Jump to content
Dogomania

Okropne przepisy - zbieranie kup


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

[quote name='AnIeLa']Podatek od psa jest z dawnych czasów kiedy to posiadanie psa było przywilejem. Ja podatków nie płacę za psa. Miasto nic mi nie daje w zamian/ no są psie stacje ale trafić na worki to cud/ psa w zgodzie z prawem nie mogę nigdzie puścić bo nie ma u mnie w mieście psiego placu, za to bezpańskich psów lata masa, także worki, gaz na psy, kupuję za pieniądze które bym wydała na podatek a i to nie starcza.[/QUOTE]

U nas niby zrobili miejsce gdzie pies 'ma prawo' się załatwić - wszędzie indziej powystawiali tabliczki 'nie wpuszczać psa' itp i zadowoleni :shake:. Wkurza mnie właśnie fakt że nic nie dają w zamian, a kasę ciągną chamy jedne :mad:. Niestety u nas jest spółdzielnia i pilnują płacenia podatków tak więc je płacimy...
Gazu na szczęście nie muszę bo mało który pies (które tu mieszkają) ma szanse z 50kg cielakiem - a te co były podobne wagowo to sobie ustawił :evil_lol:. Do tego tylko małe szczekacze podlatują głupie i próbują podgryzać wyskakując do 3 psów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iskra_wroc']

Doskonała metoda na niesprzątajacych - widzisz człowieka ze srającym pieskiem - podchodzisz i wręczasz woreczek z uśmiechem mówiąc 'o widzę ze pan/pani zapomniała woreczka'. 100% ludzi wtedy sprząta, bo czuja się jak kretyni. I słusznie.[/QUOTE]

tylko raz sie odważyłam na coś takiego, po czym zostałam tak objechana i zrównana z ziemią ze odchciało mi sie zwracać uwagę innym

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[quote name='flytoys']Sprzątam po swoich psach. nawet tam, gdzie nikt mnie nie widzi. To mój obowiązek.
Nie widzę w tym nic dziwnego i zupełnie mnie nie obchodzi, co inni o mnie myślą, gdy widzą mnie z woreczkiem.[/QUOTE]


[IMG]http://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201212/1356813247_by_epim_500.jpg?1356813247[/IMG]


"przebiśniegi" już widać na trawnikach, trzeba skakać, żeby w coś nie wdepnąć

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...