Jump to content
Dogomania

Pewna pseudohodowla psów ras agresywnych i nie tylko , w Kłokocinie,ale co zrobic??


Freyaa

Recommended Posts

[quote name='Freyaa']za tą pseudohodowle wzięły sie już odpowiednie służby i to bez pomocy dogomanii.
Pozdrawiam.[/QUOTE]

o, wystarczy coś takiego napisac i sie [I]coś [/I]rusza, cieszę sie bo ja niestety nie pomoge,mieszkam chwilowo w Zielonkach (k.Krakowa) i zapowiada sie ze narazie na śląsk nie wrócę, i mam też dosyć tego jak potraktowali mnie i znajomą ci policjanci z Boguszowic, jak mordercę, mam nadzieje że ta pseudohodowla w koncu zniknie a facet popamięta.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dlaczego nikt z Was nie odpowiedział.Po co zrobiony został ten wątek.Lubicie sensację,pisząc o tym,chcecie wzbudzić litość.Oczekiwaliśmy od Was pomocy,i co?.Piszcie sobie dalej.My myślę, że odbierzemy swoje psy,a inne zostaną,i dalej będa jadly co drugi trzeci dzień,kości z drobiu,i nie wiadomo co jeszcze,Pozostaną akity,po które nawet nikt z forum Akit sie nie odezwał,tak się wstydzą?.Zdanie o nich można wyrobić sobie samemu.My jedziemy po nie od 400 do 700 km,aby je odzyskać,a Wy piszcie sobie dalej,może reszcie tych stworzeń,zrobi się od tego lepiej,a oszust będzie dzialał dalej,nabijając w butelkę kolejnych.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie odebraliśmy swoje psy.Brak dwóch samojedów.Bardzo żałuję że akity nie znalazły swoich byłych właścicieli,jedna akita amerykańska jest śliczna,niestety z dysplazją,oraz dwie akity japońskie na łańcuchach przy budach.Niestety menu tych psów jest tragiczne-to surowe kurze łby-tylko pozazdrościć.Jeśli jest osoba, która w jakiś sposób przeznaczyła swojego pupila temu panu , to niech wreszcie ruszy ją sumienie,i odbierze te biedne stworzenia,bo serce się kraje na ten widok.Szpicy wilczych już tam nie ma,a właściciele którzy chcieli je odebrać,myślę że odpowiednio załatwią sprawę.Najważniejsze,że nasze psy grzeją się już w domu czyste i wykąpane,choć wyglądają tragicznie z niedożywienia-skóra kości i wielki brzuch.Dzięki pomocy odpowiednich służb,sam właściciel pseudo,wydał psiaki stanowiące naszą własność.Na drugi raz, starajcie się pomagać ,ludziom którzy oczekują od Was pomocy,bo to dzięki Waszym zdjęciom,namierzone zostały poszukiwane psy,i szkoda,że raptem wszyscy nabraliście wody w usta -już to kiedyś napisałam,zupełny brak odzewu i tylko moja determinacja doprowadziła do sukcesu.I na koniec -ratujcie te Akity.

Link to comment
Share on other sites

U nas na samoyedziem forum jest wątek o tym mężczyźnie. Czy on ma tylko psy z papierami, czy bez, bo nie mogę doczytać? Skąd wiadomo, że były 3 samki? Jeden jest już u właściciela, tak? Jest szansa na więcej zdjęć?
Na prośbę osoby, która założyła u nas wątek poinformowałam forum owczarków kaukaskich (bo ponoć też tam były), niestety nie ma żadnego odzewu. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']U nas na samoyedziem forum jest wątek o tym mężczyźnie. Czy on ma tylko psy z papierami, czy bez, bo nie mogę doczytać? Skąd wiadomo, że były 3 samki? Jeden jest już u właściciela, tak? Jest szansa na więcej zdjęć?
Na prośbę osoby, która założyła u nas wątek poinformowałam forum owczarków kaukaskich (bo ponoć też tam były), niestety nie ma żadnego odzewu. :([/QUOTE]

kingula , ja wcześniej pisałam , ze jak tylko zrobi się cieplej , bo niestety nie mogę sobie pozwolić na zachorowanie , to podjadę i podejdę tam zrobić jakieś foty.

