Jump to content
Dogomania

suchy szampon


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

na szamponie mojego kota pisze tak:
"Należy dokładnie napudrować, chroniac delikatne organy jak oczy, nos. nastepnie puder nalezy kolistymi ruchami palcow przez kilka minut wmasowywac w siersc, potem dokladnie wyszczotkowac. w przypadku duzych zabrudzen czynnosc mozna powtorzyc. nie ma przeciwwskazan. produkt mozna uzywac wielokrotnie w ciagu tygodnia."

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 months later...

a ja mam pytanko
kapałam moje yorki co 2-3 tygodnie
teraz przez pare miesiecy nie bede mogła sie schylac, meczyc itp itd (lekarz zabronił)
i tu jest problem bo jak nie schylac sie kąpiąc półtorakilowego psa :shake:

wymysliłam sobie ze co jakis czas pojade psy wykapac u fryzjerki do ktorej chodzimy, ale to sa dwa psy, wiec duzo czasu, one nie sa do tego przyzwyczajone-stres, straszne ceregiele.

Mysle wiec o suchym szamponie albo rekawicy ekonetti. Czy taki suchy szampon to rozwiazanie dorazne czy moze zastapic np co druga kapiel?

Kurcze chciałabym jak najlepiej rozwiązac tą sytuacje, ale zeby ani psy sie zbytnio nie stresowały i włos wyglądał ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julita104']
i tu jest problem bo jak nie schylac sie kąpiąc półtorakilowego psa :shake:
[/quote]

Możesz sprobować kąpać je w wanience dla niemowlaków. Stawiasz sobie na szawce i nie musisz się schylać. To może zdać egzamin, bo suchy szampon nie będzie chyba jednak odpowiedni dla yorków.

Link to comment
Share on other sites

no albo w większej misce, przecież się zmieści :cool3: a miche stawiasz na odpowiedniej wysokości najlepiej w łazience, aby nie nosić np. na pralce na macie antypoślizgowej, potrzebne też będą plastikowe dzbanki do polewania i płukania. Dasz radę ;) , a i dobrym rozwiązaniem na ten czas będzie też chyba podcięcie włosków piesków, jakaś krótsza fryzurka będzie łatwiejsza w pielęgnacji. A kąpieli raczej nie zastąpisz. acha ja specem od yorków nie jestem :oops:.
pozdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...