Jump to content
Dogomania

Sparaliżowana jamniczka - błagam o pomoc !!!!!!potrzeba pieniędzy!


Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biedna maleńka
[*]
Miałam nadzieję, że sunia z tego wyjdzie. Dziewczyny jeśli ona miała nosówkę i miała kontakt z innymi zpsiakami , a one nie były szczepione p. ch. zakaźnym to wiecie co to oznacza?

Dziewczyny musicie pomoc pani Danusi i założyć jakiś watek zbiorczy waszym psiakom i ruszyć z adopcjami.
Nauczę was robic ogłoszenia w internecie, uczcie się też organizować bazarki i aukcje cegiełkowe - jako fundacja.
Wkrótce ruszycie z kopyta z adopcjami, a to będzie najlepsza pomoc dla tej pani.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Jak pomóc teraz pani Danusi?....[/QUOTE]

No, teraz maja niezłe zadłużenie w SGGW związane z ratowaniem małej i wszystkimi badaniami.
Trzeba by tez ciotka pomóc dziewczynom odnaleźć się na dogo, żeby mogły dziewczyny ruszyć z kopyta i stać się w miarę samodzielne.

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim wszelka pomoc pieniężna jest teraz potrzebna. Koszt tomografi to 594 zł, dwie doby w klinice -300zł, przetoczenie krwi - niestety nie wiem jakie są to koszta. Sunia prawdopodobnie będzie utylizowana, więc kolejne koszty. Nie wiem jak damy rade.

Sara była utrzymywana w śpiączce farmakologicznej. Z tego co na gorąco dowiedziałam się od pani Danusi była dość długo reanimowana. Dokładna przyczyna śmierci będzie znana po sekcji zwłok.

Sara była szczepiona na choroby zakaźne, tak jak wszystkie nasze psiaki. Szczepione są regularnie, a pomimo to zdarza się że jakiś psiak choruje. :(

Link to comment
Share on other sites

przykro mi strasznie:( z powodu suni i żal mi Danuśki.....ehhh...
dzięki ludziska że chcecie pomóc-napewno każda złotówka czy kazda inna pomoc nie pojdzie na marne i napewno trafi na psiaki- bylam w paru schroniskach i to byly obozy konc ze stażnikami- ale nie tu, w tym się czuje ze choć biednie i nie wiążą końća z końćem, jest dużo miłości i dbaja o psiaki jak tylko mogą. wolontariusze czy vega17, pomagamy tu jak możemy....ale to ciągle kropla w morzu potrzeb....nie zapomnijcie o BUsku i o psiakach i o naszej kochanej Danuśce.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

adopcjami zajmuje się ja:) ale cóż teraz jest totalny zastój, nikt nic nie chce, choć nie powiem przydałaby się pomoc w ogłaszaniu a najważniejsze zdjęciach, bo rozmowy adopcyjne biorę na siebie.
jest też kłopot z transportem, oprócz Pani D my mamy auto ale teraz nie mamy czasu wozić psiurków.
ale (jak dla) njważniejsze jest porobić duuużo zdjęć i po malutku robić ogłoszenia, bez tego ani rusz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']adopcjami zajmuje się ja:) ale cóż teraz jest totalny zastój, nikt nic nie chce, choć nie powiem przydałaby się pomoc w ogłaszaniu a najważniejsze zdjęciach, bo rozmowy adopcyjne biorę na siebie.
jest też kłopot z transportem, oprócz Pani D my mamy auto ale teraz nie mamy czasu wozić psiurków.
ale (jak dla) njważniejsze jest porobić duuużo zdjęć i po malutku robić ogłoszenia, bez tego ani rusz[/QUOTE]

Jeśli chodzi o ogłoszenia, mogę się tym zająć, ale dopiero po osiemnastym. Do osiemnastego mają w szkole wystawić oceny, i , teraz nagle wszyscy się obudzili i mam mase sprawdzianów, niezły sajgon. Tylko że rozmowy z ludźmi na temat adopcji zostawiam Tobie Vega, bo jak już wiesz mi za często nerwy puszczają :) Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sempere']Jeśli chodzi o ogłoszenia, mogę się tym zająć, ale dopiero po osiemnastym. Do osiemnastego mają w szkole wystawić oceny, i , teraz nagle wszyscy się obudzili i mam mase sprawdzianów, niezły sajgon. Tylko że rozmowy z ludźmi na temat adopcji zostawiam Tobie Vega, bo jak już wiesz mi za często nerwy puszczają :) Pozdrawiam.[/QUOTE]

nie ma problemu, ja teraz tez koncze i nie mam czasu na ogloszenia , dopiero w polowie lipca:(
wizyty i rozmowy biore na siebie

trzeba działac wspolnie wtedy więcej się osiągnie, wszyscy pracujemy w jednym celu.... chcemy jak najlepiej dla psów


aha trzeba zmienic tytul watku

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/187019-%C5%9Aliczna-Fr%C4%99dzelka-potrzebuje-domu%21-Przytulisko-BUSKO?p=14822391#post14822391"]http://www.dogomania.pl/threads/187019-%C5%9Aliczna-Fr%C4%99dzelka-potrzebuje-domu!-Przytulisko-BUSKO?p=14822391#post14822391[/URL]

Eej, te linki to kopiujcie i wklejajcie, bo dziady nie wchodza w hiperłączach, ;/

Link to comment
Share on other sites

:(:(:( Nie wiem co napisać...
Była taka fajna, malutka młodziutka jeszcze. Zaczeła sie powoli do nas przyzwyczajac. A ta choroba była taka nagła i niespodziewana, że trasznie nas podłamała. Trudno jest myśleć o czymś innym. ciągle jak o niej pomyśle to płaczę.
Ale Musimy się jakoś trzymać, żeby innym pomagać...:(
Przepraszam ale nie jestem w stanie nic więcej napisać

Link to comment
Share on other sites

Twoje 100zł doszło na konto. Jeszcze raz wielkie dzięki w imieniu wolontariuszy i pani Danuty. Z tego co wiem dług w SGGW jakoś Pani dała radę spłacić. Ostatnio sporo nowych psiaków do nas trafiło. Okres wakacji, i schroniska pękają w szwach. Eh..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...