Jump to content
Dogomania

ŻUCZEK STARUSZEK-nie doczekał się wyjaśnień od kikou ... NIE WYGRAŁ walki o życie [*]


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulinken']Dupa... w tamte rejony w ogóle nie jeżdżę. Może uda się jakiś transport łączony?[/QUOTE]

Paulinken, a tam rekreacyjnie za zwrotem kosztów nie chciało by CI się ...:oops:

Dostałam właśnie odp. od Tarzanki, która jechałaby z Wrocławia - Gryfów - Bydgoszcz i powrót ... koszt kosmiczny 400 zł, jeśli podpiąć w drugą stronę Furciaczka to koszt spada do 300 zł, ale to jakiś kosmos mimo wszystko :shake:

W sumie to ok. 730 km w obie strony, mój diesel na baku robi ok 800 km, tankowanie do pełna to koszt ok 200 zł. Kurczę, może ktoś pojechałby po kosztach, ja mogę siedzieć i gdybać, bo Żukuś od nas kolejne 400 km ...

Link to comment
Share on other sites

Rekreacyjnie może i nawet by mi się chciało, ale ja sama nie jeżdżę, a TZ pracuje w Toruniu codziennie do 17... Moja mama być może będzie jechała do Łodzi w listopadzie, jakby się udało tam go zawieźć, to by go wzięła nieodpłatnie... ale to i tak nic pewnego na 100%...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Dostałam PW. Ta Pani mówiła, że jakiś konkretny termin jej odpowiada? Jutro do niej zadzwonię, wiem, gdzie to jest.


edit: A może by się Pani tu ujawniła? :)[/QUOTE]


Hmmm - ma się ujawnić, powolutku.
Zadzwoń i się umów, dobra. Nie chciałam decydować za Was.

Link to comment
Share on other sites

Jestem po wizycie. Niech już Żuku idzie do domu, zaoszczędzę 2 dychy miesięcznie :diabloti:

No dobra, a tak poważnie. Siedziałam ponad 1,5 godziny. Poznałam historię psio-kocią chyba całej rodziny i sąsiadów. Obie panie prozwierzęce, obeznane w temacie (karmienie, wet, leczenie, etc.). Przygotowane już na przyjazd Żuczka :) Nie zdarza się, żeby razem gdzieś wyjeżdżały, więc zwierzaki zawsze kogoś mają. W domu suczka (nieśmiała, leżała w łóżku) i 2 kotki. Pani Mama trochę narzekała na bałagan, ale widziałam, że jest ukochaną Pańcią kotków :diabloti: Piesek żył 21 lat, suczka 16 - niestety odeszły. Teraz mieszka z nimi Rita z lasu, wysterylizowana. Zostałam już zaproszona na wizytę poadopcyjną, ale może pani Martyna szybciej się tu ujawni i wklei nam jakieś zdjęcia, jak już Żuku u nich będzie. Bo przecież będzie :) Krótko: życzyłabym sobie, i Wam, i pieskom więcej takich domków. Bo jak wiemy ciężko z tym.

Szczęścia Żuczku! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']A transport Żuczka dograny?[/QUOTE]

Dziś mam dzwonić do kikou w tej sprawie, wczoraj zaanonsowałam dziś mam mieć decyzję - czy będzie mogła go w sobotę zawieźć do Wrocławia, a stamtąd bezpośrednio pojedzie do Bydgoszczy.

Link to comment
Share on other sites

Szukam transportu dla chomiczki dżungarskiej Agaty z Wrocławia do Bydgoszczy.
Tu wątek. [url]http://www.dogomania.pl/threads/193943-Trzymiesi%C4%99czne-chomiczki-d%C5%BCungarskie-szukaj%C4%85-dobrego-domu!?p=15488130&viewfull=1#post15488130[/url]

Widzę, że macie na jutro transport - DarkWater podesłał mi temat, niestety wcześniej nie zauważyłam... Czy dałoby się 'dopakować' jeszcze chomiczkę?
Jeśli tak, poproszę o kontakt na telefon 513670914. dzięki! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pomoc.chomikom']Szukam transportu dla chomiczki dżungarskiej Agaty z Wrocławia do Bydgoszczy.
Tu wątek. [url]http://www.dogomania.pl/threads/193943-Trzymiesi%C4%99czne-chomiczki-d%C5%BCungarskie-szukaj%C4%85-dobrego-domu!?p=15488130&viewfull=1#post15488130[/url]

Widzę, że macie na jutro transport - DarkWater podesłał mi temat, niestety wcześniej nie zauważyłam... Czy dałoby się 'dopakować' jeszcze chomiczkę?
Jeśli tak, poproszę o kontakt na telefon 513670914. dzięki! :)[/QUOTE]


Transport jest organizowany przez kogoś spoza dogo, to zupełnie obca osoba, która jeździ na tej trasie chyba zawodowo. Nie nam decydować o tym, czy dałoby się dopakować :( Zadzwoń do kikou, nr tel. w jej podpisie - ona ma zdzwaniać się z panem ok. południa, więc może od razu zapyta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...