Jump to content
Dogomania

Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)


bigos

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='bigos']Oki, załatwione:p:p:p[/quote]

Dziękuję bardzo za pomoc - co z tego że Ania podała nazwę miejscowości, w której mieszka i nazwa Tulce też mi nic nie mówi - co innego gdyby chodzilo o rejon Krakowa (co prawda już nie w tych czasach) albo od kilkunastu lat Warszawy.
Przynajmniej będzie już znała kogoś z Poznania a Ty znasz inne osoby...
Jeszcze raz dziękuję - narazie dziś Jej tu nie widziałam - i pozdrawiam Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamabazyla']Hej Bigoski dawno do Was nie zagladałm :oops::oops:
Jak się mają bigosowe sprawy wątrobowo - skórne????
Nadal trzymamy za was kciuki
Pozdrówka :p[/quote]

Bigoski w tygodniu (najprawdopodobniej w piątek) idą do weta na kontrolę:roll:
Jest lepiej, ale cały czas problemy skórne są widoczne (strasznie mu się łuszczy skóra), ale na szczęście juz tak mocno włoski nie wypadają:p

Dam znać po wizycie:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']Bigoski w tygodniu (najprawdopodobniej w piątek) idą do weta na kontrolę:roll:
Jest lepiej, ale cały czas problemy skórne są widoczne (strasznie mu się łuszczy skóra), ale na szczęście juz tak mocno włoski nie wypadają:p

Dam znać po wizycie:roll:[/quote][I]Bigosikowa a dajesz małemu jakiś Tranik albo coś z tych rzeczy o których pisałyśmy / Efa , Gammolen/.Biedny chłopak zima idzie a jemu futerko marnieje:cool3:[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][I]Bigosikowa a dajesz małemu jakiś Tranik albo coś z tych rzeczy o których pisałyśmy / Efa , Gammolen/.Biedny chłopak zima idzie a jemu futerko marnieje:cool3:[/I][/quote]

Efa właśnie mi się skończyła. Cały czas zaparzam siemie lniane. Wet zalecił zakładanie kubraczka na zimę:roll:

Link to comment
Share on other sites

Witaj BIGOSOWA!!!
Czy ja dobrze przeczytałam, że PaYooK chce zrobić z BIGOSA psa zaprzęgowego???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Czytam, że BIGOSIK jaszcze się zbiera po chorobie, mam nadzieję, że szybko wszystko minie.
MASZ DLA NIEGO KUBRACZEK NA ZIMĘ???
POLECAM KUBRACZKI Z KARUSKA, CZADZIK TAM PREZENTUJE CZERWONY, CZARNY KUPIŁAM ŻMIŁCE:
[URL]http://www.karusek.com.pl/index.php?search_full_name=ubranka&szukaj=szukaj&action=search&search_maker=&search_category[/URL]=

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']Witaj BIGOSOWA!!!
Czy ja dobrze przeczytałam, że PaYooK chce zrobić z BIGOSA psa zaprzęgowego???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Czytam, że BIGOSIK jaszcze się zbiera po chorobie, mam nadzieję, że szybko wszystko minie.
MASZ DLA NIEGO KUBRACZEK NA ZIMĘ???
POLECAM KUBRACZKI Z KARUSKA, CZADZIK TAM PREZENTUJE CZERWONY, CZARNY KUPIŁAM ŻMIŁCE:
[URL]http://www.karusek.com.pl/index.php?search_full_name=ubranka&szukaj=szukaj&action=search&search_maker=&search_category[/URL]=[/quote]

Tak, tak bigosek będzie haszczakiem:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Fajne te kubraczki, zwłaszcza ten
[IMG]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_4508.jpg[/IMG]

Idealnie wpasowałby się w kolorek Bigoska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']Tak, tak bigosek będzie haszczakiem:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Fajne te kubraczki, zwłaszcza ten
[IMG]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_4508.jpg[/IMG]

Idealnie wpasowałby się w kolorek Bigoska[/quote]
TEŻ MI SIĘ PODOBA!!!
ŻMIŁKA MA CZARNY BO MA UMASZCZENIE CZAPRAKOWE- dobrze się sprawdzają, łatwo ubrać i dobre na deszcz czy snieg:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']TEŻ MI SIĘ PODOBA!!!
ŻMIŁKA MA CZARNY BO MA UMASZCZENIE CZAPRAKOWE- dobrze się sprawdzają, łatwo ubrać i dobre na deszcz czy snieg:loveu:[/quote]
Musze poczekać do wypłaty:knuje:

Przy jakich temperaturach zaczynasz zakładać kubraczek?
Nie chciałabym zbyt wcześnie, co by mi się później od razu nie rozchorował przypadkiem

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie wiem przy jakich , bo dopiero kupiłam , przy okazji kupowania CZADZIKOWI-nagusowi, ale sprawdził sie w czasie wietrznej , deszczowej pogody (przynajmniej ZMIŁKA nie wróciła z mokrą sierścią).
Ale myślę, że w przypadku ŻMIŁKI ,która ma podszerstek, wogóle nie będzie potrzebny nawet na trzaskające mrozy(kupiłam z myslą o deszczu- pasuje również na nasze haszczaki- których sierść po zmoczeniu długo schnie i się zaparza), natomiast Bigoskowi zapodałabym go w okolicach -8. -10 stopni, choć trudno mi sie wypowiadać, bo nie widziałam sierści BIGOSA, a trzeba wziąć pod uwagę, jego osłabiony organizm.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']Tak, tak bigosek będzie haszczakiem:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Fajne te kubraczki, zwłaszcza ten
[IMG]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_4508.jpg[/IMG]

Idealnie wpasowałby się w kolorek Bigoska[/quote]

Czucha ma identyko kurtałkę tylko czarną :p my zakładamy jak jest poniżej -10 bo wcześniej raczej nie ma potrzeby ale skoro Bigosek jest osłabiony to ja chyba zakładałabym po prostu przy temp. poniżej zera :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alive']Czucha ma identyko kurtałkę tylko czarną :p my zakładamy jak jest poniżej -10 bo wcześniej raczej nie ma potrzeby ale skoro Bigosek jest osłabiony to ja chyba zakładałabym po prostu przy temp. poniżej zera :roll:[/quote]

[QUOTE]...natomiast Bigoskowi zapodałabym go w okolicach -8. -10 stopni, choć trudno mi sie wypowiadać, bo nie widziałam sierści BIGOSA, a trzeba wziąć pod uwagę, jego osłabiony organizm.[/QUOTE]

Też tak myślę, ale w piatek idę do weta, to dokladnie go o to wypytam:roll:

Link to comment
Share on other sites

A jakiś czas temu na tagrach ZooMarket widziałam śliczne różowe polarki z fioletowym kwiatuszkiem i miałam straszną ochotę kupić taki Chili, bo pasowałby do jej charakteru :roll: . Szkoda tylko, że spaliłabym się ze wstydu gdybym wyszła na spacer z psem w różowym kubraczku hehe i pewnie wszystkie pieski śmiałyby się z Chili. A różowy bardzo mi do niej pasuje bo ona z charakteru straszliwie przypomina mi prosiaczka z kubusia puchatka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]oj tam, wcale nie chaberkowy :mad: ale różowy to bym chciała :lol:[/QUOTE]

A jaki???
oki, [COLOR=Navy][B][SIZE=4]GRANATOWY!!!!:evil_lol:[/SIZE][/B][/COLOR]:evil_lol::razz::razz::razz:;)

[quote name='alive']A jakiś czas temu na tagrach ZooMarket widziałam śliczne różowe polarki z fioletowym kwiatuszkiem i miałam straszną ochotę kupić taki Chili, bo pasowałby do jej charakteru :roll: . Szkoda tylko, że spaliłabym się ze wstydu gdybym wyszła na spacer z psem w różowym kubraczku hehe i pewnie wszystkie pieski śmiałyby się z Chili. A różowy bardzo mi do niej pasuje bo ona z charakteru straszliwie przypomina mi prosiaczka z kubusia puchatka :loveu:[/quote]

Nio, w różowym wyglądałaby conajmniej niesmacznie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
A jakie piekne porównaie do prosiaczka:loveu::loveu::loveu:(prosiaczek ruletz:p)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']A jaki???
oki, [COLOR=navy][B][SIZE=4]GRANATOWY!!!!:evil_lol:[/SIZE][/B][/COLOR]:evil_lol::razz::razz::razz:;)
[/quote]

kubraczek Czuszki jest [B][SIZE=4]CZARNY!!!! :mad: [/SIZE][/B]
A Chili naprawdę jest jak prosiaczek :oops: , jest nieśmiała, bojaźliwa i wstydliwa a zarazem bardzo wesoła i kochana :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...