Ambrozja , skoro tam byliście to mogliście obfocić inne psy ....

Link to comment
Share on other sites

juz wszystko tłumacze..

na forum samkow wpis dawalam ja jako Sisi i opsialam tam wszytsko dokladnie( rowniez o zasadach hodowlanych) no ale:

Samojedy odebrała juz bezpiecznie ich włascicielka:) A w zasadzie samojeda bo reszta nie wiadomo gdzie jest:? widac koles ma jakas inna dziuple w ktorej sa albo stalo sie cos gorszego...w kazdym razie wlascicielka ma reke na pulsie wiec jesli idzie o samki jest ok.

Psy wydawany były mu na zasadach hodowlanych w wiekszosci, w kazdym razie dostał je zgodnie z prawem nie ukradl ich...mozna powiedziec ze prawie wyłudził.

Sciga sie go bo zlamal zasady na jakichzostaly mu wydane psy, trzyma je w koszmarnych warunkach, jak pisała Ambrozja karmi rzadko i byle czym a psy sa w koszmarnym stanie...

To co jest w 1 dziupli to tylko gora lodowa.

JAk mowilam zostaly akity i jeszcze jeden pies na posesji....akiciarze zostali poinformowani ale oczywiscie nikt sie nie zglosil.

Wszystkie psy prawdopodobnie maja tatuaze wiec byc moze uda sie na sile zlokalizowac wlasciciela skoro sam z jakis chorych powodów boi sie zglosic.

Ambrozja juz bardzo dobrze wypowiedziala sie w tym temacie. Do gadania to wszyscy ale do robienia...i pomagania.........:angryy:

[B]A wlasnie apropo pomagania.

Alicja: napisalas[/B]

"kingula , ja wcześniej pisałam , ze jak tylko zrobi się cieplej , bo niestety nie mogę sobie pozwolić na zachorowanie , to podjadę i podejdę tam zrobić jakieś foty.

Ambrozja , skoro tam byliście to mogliście obfocić inne psy .... "

I powiem Ci 1 masz tupet kobieto:angryy: Ludzie jada 700 km zeby pomoc staraja sie jak moga miesiacami ba nawet latami szukaja wlascicieli psow zeby je wydostac az wreszcie sie udaje. I nagle ktos taki jak Ty kto mieszka na miejscu czyli od cholery blizej ma wyrzuty ze nie ma zdjec???:angryy::angryy:

Szlag mnie trafil jak to przeczytalam, grzejesz tylek w domu bo boisz sie rozchorowac (mozesz miec prawo owszem) ale to przynajmniej nie tym tonem do ludzi ktorzy cos robia bo wychodzisz na nie powiem kogo

. Ponadto pisalas ze szwedasz sie w tych okolicach wiec mozna bylo podjesc i zrobic foty ale po co prawda??? lepiej pojechac komus kto cos robi, siedzac sobie na tyłku...tym bardziej ze wiadomo jak pilna jest sprawa ze zdjeciami !!! Ambrozja wyraznie pisala przeciez.

Jak sie tak balas zarazkow to trzeba bylo poprosic kogos ze znajomych.!!! albo TOZ tam jest pelno fajnych mlodych ludzi na pewno by ktos zrobil fotki....fotki moze nawet zrobic jakis dzieciak z osiedla za piwo.. prawda??


Na szczesacie sa na swiecie ludzie ktorzy POTRAFIA COS WIECEJ NIZ GADANIE i zrobili zdjecia!!!! poswiecaja swoj czas i pieniaze wiec niebawem zdjecia pojawia sie na forum...co mam nadzieje Cie usatysfakcjonuje.
[B]

Warto zapamietac ze GADANIE - DZIAŁANIE = 0 [/B]czyli jest nic nie warte

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/members/117544-Kuna13"][B]Kuna13[/B][/URL] skończyłaś ?? to zamknij drzwi za sobą

