Jump to content
Dogomania

On już ma znacznie większe szanse w walce oŻycie-Salomonek odszedł szczęśliwy zaTM[*]


Madziek

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Madziu na priva wyslalam Ci maila do tej Pani. Proszę skontaktuj się z Nią. Nie wiem czy chce adoptować małego czy wpłaca pieniązki na leczenie. Napisałam maila, ale nie otrzymałam odpowiedzi. Ja jutro wyjeżdzam na tydzien i nie będę miała dostępu do kompa. Jesteś podana jako osoba do kontaktu.

Link to comment
Share on other sites

Ta pani, która wygrała aukcję na allegro niestety niemoże przygarnąć Salomonka, ale wpłaciła pieniązki na leczenie, za co dziękujemy :p

Salomonek ma się dobrze, cieszy się specjalnymi względami ;-) [QUOTE]Pani Magdo,
przez cały dzień Salomonek siedzi (leży) w moim gabinecie w lecznicy, kupiłem mu specjalne "legowisko". Powoli Salomon nabiera zaufania do ludzi (a najwięcej do mnie). Na noc legowisko wstawiamy do boksu szpitalnego.
Nie wiem, jaką ta psina ma przeszlość, ale musi odzyskać wiarę w ludzi. Jakiekolwiek medyczne działania zostaną podjęte za jakiś czas. Wykonaliśmy pełną diagnostykę, wyniki Salomonka nie wykazują jakichkolwiek patologii i odstępstw, pomimo jego zaawansowanego wieku. Na razie psiak otrzymuje preparaty wzmacniające i dostaje specjalną karmę Royal Canin. Ma trudności ze spacerkiem, ale sobie nieźle na trzech nóżkach radzi.
Dla mnie istotne jest to, że zaczął na mój wodok machać ogonkiem. A to już coś..........
Srdecznie pozdrawiam,
Janusz Orzechowski
ps. od rana mamy w szpitalu następne "psie nieszczęście" z wypadku.
[/QUOTE]

[IMG]http://img261.imageshack.us/img261/2055/p51resize9rg.jpg[/IMG][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/9903/p54resize3dp.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Nie wiem, jaką ta psina ma przeszlość, ale musi odzyskać wiarę w ludzi. Jakiekolwiek medyczne działania zostaną podjęte za jakiś czas. Wykonaliśmy pełną diagnostykę, [B]wyniki Salomonka nie wykazują jakichkolwiek patologii i odstępstw, pomimo jego zaawansowanego wieku[/B]. Na razie psiak otrzymuje preparaty wzmacniające i dostaje specjalną karmę Royal Canin. Ma trudności ze spacerkiem, ale sobie nieźle na trzech nóżkach radzi.
Dla mnie istotne jest to, [B]że zaczął na mój wodok machać ogonkiem. A to już coś..........[/B]Srdecznie pozdrawiam,
Janusz Orzechowski
[/QUOTE]

:multi: :multi:

jak to dobrze że Salomonek jest pod taką opieką :loveu:

Pana Janusza gdyby go ozłocic to i tak mało ....:modla: :modla: :modla: :Rose: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Pan Janusz nie jest weterynarzem, tylko właścicielem i założycielem leczicy Psi Los :-) opiekuje się Salomonkiem wspaiale:p chodzi z nim na spacery i robi wszystko, żeby pieskowi było dobrze!
Dzisiaj dzwonił do mnie i prosił, żeby przekazać, że przez 2 dni nie będzie działała strona [url]www.kundelpolski.pl[/url] .
A Salomonek ma pewnie gdzieś z 18 lat (tak powiedział nasz weterynarz tu w Opolu)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...