Jump to content
Dogomania

Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(


Mysia_

Recommended Posts

Witam
Widze ze Dziadzius juz jedzie z jednej strony szkoda bo chcialam go odwiedzic ale z drugiej to jego szczescie jest najwazniejsze . Oczywiscie informujcie jak bedzie kasa na niego potrzebna i na jakie konto bo te 30 zł to wyzłałam do schronicka ;)Dajcie znac jak bedzie juz na miejscu .Bardzo sie ciesze - nalezy mu sie szczescie !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wyjedziemy mniej wiecej ok.18(mam nadzieje). Tak jak pisałam miedzy 14a17 przyjade po niego do schroniska. Trasa zajmie ok.3godzin wiec powinnam być w łodzi ok.godziny 21. Tylko mam się gdzies spotkać z ta osobą czy trafimy gdzies do niej do domu?Jak do tej osoby to podaj jakis adres. Mój tel. to 794775327 mozesz dzwonic o kazdej godzinie poza 12-14 i 17;)

Link to comment
Share on other sites

No to na razie takie info od mojej znajomej, dokładniejsze ustalenia poczynimy już przez telefon, ale żeby nieco oszczędzić Asi stresu przed podróżą kopiuję to co mam na teraz::

"Asia wjedzie do Łodzi drogą E-75 po lewej stronie będzie miała szpital Centrum Zdrowia Matki Polki musi skręcić w lewo w ulicę Paradną i jechać prosto jakieś trzy kilometry.
Rambusia spokojnie przenocuję a i Asia będzie mogła odpocząć"

Dzięki za tel. odezwę się między 15 a 17. Do tego czasu powinnam też znać już precyzyjny adres, bo "koło lotniska" to kawał Łodzi ;)
Dziadziuś wyjeżdża we wtorek rano około 8, więc przed południem powinien być już w Toruniu.
Komitet powitalny już gotowy :)

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanko natury technieczne...czy "kurdupelek" bedzie mial jakas smyczke ze soba, albo chociaz obrozke....ja mam ,ze tak sie wyraze w dyspozycji smyczke i obrozke
po Rinciu...pewnie cioteczki z forum podhalanow nie obraza sie ,gdy jej uzyje dla kurdupelka, ale obawiam sie ze obrozke to pewnie bede mogla mu zapiac wkolo tulowia...bo ona duuuza jest:razz::roll:

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Dziadziuś jest już wykąpany i wyczesany (nieźle się przy nim namęczyła, ma sierśc jak bernardyn:evil_lol:), chociaż pewnie i jedno i drugie będzie trzeba powtórzyć jeszcze z dwa razy :roll: ale największy syf i smrodek jest zmyty.
Obrożę będzie miał.
Transporterka nie mamy, ale Dziadek to grzeczny chłopak jest ;)[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Też jestem taką wirtualną opiekunką pewnego Dziadeczka, ale w innym schronisku.Wyślę Ci katii konto, na PW, na jakie zbieramy na Rambusia i wyślesz ile chcesz.Tylko tak: deklaracje są stałe lub jednorazowe.Napiszesz tylko jaką wybierasz i ok.Jak stała to podaj mi tylko kwotę.Jak do mnie kasa dojdzie, to od razu tutaj wpisuję i wpisuję w rozliczeniach na pierwszej stronie.Tam można sobie wszystko sprawdzić.Przychody i rozchody :lol:Jak masz pytania ...to pytaj, niektóre osoby to już tu zęby pozjadały ;):eviltong::evil_lol: na pewno wiedzą wszystko, odnośnie Dogo.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Mysia ,ze Dziadziunia wyszorowalas ;)
Czyli najwiekszy smrodek mamy juz za soba... reszta sie nie martwcie , Dziadziunia dopieszcze w domku:),
a i pewnie cioteczka Ilo_n pare najlepszych ujec swoim aparacikiem napstryka (cioteczka ma talent), tak ze Dziadziunio szybko znajdzie super domeczek:) :)

Link to comment
Share on other sites

Asia już jedzie po dziadeczka.Rambusiu :loveu: szczęśliwej drogi do lepszego życia.Wysłałam Asi 120 zł za transport, jak wyjdzie więcej to tylko doślę.Atomówka...masz zapchaną pocztę po brzegi, kochana.Opróżnij, to konto Ci wyślę :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']Dzieki Mysia ,ze Dziadziunia wyszorowalas ;)
Czyli najwiekszy smrodek mamy juz za soba... reszta sie nie martwcie , Dziadziunia dopieszcze w domku:),
a i pewnie cioteczka Ilo_n pare najlepszych ujec swoim aparacikiem napstryka (cioteczka ma talent), tak ze Dziadziunio szybko znajdzie super domeczek:) :)[/QUOTE]

Arktyka świetnie rozumiem jak bardzo doceniasz wstępne zabiegi pielęgnacyjne Dziadziusia :cool1:

Do dziś pamiętam aromaty Rino, które przywiózł na sobie - całe spektrum przepysznych zapaszków i rozległy futrzany strup na udzie :cool3: auto miałam zaprawione na tydzień .. :p

foteczki a jakże będą .. dzięki za reklamę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze dostanę bana za post za postem....ale cóż.Nigdy nie zapraszałam na żaden wątek w ten sposób, ale jak możecie to zajrzyjcie

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/183925-Kremcia-spokojna-suczka-szuka-DS!-Ma-chorobę-skóry-przez-którą-chudnie[/URL]-(

Link to comment
Share on other sites

Hihihi..........Ilo_n :razz:
Tych zapaszkow od Rincia nie zapomne do konca zycia...
Ty mialas zapaprane autko przez tydzien, a ja cale mieszkanko...:evil_lol::diabloti:dlatego jestem bardzo wdzieczna Misi ,ze zadbala
wstepnie o higiene Dziadziunia:multi:

Czy Dziadzius ma ksiazeczke zdrowia...wszystkie szczepienia....i czy ma wpisane jakie leki otrzymuje....bo pewnie schronisko wydalo go bez lekow...jesli nie ma lekow
to trzeba jak najszybciej odwiedzic wetke z Dziadziuniem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...