NIE MAM OBOWIĄZKU focić wasze psy ...to po 1sze , napisałam jeśli czytać nie potrafisz że jak bedzie cieplej ....NIE MOGĘ ZACHOROWAĆ ...może ciężko ci zrozumieć że nie każdy moze sobie pzwolic chociażby na przeziębienie ..ale do diagnostyki lekarskiej wprowadzać cię nie będę bo widać skoro z czytaniem masz problem to spasuję ...

skoro ambrozja miala pretensje ze nikt WASZYCH psów nie obfocił to mogła ona obfocić inne ...

a tak gwoli przyzwoitości [U][B]NIE JESTEM TAM NA MIEJSCU [/B][/U]tam niedaleko pracuje tylko mój i TZ i tyle wszystkiego ...więc dla mnie bez różnicy czy to jest 700km czy 70 , czy 7 ....ja TAM NIE MIESZKAM ....a że bywam czasami , to chyba mam prawo bywać tam gdzie pracuje mój TZ i poszwędać się po pięknej okolicy

i bardzo dobrze że robili inni foty ....od tego są aparaty

skorzystam z rady tej na dole i wychodzę z wątku bo z takimi istotami jak kuna nie mam ochoty rozmawiać

a tym gdzie ja się udzielam kuno :roll: to może się nie martw i nie kłopocz , idź popyskować na wasze forum

Link to comment
Share on other sites

Eee jakie nasze psy? Byli hodowcy, byla osoba wspolpracujaca z adopcjami. Wszystkie psy, probowalo sie ratowac co sie da....

Ludzie informowali policje TOZ.

Co do choroby odnioslam sie wyraznie do niej [B][U]mowiac ze mozesz byc chora bo czemu nie[/U][/B] , ale ze [B]sa inne sposoby szybkiej reakcji i pomocy bez wychodzenia z dom[/B]u i skoro widzi sie jaka jest sytuacja to mozna pomoc sposobami podanymi przezemnie. [B][U]wiec chyba Ty masz maly problem z czytaniem [/U][/B]bo ja wszystko zrozumialam wysmienicie:)

Co do odleglosci napisalas ze [B]szwedasz sie tam czasmi [/B]wiec [B]szwedac sie a jechac pol Polsk[/B]i? jest roznica i km maja znaczenie czyli mozna bylo prawda?

[B]Ambrozja nie miala pretensji o nie obfocenie z tego co czytam. Tylko dziekowala tym osobom ktorym chcialo sie robic cos wiecej niz gadac i sie usprawiedliwiac:)[/B] jak pisalam wyzej cale szczescie ze sa tez ludzie ktory dzialaja.

[B]
Bardzo dobrze powiedziala tez ze[U] w wiekszosci ludzie sobie tylko pogadaja a jak przyjdzie co do czego to mamy totalne zero reakcji[/U][/B] ( wiec nzowu musisz pocwiczyc czytanie ).

[U]Ogolnie rasowy przyklad[/U]: duzo gadam malo robie i jeszcze sie oburzam jak ktos poda mi sposoby zareagowania bez wychodzenia z domu ( kilka podalam moze tez nie doczytalas?)

A to ze inny zrobili powinno byc zawstydzeniem dla Ciebie raczej niz obrona:)

Nie rozumiem po co udzielac sie w temacie jesli sie nic nie robi..wiec raczej rada apropo wyjscia i zamkniecia drzwi jest w sam raz dla Ciebie:) bo oprocz pyskowki na zadne dzialanie Cie nie stac:) wiec darujmy sobie ten stek bzdur od Ciebie:) aha i nie wychodzenie z domu nie odcina nas od swiata i nie usprawiedliwa bezCynnosci - taka rada:) a w temacie wypowiedz sie jak juz cos zrobisz moze kreatywnego:) zamiast czepiac sie innych:) Bo nawet Stephen Hawking mimo swojej strasznej choroby cos robi a nie gada tylko o tym ze jest chory i czegos nie moze:)

