Jump to content
Dogomania

Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)


bigos

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='PaYooK']
[B]ELO!!![/B]


[B]jutro po wystawie powstawiam jakies fotki.... chociaz nie zawsze wychodza bo swiatlo do duszy...[/B]
[/quote]
Nic mi nie mów o świetle :shake: Oczywiście na ringu, na którym się wystawialiśmy panowały egipskie wręcz ciemności, więc z porządnych zdjęć nici :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gochgoch'][FONT=System]Kasiula!!!!! Opowiadaj!!!!!! Ty tam widziałaś niezłe cuda co?????[/FONT][/quote]

Niestety wyżełków nie widziałam wogóle:placz::placz::placz:
Tylko długowłosego weimara i jedną czekoladę:p
I moje dogi ukochane, bo miały ring obok zawodów i jednego curly coated retriver:p:p:p

Na zawodach 90% owczarków border colle, reszta to owczarki belgijskie, niemieckie i pojedyncze egzemplarze labków, goldenków, owczarek szwajcarski.

Zawody były bardzo fajne a pieski świetne:p:p:p

Widziałaś????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']Niestety wyżełków nie widziałam wogóle:placz::placz::placz:
Tylko długowłosego weimara i jedną czekoladę:p
I moje dogi ukochane, bo miały ring obok zawodów i jednego curly coated retriver:p:p:p

Na zawodach 90% owczarków border colle, reszta to owczarki belgijskie, niemieckie i pojedyncze egzemplarze labków, goldenków, owczarek szwajcarski.

Zawody były bardzo fajne a pieski świetne:p:p:p

Widziałaś????[/quote]

[FONT=System]Widziałam tylko jednego owczarka niemieckiego...Jak grzcznie i posłusznie robil wszystko co kazala Pani....

Zrobiłaś jakieś fotki?

[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gochgoch'][FONT=System]Widziałam tylko jednego owczarka niemieckiego...Jak grzcznie i posłusznie robil wszystko co kazala Pani....

Zrobiłaś jakieś fotki?

[/FONT][/quote]

Ja byłam w robocie, ale cosik się znajdzie
Za chwilę wstawię a z resztą trzeba poczekać na Pay'a

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gochgoch'][FONT=System]No nareszcie fotki!!!!! Teraz wierzę , że tam byłaś.....:diabloti::diabloti:

Kasiula a to chodziło o to żeby nie dotknąć i nie zostawić zapachu? Bo to ktos inny miał zostawic zapach tak?

[/FONT][/quote]

[B]
ELO!!!


strzał w 10 :)

Kaska pozniej to rozstawiala w rownej odleglosci od siebie 6 tych kostek i pies mial przyniesc ta co dotykala tylko wlascicielka psa dla tego "kurczaczek" dotykla szczypcami do paczkow/kielbasek :diabloti:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...