Jump to content
Dogomania

jaką karmę wybrać????


Byczek

Recommended Posts

4 godziny temu, Nibobo napisał:

Słuchajcie, powiedzcie mi co sądzicie o karmie royal canin?  może warto ją jednak kupić? Co o tym sądzicie?

Nie warto,jest droga,a przedce wszystkim -  zdecydowanie przereklamowana.

Link to comment
Share on other sites

Royal placi wetom za reklamę, wg mnie to najgorsza karma a najdroższa. Ja z nią mam bardzo złe doświadczenie - kupilam szczeniaka karmionego tym royalem i gdybym go nie wzięła to padł by z glodu bo przyswajał ją gorzej niż siano.

Całe życie karmię swoje psy a mam je ponad 50 lat naturalnie czyli mięsem z dodatkami, urozmaicam serem, jejkami, mlekiem i nie wiem co to alergie i biegunki. Psy są zdrowe i chyba dobrze zbilansowane bo jakoś mi nie chorują i są bardzo zadowlone. Ja uważam, że najgorsze mięso jest dla mięsożercy lepsze od najlepszej karmy, jakoś mimo że pracowałam i to długo dawaliśmy z mężem przygotowywać jedzenie dla kilku dużych psów, karma jest dla wygodnych bo najłatwiej sypnąć bobki jak kurze ziarno i się nie wysilać ale to niestety sprawa każdego choć nie wiem czy psy są szczęśliwe.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...

Na pewno nie karmy marketowe.... Po tygodniu na Active Pet Royal - Biedronka (skład niby lepszy niż w karmie niemieckiej którą cały czas kupowałam psu Boscha) mój pies zaczął ciągle pić, aż wymiotować wodą... Wyszło podwyższone ph moczu, wyższy cukier, wszystko przez karmę. Myślimy że była zanieczyszczona np. solą.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...