Jump to content
Dogomania

Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak jak napisałaś niskopienny:evil_lol:tak gdzies do połowy łydki;) Jest grzeczny, ułożony, spokojny i koszmarnie zrezygnowany:-( jest z kilkoma psami w boksie na spacery tez wychodzi z psiakami i z tego co wiem nigdy problemow nie sprawiał. Myślę, że koty też nie będą go interesowały-mogę jutro sprawdzic:roll: no i dziekujemy za kolejna deklaracje:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam cioteczki na wątku ;)
i bardzo dziękuję za deklaracje :loveu:

[B]lika1771[/B] te 20 zł to comiesieczna deklaracja? ;)

Stałe deklaracje:
20 zł - Ingrid44
20 zł - Syla
20 zł - czerda
10 zł - paulinken
20 zł - Doda_
5 zł - Bjuta
10 zł - Atomowka
10 zł- TZ Atomowka
5 zł - BasiaD
10 zł - karusiap
-------------
razem 130 zł

Link to comment
Share on other sites

Stałe deklaracje:
20 zł - Ingrid44
20 zł - Syla
20 zł - czerda
10 zł - paulinken
20 zł - Doda_
5 zł - Bjuta
10 zł - Atomowka
10 zł- TZ Atomowka
5 zł - BasiaD
10 zł - karusiap
20 zł - lika1770
20 zł - _Goldenek2
-------------
razem 170 zł :loveu:

Asiu :loveu: ten płatny tymczas gdzie miał jechac Pikus miał kosztować 240 zł, jeśli z Pikusiem wszystko się uda myślę, że wtedy trzeba tam uderzac.. Oby się udało :loveu:
Jednak w przypadku Dziadziusia trzeba by było uzbierać dodatkowo "górkę" deklaracji, ponieważ Dzidziuś dostaje leki, w tym momencie nie drogie, ale trzeba się liczyć z tym, że z serduszkiem róznie bywa i raczej lepiej nie będzie, a moze być gorzej :roll:

Link to comment
Share on other sites

:-(Zabrzanki,Wy to umiecie łzy wyciskać:shake: Zakochałam sie,naprawdę,najchętniej bym Dziadziusia wzięła na zawsze,ale te moje baby by chyba Go zjadły,zołzy,zwariowałam,ale dam 70miesięcznie,tylko szybko go bierzmy zs schronu,żeby zdążyć,tyle już ten maluch w swoim życiu przeszedł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WIGA']:-(Zabrzanki,Wy to umiecie łzy wyciskać:shake: Zakochałam sie,naprawdę,najchętniej bym Dziadziusia wzięła na zawsze,ale te moje baby by chyba Go zjadły,zołzy,zwariowałam,ale dam 70miesięcznie,tylko szybko go bierzmy zs schronu,żeby zdążyć,tyle już ten maluch w swoim życiu przeszedł.[/QUOTE]

Dziekujemy, Dziekujemy:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Jak życie Dziadziusia zmieniło się tej nocy!!! Dziękujemy WIGO!!!! Wszystkim dziękujemy!

Stałe deklaracje:
20 zł - Ingrid44
20 zł - Syla
20 zł - czerda
10 zł - paulinken
20 zł - Doda_
5 zł - Bjuta
10 zł - Atomowka
10 zł- TZ Atomowka
5 zł - BasiaD
10 zł - karusiap
20 zł - lika1770
20 zł - _Goldenek2
70 zł - WIGA
-------------
razem 240 zł [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kochane, w takim razie teraz czekamy tylko, żeby Pikuś już szczęśliwie dotarł do domku, jeśli w domku wszystko będzie OK. to wtedy działamy z tym płatnym tymczasem gdzie miał jechać, żeby na jego miejsce wskoczył nasz Dziadziuś :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luisien']już już miałam sobie kupić perfumy..ale po co mi perfumy?-bez sensu:razz:;) proszę o nr konta, przeleję 100zł na lekarstwa:p[/QUOTE]

Dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu:.

Dziewczyny.... czy Wy to widzicie???????
Mamy komplet deklaracji i 100 górką :multi::multi::multi::multi::multi:
Dziadek jest uratowany :laola::laola::laola:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...