Link to comment
Share on other sites

Kuna napisała ,bardzo dobrze,a po co Alicja Ci zdjęcia,napisałam że zostały trzy akity ,dwie japońskie rude,oraz amerykańska z dysplazją,notabene,bardzo łagodne,a ich zdjecia możesz obejrzeć na 1 stronie tego wątku,nic się nie zmieniły.Być może że są tam na warunek hodowlany,być może inna forma przejęcia,tego nie wiem ,nie można ich było odebrać, ponieważ nie mieliśmy na nie żadnych dokumentów.Jak się zrobi ciepło,to podejrzewam ,że nie będziesz tam miała po co iść,dziwię się że tylko ty jedna jesteś tym zainteresowana,przecież chyba jest Was trochę więcej.Kiepsko się dzisiaj czuję,od 2 w nocy w trasie,ale szczęśliwa,że poprawiłam los choć garstce
istot.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Alicja jeszcze jedno,ja nie miałam pretensji,że nikt nie zrobił zdjęć naszym psom,ja prosiłam o zdjęcia,a to wielka różnica.Ktoś wyrwie to twoje stwierdzenie z kontekstu,i będzie myślał,że ja mam ogólnie pretensje do Was,a to nie prawda.Widzę że tobie trzeba tłumaczyć "jak chłop krowie na miedzy'' inaczej się nie da.Mam takie wrażenie,że na tym forum są dzieci ,a nie osoby z którymi można poważnie rozwinąć temat-ale może się mylę,bo chyba osoby dorosłe umieją czytać i rzetelnie odpowiadać ,a jeśli nie to proszę nie pisać bzdur,bo przez swoją głupotę drugiemu zrobią krzywdę.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

przepraszam ze to nie wlasciwy temat ale moze ktos go przeniesie gdzie trzeba bo nie znalazlam wlasciwego,z gory przepraszam i dziekuje
witam,prosze o pomoc bo zainteresowala mnie pewna aukcja na allegro,gosc ma rodowodowe amstaffy podaje nazwy hodowli obu psów "Zdjęcie metryki ojca szczeniaków jest na aukcji pochodzi z hodowli staffapocalyps jest wnukiem legendarnego big texa , matka szczeniaków jest z hodowli gang staff ." tylko ze szczeniak kosztuje 650 zł nie ma metryki i rodowodu,do tego gosc sprzedaje szczeniaka ktory ma 6 tygodni,nie chce robic afery bo moze to jest w swiecie hodowców jakas prawidlowosc ale jesli podszywa sie pod czyjas hodowle?
nie wiem jak zareagowac dlatego uczulam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ChromosomekX']przepraszam ze to nie wlasciwy temat ale moze ktos go przeniesie gdzie trzeba bo nie znalazlam wlasciwego,z gory przepraszam i dziekuje
witam,prosze o pomoc bo zainteresowala mnie pewna aukcja na allegro,gosc ma rodowodowe amstaffy podaje nazwy hodowli obu psów "Zdjęcie metryki ojca szczeniaków jest na aukcji pochodzi z hodowli staffapocalyps jest wnukiem legendarnego big texa , matka szczeniaków jest z hodowli gang staff ." tylko ze szczeniak kosztuje 650 zł nie ma metryki i rodowodu,do tego gosc sprzedaje szczeniaka ktory ma 6 tygodni,nie chce robic afery bo moze to jest w swiecie hodowców jakas prawidlowosc ale jesli podszywa sie pod czyjas hodowle?
nie wiem jak zareagowac dlatego uczulam[/QUOTE]
Prosze,daj link do Allegro.

Link to comment
Share on other sites

te psy mają zapewne dobre warunki jeśli idą na sprzedaż mają strzepienia kupiec jest wymagający hm powiem wam ze te psy mają lepiej niż starym naszym schronie co do nie płacenia podatków też popełniamy takie wykroczenia np ja pracujesz na lewo nie płacisz do skarbówki jesteś winy jak oni jak psy znikają jest pobyt na nie krzywda się im nie stanie bo to duży zarobek znam nawet policjanta co ma tez nie legalna hodowle :P owczarków niemieckich i rottweilerów

ale do niego nie idzie przyczepić to stary przewodnik psi więc od niego dużo ludzi kupuje szkoli psy :P


ale one dostają dobry pokarm roayala i ma dużo znajomości procenduntami wyrobow wiepszowych takich jak duda jedynie nie oplaca skarbówki a o pieski dba mają lepiej niż schroniskach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...