Jump to content
Dogomania

Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(


Mysia_

Recommended Posts

Rambuś już dziś na miejscu (tj. na półmetku swej podróży).
czy On na pewno ma depresję?!?!?
słyszałam jak obszczekiwał wszystkie kociaki mojej znajomej i rozstawiał je po kątach :)
dziś mały odpoczynek dla Dziadziusia, a jutro już w DT, ciekawa jestem tego chłopaka z pseudo-depresją ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziadziuś poza schroniskowym boksem zaraz odżywa :loveu: Dziewczyny, które wychodziły z nim na spacery coś o tym wiedzą ;) a po dzisiejsze kąpieli to już w ogóle jakiegoś ADHD dostał, a potem zasnął na kocyku i tak, aż do przyjazdu Asi ;)
Jego sierść to do teraz jeszcze na sobie czuję :evil_lol: tej sierściuchy było więcej jak z bernardyna, na ostatnimi filmiku było widac, że sierść miał w koszmarnym stanie, ale prawdę mówiąc nie spodziewałam się, że jest aż tak źle - dopiero jak już się za niego zabrałam :evil_lol:
Książeczkę zdrowia ma, szczepienia aktualne - był szczepiony i odrobaczony w lutym, wpisane ma tam też te tabletki, które bierze (dawkowanie jest zarówno w książeczce jak i na opakowaniu enarenalu, bo od razu dostał trochę na zapas ;) Fluoksytyny (to antydepresyjne) myślę, że już nie będziemy mu dawać ;)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo sie ciesze ze jest juz na połmetku swojej podroży i zdecydowanie wolę że ma ADHD niz depresje .Mysia ja tez mam nadzieje ze wiecej leki antydepresyjne nie beda mu potrzebne . Milosc wyleczy wszystko .Szkoda ze nie udało Nam się z nim spotkac . Buziaki dla wszystkich cioteczek jestescie WIELKIE .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']no fakt, nie może, ale nie to, że nie może tylko nie może, bo coś trzeba .. no i zakręciłam się z tego niewyspania ;) to ja już lepiej pójdę na chwilkę do poduchy, bo Dziadziuś niedługo tu przyjeżdża .. :)[/QUOTE]

Dobry pomysl. Dobranoc :)

Link to comment
Share on other sites

Rambuś dostał przydomek kłaczek:diabloti: Czesałam go przez godzine przed wyjazdem do łodzi, później jeszcze wyciągałam klaki i wygladał już duże lepiej ale niestety ciągle się z niego sypało:shake: Sierść ma prześliczną, jak już go tak chociaz troche poczesalam wyglądał o niebo lepiej i młodziej:evil_lol: Uwielbia czesanie(szczegolnie po ogonie!)wtedy dostaje 3 życie zaczyna merdać ogonem cieszyc sie i skakac:evil_lol: Oczywiście w drodze był bardzo grzeczny większość czasu przespał. Myślałam, ze auto nie wygląda tak źle jednak jak mój kuba dzisiaj wsiadl do auta(mial zawiezc jakas znajomą gdzies)przeraził się i szybko pojechał na odkurzanie ale nie wiem czy to duzo da:eviltong: A no i bym zapomniała u Beaty w łodzi(mam nadzieje,ze nie pomieszalam imienia)pierwsze co zrobil to pogonił jej koty strasznie cięty jest na te niegroźne stworzonka:diabloti:
Kasa za transport doszła:)

Link to comment
Share on other sites

Dziadzius wlasnie dojechal do mnie, dobrze ze cioteczka Ilo_n stala na strazy tej wyprawy;), bo dziewczyny troszke sie pogubily w Toruniu...
Dziadzius dostal od cioteczek na nowa droge piekna niebieska smyczke,ksiazeczke zdrowia,zapas tabletek,
a takze zostal zaczipowany w schronisku:multi:
Zabiegi pielegnacyjne Mysi tez widac, pewnie wyczesala z niego z 2 reklamowki klaczkow;):evil_lol:, oczywiscie bede kontynuowac te zabiegi:)
Cioteczka Ilo_n porobila pare foteczek Rambusiowi(choc robil sprytne uniki;))na pewno pozniej je powkleja. Troszke sie martwilam ta cala wyprawa Rambusia do Torunia, ze wzgledu na "mase" kilometrow i ....wrazen,a on przeciez ma chore serduszko...
ale Dziadzius zadowolony. Faktycznie widac po chodzie ,ze to juz wiekowy piesek,
na dworku zdazylo mu sie potknac...:shake:,oczka tez juz zamglone i pewnie juz slaby ma wzrok....w kazdym badz razie depresji nie widac....raczej jak sugerowaly cioteczki ADHD;)
Dziadzius od kad wszedl do mieszkania ciagle tylko drepcze po calym mieszkanu, posilajac sie woda..:)
Pierwsze co dokladnie zwiedzil to balkonik....zadnych lękow z tym zwiazanych , a potem po koleji reszte:)
Troszke sie zmartwilam, bo Dziadzius gwizdze na karme...:-(, zobaczymy ,moze jak "ochlonie" to ja schrupie! Jesli nie trzeba bedzie mu ugotowac ryzyk z warzywkami i miechem, lyzka siemienia lnianego tez nie zaszkodzi:)
Jutro podjade z Dziadziusiem do wetki na "przeglad techniczny"
zwlaszcza obadac serducho, dzisiaj mu odpuszcze , bo mial chlopak i tak sporo wrazen. Jak juz troszke sie uspokoji , to porobie fotki z domku i wstawie na forum.
Na razie znikam,zajac sie Dziadziusiem (troszke pomiziac i pogadac) bo chlopaczek podchodzi teraz i prosi o uwage:)

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy ślicznie za informacje :)
wygłaszcz od nas Rambusia i ucałuj go od nas w nosek :eviltong:
pewnie się teraz biedak zastanawia, czy jutro znów gdzieś dalej pojedzie, czy już zostanie tam, gdzie jest...

słodki miziak :)

Link to comment
Share on other sites

hmm...z ostatniej chwili!
Dziadziusiowi nie chodzilo tyle o mizianko ,co o spacerek. Zrobil "koope" na srodku pokoju....po czym jak nigdy nic poszedl
posilic sie karma....a teraz polozy sie kolo mnie przy kompie i zasypia:) :)
Mam nadzieje ,ze te "smierdzace nieporozumienie"wyniklo z mojej slabej znajomosci Dziadzinych sygnalow i jest sytuacja stresowa Dziadziunia, w ciagu paru dni sie wyjasni...jesli bedzie sie "smierdzace nieporozumienie" pojawiac, trzeba bedzie popracowac nad sygnalizowaniem potrzeb Dziadziusia:)

Aha! te "sn" to moja wina....bo zamiast z Dziadziusiem zrobic porzadny obchod osiedla to "trajkotalysmy" z Ilo_n;), po czym zabralam Dziadziunia do domu- bo on tak z trudem raczej sie porusza i zal mi go bylo od razu tak ciagac na spacery...wolalam by poznal domek .no i chlopak poznal ...zaznaczajac teren;)

ps.Teraz Dziadzius smacznie spi...i pewnie marzy ,ze gania kociaki cioteczki Beaty....:evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Podczytywałam wątek regularnie i bardzo się ciesze, że depresja, o której była mowa od początku, nie gnębi Dziadziusia ... to tylko tesknota do ludzia mu doskwierała :)

Trzymaj się dzielnie Dziadziusiu i nie rób wiecej "sn" na dywanie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...