Jump to content
Dogomania

CACIB-Nitra/SK, 5-6.6.2010 r.


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Irviers']My też jedziemy!
Jeśli ktoś jedzie do Nitry przez Kraków- zakopiankę- jest zamknięta część zakopianki- objazd przez Mszanę- w tej chwili do Mszany jest ok 2 km korek (na światłach).[/QUOTE]
Dzieki za info.
Co prawda, nie wiem jeszcze, jaką trasą będziemy jechac, ale info juz przekazałam kierowcy:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A my już po :)
dzień wcześniej- w piątek- była krajówka w Senecu i tam moja Uzi (Quentinhill SAY YOU LOVE ME ) CAC i BOB :D
W sobotę "tylko" CAC i res.CACIB i tym samym ukończyła championat Słowacji !

Polska ekipa była na pewno większa, spotkałam zajomych od gończego- RABANA Z Huculskiej Łąki- którym też poszło bardzo dobrze 2 x BOB i w Senecu mieli BOG II; hodowla syberian husky DB.ARCTIC wymiotła w Senecu sporo na finałach :D w Nitrze byli dopiero w niedziele więc niewiem.
Iwonka z hodowli Dolina Lodowego Wichru z [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#bd7b1a] [COLOR=#313201]Chenporewa Hum Harishankar też w Senecu miała BOBa :)[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#bd7b1a][COLOR=#313201]Gratulujemy i czekamy na dalsze wieści.[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#bd7b1a][COLOR=#313201][/COLOR]
[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica']A my już po :)
dzień wcześniej- w piątek- była krajówka w Senecu i tam moja Uzi (Quentinhill SAY YOU LOVE ME ) CAC i BOB :D
W sobotę "tylko" CAC i res.CACIB i tym samym ukończyła championat Słowacji !
Polska ekipa była na pewno większa, spotkałam zajomych od gończego- RABANA Z Huculskiej Łąki- którym też poszło bardzo dobrze 2 x BOB i w Senecu mieli BOG II; hodowla syberian husky DB.ARCTIC wymiotła w Senecu sporo na finałach :D w Nitrze byli dopiero w niedziele więc niewiem.
Iwonka z hodowli Dolina Lodowego Wichru z [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#bd7b1a] [COLOR=#313201]Chenporewa Hum Harishankar też w Senecu miała BOBa :)[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#bd7b1a][COLOR=#313201]Gratulujemy i czekamy na dalsze wieści.[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#bd7b1a]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]
Gratulacje dla małej Złośnicy:)
No i gratulacje dla pozostałych zadowolonych ludków:)

[quote name='piotrjan']... też się pochwalimy :
[SIZE=3][SIZE=4]Winterfrost's LANDER[/SIZE] [/SIZE]
[SIZE=3]CAC , CACIB , [COLOR=red]BOB , BOG , [B]BOD [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]Winterfrost's EXCLUSIVE [/SIZE]
[SIZE=3]CAC , CACIB , BOS [/SIZE][/QUOTE]
Piotr - super wyniki!
Tak jak napisała Agasia - cała nasza grupa trzymała za Wasz duecik kciuki.:)
Tytuł [COLOR=Red][B]Best of Day[/B][/COLOR] - pogratulować i zazdrościć:)

[quote name='Agasia']Piotr wielkie gratulacje! Obserwowalismy wasze poczynania na ringu honorowym i prezentowaliscie sie pieknie :) Na BISie juz szykowalam aparat, zeby zrobic Wam zdjecie na pudle, bo dla mnie werdykt byl jednoznaczny no ale... ;)[/QUOTE]
Dokładnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan']... też się pochwalimy :

[SIZE=3][SIZE=4]Winterfrost's LANDER[/SIZE] [/SIZE]
[SIZE=3]CAC , CACIB , [COLOR=red]BOB , BOG , [B]BOD [/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4]Winterfrost's EXCLUSIVE [/SIZE]
[SIZE=3]CAC , CACIB , BOS [/SIZE][/QUOTE]
Ode mnie też ogromne gratulacje, Agasia dobrze mówi, prezentowaliście się po prostu bajecznie, aż miło się na takiego psa patrzy. Kibicowaliśmy do samego końca i tez uważam, ze BIS się należał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Gratulacje ;).
Bardzo proszę o stawkę chow chow z Senec i Nitry :).[/QUOTE]
Nitra, 6.6.2010 r.
Czarne
PSY
kl.puppy
CALVIN KLEIN DEL CLAUDIANO

Czerwony i inne
PSY
kl. puppy
BON TRIUMPH JEAN

kl.mł.
HEFAISTOS Z LEVANDULOVE STRANE

kl.p
CDL BODYGUARD
FEARLESS HEART AZART

SUKI
kl.puppy
BON TRIUMPFH ZARA

kl.o
BON TRIUMPH VIRGINIA

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']moj [B]Waciak[/B] - V1 kl.championow[B] CAC CACIB i Grand Prix Slovakia Winner 2010 :multi::multi:[/B][/QUOTE]
Super wyniki! Waciak pięknie prezentował się w walce. Ale ta suczka, z która przegrał walkę o BOB'a tez była ładna;)
Gratulacje, Elitesse!
No i dzięki za pomoc przy fotkach:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...