Jump to content
Dogomania

TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK


jusstyna85

Recommended Posts

:loveu::loveu::loveu::loveu:
A jeszcze raźniej będzie z dwoma górkami :lol::lol::lol::lol:
Idę do domu, a w domu znowu się zabieram za wysyłanie.
Wydajność w pracy mi spadła przez dogo :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mysza2']:loveu::loveu::loveu::loveu:
A jeszcze raźniej będzie z dwoma górkami :lol::lol::lol::lol:
Idę do domu, a w domu znowu się zabieram za wysyłanie.
Wydajność w pracy mi spadła przez dogo :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Wydajność w pracy może spadać, a co tam, na dogo musi rosnąć i urośnie dzisiaj zobaczysz!!!!! będzie taaaaaaka góra deeeeklaracji!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, starszyzna zadecydowała, że jak zbierzemy deklaracje to dopiero będziemy zbierać wpłaty. Wtedy wyślemy nr konta. Jeszcze nie ma decyzji kto będzie zbierał. Jakby któraś z cioteczek była chętna to niech się zgłosi.
Słabo mi idzie wysylanie maili z domu bo net mi chodzi jak stary traktor. Nerwicy można dostać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Cioteczki, starszyzna zadecydowała, że jak zbierzemy deklaracje to dopiero będziemy zbierać wpłaty. Wtedy wyślemy nr konta. Jeszcze nie ma decyzji kto będzie zbierał. Jakby któraś z cioteczek była chętna to niech się zgłosi.
Słabo mi idzie wysylanie maili z domu bo net mi chodzi jak stary traktor. Nerwicy można dostać.[/QUOTE]

Witaj w klubie, ale ja zwalam na deszcz bo do tej pory net działał jako tako...

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie :)

Nie chce,żeby znowu wyszło,że znowu zmiana decyzji,ale zastanawiałyśmy się z Justyną_wolontariat,czy nie podjechać z psiakiem do innych wetów i zapytać o porade.Wet schroniskowy waha się i też radzi konsultacje.U niego przemawia na niekorzyść wiek i króciutkie łapki...

Co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']Słuchajcie :)

Nie chce,żeby znowu wyszło,że znowu zmiana decyzji,ale zastanawiałyśmy się z Justyną_wolontariat,czy nie podjechać z psiakiem do innych wetów i zapytać o porade.Wet schroniskowy waha się i też radzi konsultacje.U niego przemawia na niekorzyść wiek i króciutkie łapki...


Co o tym myślicie?[/QUOTE]
Jestem absolutnie zwolenniczką nawet kilku konsultacji. Uciąć najprościej, a może jest jakaś inna możliwość.

Link to comment
Share on other sites

Osobiście bym Tofika za dużo nie woził. Każdy wet będzie miał swoje zdanie i swoje metody leczenia.I dodatkowo będzie badał pewnie Tofika. Może zadzwonić do jakiegoś specjalisty i po prostu przedstawić sytuację. Można nawet przesłać zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Osobiście bym Tofika za dużo nie woził. Każdy wet będzie miał swoje zdanie i swoje metody leczenia.I dodatkowo będzie badał pewnie Tofika. Może zadzwonić do jakiegoś specjalisty i po prostu przedstawić sytuację. Można nawet przesłać zdjęcia.[/QUOTE]
Też myślę że wozić po kilku to może nie, ale jakaś jedna konsultacja z innym wetem?
A doktor Fabisz ten który diagnozował Volwerina, może zgodziłby się na następnego pacjenta. Może rzeczywiście na podstawie dokumentacji?
Wczoraj w ogóle nie mogłam maili wysyłać, dogo się zbuntowało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']moje 10 zl niestety jednorazowe...[/QUOTE]
Jakie niestety:lol::lol::lol:, proszę niech nikt się nie tłumaczy. Każdy daje ile może.
Każda deklaracja, to kroczek do DT
Bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']Słuchajcie :)

Nie chce,żeby znowu wyszło,że znowu zmiana decyzji,ale zastanawiałyśmy się z Justyną_wolontariat,czy nie podjechać z psiakiem do innych wetów i zapytać o porade.Wet schroniskowy waha się i też radzi konsultacje.U niego przemawia na niekorzyść wiek i króciutkie łapki...
Co o tym myślicie?[/QUOTE]

Ja również uważam że trzeba jeszcze skonsultować z innym wetem. To za poważna sprawa niestety i koniecznie trzeba to zrobić! :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Irminek']Jezu strasznie mu współczuje !! :( Moja mama pracuje q TOZ-ie w szczecinie :D więc mogę pomóc:D Ale jak tu wpłacić datek ??[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy kochanej :loveu::loveu::loveu:cioteczce. Konto będziemy wysyłać jak uzbieramy deklaracje.:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Zawsze się tak zastanawiam. Nie możecie pójść do lokalnej gazety. Przedstawić im sprawy, napisać krótkiego artykułu na temat Tofika, dołączyć zdjęcie, wraz z numerem konta. W gazecie myśle ze to wydrukują a zobaczycie ze odzew ludzi bedzie wielki. my jak zbierałysmy na bernardyna Miecia dałyśmy informacje do wszystkich lokalnych mediów (2 gazety, lokalna tv, portal internetowy) i w ciągu kilku dni miałysmy 3 tyś. zł Ludzie nie są źli i chcą pomagać tylko nie zawsze wiedza że mają komu. Spróbujcie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...