg[/IMG][/URL]
Stan konta Ramba wzbogacił się o moją wpłatę, czyli 20 zł.

Wpływy 2.731,05 zł - Wydatki 2.365,97 zł = 365,08 zł na dzień 24.02.2011

Link to comment
Share on other sites

Dziewczny tak wpadłam na pomysł, jak Artyka napisała,że Dzadzio potrzebuje najlepiej osoby, która nie pracuje
Może zrobić by plakaty, każda by druknęła kilkanaście sztuk i porozwieszała u siebie w mieście? Może Dziadziuś znalazłby jakąś babcie, która nie ma netu i nawet nie wie o naszym kochanym kurdupelku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Dziewczny tak wpadłam na pomysł, jak Artyka napisała,że Dzadzio potrzebuje najlepiej osoby, która nie pracuje
Może zrobić by plakaty, każda by druknęła kilkanaście sztuk i porozwieszała u siebie w mieście? Może Dziadziuś znalazłby jakąś babcie, która nie ma netu i nawet nie wie o naszym kochanym kurdupelku[/QUOTE]

Ja mogę powiesić :)

Link to comment
Share on other sites

Rambuś dostał 30 zł od cioteczki- Monika z Katowic :loveu:

Bardzo dziękujemy!!!To już kolejna wpłata cioci dla dziadka.

Za pobyt marcowy u Arktyki przelałam 248 zł.

Wpływy 2.761,05 zł - Wydatki 2.613,97 zł = 147,08 zł na dzień 02.03.2011

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...