Jump to content
Dogomania

Klub Czarnego Teriera - Deklaracja Członkowska


ivkaol

Recommended Posts

Mam przyjemność poinformować, że w oparciu o procedury Związku Kynologicznego rozpoczynamy zbieranie deklaracji niezbędnych do Powołania Klubu Rasy Czarny Terier, który zrzeszać będzie hodowców i sympatyków tych cudownych psów.

Ponizej zamieszczam wzor deklaracji:

[URL="http://imageshack.us/"][url]http://img163.imageshack.us/img163/6387/deklaracjawstpieniadokluburasy.jpg[/url][/URL]
Kazdego forumowicza zainteresowanego wypelnieniem deklaracji prosze o poslanie mi pustego maila na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. W temacie maila prosze napisac: DEKLARACJA. Mailem zwrotnym posle w zalaczniku deklaracje w formacie jpg wraz z adresem, na ktory nalezy ja poslac po wydrukowaniu i odrecznym wypelnieniu.
Licze na Wasza wspolprace w zakresie zbierania deklaracji na terenie Waszego Oddzialu - prosze, wydrukujcie je w wiekszej ilosci i przekazcie znajomym posiadajacym czarnuchy, jak rowniez zaniescie do Waszego oddzialu, powiescie w widocznym miejscu i pozostawcie w Oddziale czyste blankiety dla potencjalnie zainteresowanych. Jesli macie taka mozliwosc, to pozbierajcie wsrod znajomych wypelnione deklaracje i poslijcie mi w kopercie zbiorczej - zawsze to taniej i sprawniej...

Warunkiem powstania klubu jest zebranie minimum 100 szt. deklaracji. Natychmiast po ich zebraniu skseruje je, zostawie sobie kopie, a oryginaly poniose do Zwiazku ze stosownym pismem, w ktrym zwroce sie o zgode na powstanie klubu.

Po zebraniu odpowiedniej liczby deklaracji przystapimy do realizacji kolejnych krokow - tzn. do opracowania regulaminu klubu i ustalenia szczegolowego zakresu jego dzialalnosci. W tym temacie informować będę na bieżąco o tym, na jakim jesteśmy etapie organizowania klubu.

Bardzo Was zapraszam do wspolpracy. Jestem przekonana, ze razem mozemy wiele dobrego zrobic dla naszych psow!

[COLOR="Red"]rozmiar!-mod.j.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Gałko wiadomo powszechnie, że aby założyć klub jakikolwiek potrzeba 100 deklaracji członkowskich!wiele razy w różnych rasach próbowano i się to nie udało. Bo za mało było ankiet. Wiec coz w tym dziwnego, ze oferuje sie pomoc??????tak ciezko to zrozumiec???????to proste jak slonce a myslenie naprawde NIE boli:))))))sprobuj przekonasz sie.

Link to comment
Share on other sites

Orsini wybacz ale nie śmieszą mnie teksty zasłyszane przy trzepaku. "Myślenie nie boli" moj brat 10 - letni wykazałby się większą inwencją twórczą.
Poza tym uważam za delikatnie mówiąc głupi pomysł oby tylko klub powstał bo pozapisują się do niego osoby właśnie z takim podejściem jak Ty a założyciele obudzą się z ręką w nocniku bo nie będzie komu działać. Nie jest sztuką powstanie Klubu ale prowadzenie go, rozwijanie etc. Ale cóż do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć.

Link to comment
Share on other sites

Galko nierdzewni np. trzeba dorosnac do pisania POD WLASNYM nickiem!!!!a nie zakladac nowego klona!!!3 posty WOW!!!!no masz osiagniecia!!!Jak w Klubie beda 2 osoby chcace cos zrobic to wystarczy!lepsze 2 a konkretne niz 100 beznadziejnych, ale zeby powstal Klub potrzeba 100 osob niewazne jakich!!!ale jesli w srod tych 100 beda te 2 konkretne to juz jest sukces, a chyba wsrod hodowcow czernyszy te 2 konkretne sie znajda prawda????wiec jak one zaloza Klub majac nawet za czlonkow ludzi nie zwiazanych z rasa to co z tego?wymogi prawne spelnione i tyle, a oni i tak zrobia swoje

Link to comment
Share on other sites

szkoda że nie pomyślisz o tym że ktoś nowy mógł się pojawić. Musze cie rozczarować bo żadnym klonem nie jestem, ale jak widze zbyt trudne jest to do pojęcia i zaakceptowania przez Ciebie. Co więcej oceniasz mnie po ilości postów, ba nawet piszesz o "osiągnięciach". To już jest żałosne i porównać można do innego forum w którym jak masz swoje zdanie i głośno o tym mówisz to trzeba cie albo zaatakować albo zbanować.
Orsini ponadto nie dowiedziałam się od ivkaol&duszana kto miałby tym klubem zarządzać jeżeli okaże się że są to 2 osoby o jakich pisałaś to przyznam ci rację w przeciwnym razie tylko się cicho zaśmieje.
A teraz Osini podbijaj ilość pisanych przez siebie postów do góry aby nikt nie pomyślał że opuszczasz sie w rankingu bo przecież to jest Twoja miarą.

Link to comment
Share on other sites

Gałko mow sobie co chcesz!nie wywolasz kolejnej awantury choc z tego co widze to Ty nalezysz do tej drugiej bandy hodowcow i "milosnikow" czernyszy. Zamiast sie cieszyc ze Klub powstanie to juz Ci to nie pasuje!!!to nie!nie musisz sie zapisywac!sa ludzie ktorzy chca cos zrobic dla rasy-skoro Ty nie chcesz nie musisz!

