Jump to content
Dogomania

Szpice w potrzebie!!!


PaYooK

Recommended Posts

schronisko Lodz

 

numer: 303
numer chip: 967000009643430
imię: Mafia
płeć: suka

wiek: ok. 5 lat
wielkość: duza
rasa: husky
data przyjęcia: 2014-11-30
kwarantanna do 2014-12-14
przebywa w boksie: kwarantanna
 

opis: Mafia trafiła do nas z ul. Jasne Błonia (okolice Szczecińska/Rojna). To łagodna, miła, zadbana sunia husky. Jest w trakcie cieczki.

99395283.jpg

 

99395286.jpg

DZIEWCZYNA W NOWYM DOMU

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

olsztyn

 

Imię: Śruba
Numer rejestru: 508/2014
Wiek: 2 lata
W schronisku od: 12.2014
Wielkość: średnia/duża

Śruba to przepiękna dziewczynka trochę w typie husky, mająca około 2-3 lata. Trafiła do schroniska, gdzie okazała się być wesołą, bardzo towarzyską, uległą w stosunku do innych psów suczką. Kocha człowieka szczerze i ogromnie, okazuje to całą sobą, przy każdej okazji :) Na spacerach cały czas utrzymuje kontakt, domaga się pieszczot, rozdaje buziaki :) Niestety - po powrocie do klatki płacze przeraźliwie, bardzo nie chce zostawać sama, lamentom nie ma końca...

Śrubka potrzebuje aktywnych, kochających opiekunów, ze sporą ilością czasu dla psinki, która pokocha ich miłością nieskończoną :)

DSC_0144.JPG

W NOWYM DOMU

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

W schronisku w Henrykowie (Wlkp) są 2 psy w typie husky:

 

FOKUS
Data urodzenia: ok. 2004r.
Kastracja : TAK
Fokus to Siberian Husky, który został znaleziony 07.05.2014 w Miejskiej Górce. Jest to bardzo charakterny pies, natomiast poczatkowa agresja już minęła. Fokus nie widzi. Bardzo dobrze radzi sobie w nowym otoczenia i ślepota na prawde mu nie przeszkadza.Są momenty, gdy zapinany na smycz powarkuje sobie i mruczy, lecz nie gryzie. Jest to duzy pies i najlepszym miejscem dla niego byłby dom z ogrodem, gdzie Fokus mógłby sobie spacerować.
10341901_390957281054042_630452855293853
 

KINGA
Data urodzenia : ok. 2006r.
Sterylizacja : TAK

Kinga jest u nas od 29.04.2013r. Błąkała się na terenie gminy Pakosław. Kinga jest charakternym psem. Potrafi warknąć, a nawet się odgryźć jak coś idzie nie po jej myśli. Jednak da się lubić pomimo swoich wad. Kinga potrzebuje solidnego płotu na wybiegu najlepiej betonowego, bo płot z paneli potrafi zniszczyć byle tylko wydostać się na zewnątrz - potrzebuje po prostu stałego kontaktu z człowiekiem. Kinga potrzebuje cierpliwego, konsekwentnego właściciela. Będzie świetnym stróżem i przyjacielem.

 

 

1526814_390984454384658_1526287139492611
88546726045221714522.jpg03963551831941991817.jpg09688162704776761326.jpg
 

 

Jeżeli ktoś byl by zainteresowany, to zapraszam na profil schroniska na fb https://www.facebook.com/schroniskodlazwierzat.henrykowo 

Oraz na stronę www http://www.schronisko.leszno.pl/7.kontakt

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

MŁYNEK k.Starachowic (ŚWIĘTOKRZYSKIE)-hotel:

 

Łajka- ok.1,5roczna suczka w typie Husky.
Sunia jest piękna,żywiołowa i rozpiera ją energia. Bardzo kontaktowa i ciekawska.
Mieszka w hotelu dla psów.
Szukamy dla niej odpowiedzialnych opiekunów, którzy aktywnie spędzają czas i dla których ta młodziutka, aktywna suczka będzie znakomitą towarzyszką.
Łajka jest wysterylizowana,zaszczepiona i trwale oznakowana mikro chipem.
W sprawie adopcji prosimy dzwonić: 535 361 111

 

$_20.JPG$_20.JPG$_20.JPG$_20.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

OLSZTYN
Aron
Aron to pies niezwykle towarzyski i młody – ma około 5 lat. Grzeczne z niego i posłuszne psisko i baaaardzo urodziwe :) Łagodny jak baranek, energiczny, skory do zabawy i zawsze pierwszy na spacerki, mądry, sprytny, wyjątkowy – taki jest Aronek :)

Nie może utkwić w schronisku na lata, trzeba go z niego zabrać...
Aron czeka być może właśnie na Ciebie...

DSC_0145.JPG

w nowym domku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wojtyszki

SZEKLA - suczka husky, dość drobna i zaniedbana - ale po dopieszczeniu będzie z niej prawdziwa gwiazda. Na razie jednak jest w podobnym stanie psychicznym, co fizycznym. Trochę rozkojarzona, troszkę nieufna, z lekka nawet nerwowa (co nie ma podłoża agresywnego, a raczej lękowe). Nie wiemy, jaki bagaż doświadczeń dźwiga, ale pobyt w schronisku raczej jej nie pomaga w nabraniu pewności siebie.
Szekla ma ok. 3 lat. W schronisku przebywa od grudnia 2014r.
KOJEC: II - 16
NR: 6068

 

1609791_390248327829055_6275179654282706

 

11107730_390248384495716_288279978013643

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
O 15.11.2015o14:02, phase napisał:

gdansk promyk
PIES FENIX OK. 2 LATA 616004900211051 WIELKOŚĆ: DUŻY SZCZEPIENIA: TAK KASTRACJA: TAK BOKS: C-4 „Witam! 6 listopada zostałem znaleziony na ul. Kalinowej. Po trafieniu do schroniska okazało się, że miałem świeżo szytą ranę w okolicach pachwiny. Niestety pomimo upływu czasu nikt się po mnie nie zgłasza. Pierwszą charakterystyczną cechą jest to, że nie lubię żadnych zabiegów weterynaryjnych i potrafię to pokazać. Na ten okres czasu jaki tu przebywam dałem się poznać jako pies, który ma pozytywny stosunek do człowieka i jest dość poukładany. Co do innych psów, to raczej na razie trudno powiedzieć, bo w kojcu przebywam sam. Miałem okazję na sesji zdjęciowej poznać Tytusa i zareagowałem bardzo pozytywnie. Z pieszczot lubię być drapany za uchem i w tylnych częściach ciała. W prowadzeniu na smyczy daję radę, chociaż potrafię pociągnąć. Wykonywalność podstawowych komend typu: „siad”, „stój”, „leżeć” na poziomie średnim, ale widać, ze ktoś mnie tego uczył. Fajnie byłoby znaleźć nowego opiekuna, który jest znawcą i miłośnikiem rasy, a co za tym idzie będzie wiedział jak  ze mną postępować i zapewni mi spełnienie wszystkich potrzeb, które cechują moją rasę. Niestety nadal jeszcze zdarza się, że trafiamy w ręce laików, którzy nie mają o nas bladego pojęcia i taka przygoda kończy się to właśnie w schronisku.” Pozdrawiam Fenix.
Fenix-5.jpg
Fenix-4.jpg

w nowym domku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...