Link to comment
Share on other sites

I nadal mnie oceniasz nie znając mnie. Podaj choć jeden przykład z którego wynika iz powstanie klubu mi nie pasuje.
Jak widać ja w przeciwieństwie do Ciebie uważam iz decyzja przystapienia do klubu powinna byc przemyslana a nie jedynie darmowa. Wywoływanie awantury nie leży w mojej naturze natomiast głośno mówię to co myślę. Ponadto do żadnej "bandy" nie należę ani tej ani też tamtej.

Link to comment
Share on other sites

a prosze bardzo jeden ale konkretny: nie znajdzie sie 100 prawdziwych zapalencow i milosnikow chcacych wstapic do tego klubu=KLUB NIE POWSTANIE. Wiec jest wybor: albo nie wazne kto wazna liczba, a zapalency potem i tak beda ustalac i pracowac dla dobra rasy, albo klubu nie bedzie. Jak myslisz co lepsze?dla mnie wybor bylby jasny:))

Link to comment
Share on other sites

Z pewnościa powód konkretny podałaś, ale ja prosiłam w odwołaniu do twojego wczesniejszego postu abys wskazała na moja niechęć co do powstania klubu. Czy to że uważam że ludzie powinni odpowiedzialnie zapisywać się do niego dla ciebie jest równościa między nie powstaniem klubu.
Nie moge przyznac ci racji.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Ależ ivkaol ja bym chętnie ja wypełniła ale daj jakieś szczegóły o które zreszta prosiłam w pierwszym moim poście. Nie musisz sie rozpisywać wystarcza konkrety[/quote]
[quote]rozpoczynamy zbieranie deklaracji niezbędnych do Powołania Klubu Rasy Czarny Terier, który zrzeszać będzie hodowców i sympatyków tych cudownych psów.[/quote]
[quote]Po zebraniu odpowiedniej liczby deklaracji przystapimy do realizacji kolejnych krokow - tzn. do opracowania regulaminu klubu i ustalenia szczegolowego zakresu jego dzialalnosci. W tym temacie informować będę na bieżąco o tym, na jakim jesteśmy etapie organizowania klubu.[/quote]

Co jeszcze się zalicza do konkretów?

Link to comment
Share on other sites

Toż tu nie ma żadnego konkretu oprócz potrzeby zebrania 100 podpisów. Czy nikt z was nie potrafi zrozumieć jednej proste rzeczy. Bez regulaminu i wyznaczeniu celów osoby np takie jak ja nie wypełnią deklaracji bo nie chce sie obudzic z ręką w nocniku.
Nie wiem jakie podstawowe cele zakłada klub
Kto sie nim zajmie bo deklaracje to dopiero początek
Co chce osiągnąć swoją działalnością
Co chciałby poprawić zmienić
Kto bedzie opiekunem klubu jaki sedzia kynologiczny
Czy były przeprowadzane juz rozmowy z hodowcami co oni na to??? kto jest chętny???
Ludzie to są podstawowe pytania na ktore nie uzyskuje przez cały czas odpowiedzi.
Mysle ze głownym powodem ze klub jeszcze nie powstal jest wlasnie takie podejscie 100 podpisów najpierw a potem bedziemy się martwić. Moim zdaniem jest to podejście od tyłu mimo że ZK potrzebuje tych podpisów to ludzie chcieliby wiedzieć w co wchodzą!!!
My się chyba na tym forum nie rozumiemy.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

[quote name='milusia32']zbieranie deklaracji jeszcze aktualne? :)[/quote]

Milusiu poniewaz jestes zalogowana rowniez na forum poswieconym rasie CTR {www.czarnyterier.eu} proponuje tam zwrocic sie z tym pytaniem .Szafowa tego forum jest osoba ktora wyszla z ta inicjatywa i mysle ze mozna ja zapytac wprost co dalej z powstaniem klubu CTR.Pozdrawiam Jasiek

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='orsini'](..........)to Ty nalezysz do tej drugiej bandy hodowcow i "milosnikow" czernyszy. (.........)[/quote]
Pierwszy raz słyszę o bandzie. :crazyeye:
Ciekawe, w której ja jestem bandzie (czy wogóle jestem) i jak się nazywają te bandy. Na razie nie zapisywałem się. Może masz jakieś namiary gdzie zbierają zapisy do bandy i ile kosztuje składka ;) :eviltong:
pozdr Robert

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasiek']Milusiu poniewaz jestes zalogowana rowniez na forum poswieconym rasie CTR {www.czarnyterier.eu} proponuje tam zwrocic sie z tym pytaniem .Szafowa tego forum jest osoba ktora wyszla z ta inicjatywa i mysle ze mozna ja zapytac wprost co dalej z powstaniem klubu CTR.Pozdrawiam Jasiek[/quote]

Nie jestem szefową forum czarnyterier.eu i nigdy nie byłam.
Z inicjatywą stworzenia klubu rzeczywiście kiedyś wyszłam, ale stronę wcześniej - w dniu 27.04.2006 - zamieszczona jest informacja:

[B]Nastąpiła zmiana osoby zbierającej deklaracje. [/B]
[B]Zainteresowanych ich otrzymaniem prosimy o kontakt na mail:[/B]
[EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL]

Pozdrawiam -
Iwona Olszewska

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...