Jump to content
Dogomania

suka z tatuażem ale bez rasy


MAGDAHP

Recommended Posts

dziś dostałam potwierdzenie ze związku, że suczka jest w rejestrze goldenów hodowli okręgu poznańskiego
i teraz już zupełnie nie wiem kto się myli bardziej...
tak czy owak dzięki za pomoc ! można na Was liczyć !

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...

obie suki są z nami już rok :), nikt ich nie chciał, nikt nie szukał
mają się dobrze, choć uwielbiają zwiewać poza posesję np przegryzając drewniany płot lub kopiąc podkop co nas wkurza, nie odchodzą jednak daleko - trzymają się na odległość gwizdu przewodnika stada ;) i zawsze wracają.
ponieważ nie zamierzamy prowadzić "hodowli" a w okolicy jak to wsi włóczy się mnóstwo psów gospodarskich luzem wysterylizowaliśmy je, wyczesaliśmy, odkołtuniliśmy i podkarmiliśmy - jest ok.
wet po zabiegu powiedział, że wnętrze i narządy były wyeksploatowane ponad ich wiek - szczególnie w przypadku suki z tatuażem :(
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Gonitwa']Moi sądziedzi 5 lat temu przygarnęli suczkę błąkającą się w okolicy Małdyt (warminsko-mazurskie), suczka w lewym uchu ma tatuaż, też jest mieszańcem...[/QUOTE]
jest kilka ras wygladajacych tak "kundlasto" ze spokojnie mozna sie pomylic.

Sama mam rase tak rozpoznawana - jako kundel.
I juz nam sie zdarzylo, ze pies tej rasy uciekl i osoba, ktora go znalazla nie szukala wlasciciela, bo zalozyla, ze "przygarnela kundelka" tatuuaz nic jej nie dal do myslenia....
Wielokrotnie tez zdazalo sie, ze wychudzone file schroniska oglaszaly jako dogi niemieckie, a to niby dosc znane rasy...
Pozory czasem myla......

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

[quote name='MAGDAHP']obie suki są z nami już rok :), nikt ich nie chciał, nikt nie szukał
mają się dobrze, choć uwielbiają zwiewać poza posesję np przegryzając drewniany płot lub kopiąc podkop co nas wkurza, nie odchodzą jednak daleko - trzymają się na odległość gwizdu przewodnika stada ;) i zawsze wracają.
ponieważ nie zamierzamy prowadzić "hodowli" a w okolicy jak to wsi włóczy się mnóstwo psów gospodarskich luzem wysterylizowaliśmy je, wyczesaliśmy, odkołtuniliśmy i podkarmiliśmy - jest ok.
wet po zabiegu powiedział, że wnętrze i narządy były wyeksploatowane ponad ich wiek - szczególnie w przypadku suki z tatuażem :(
pozdrawiam[/QUOTE]
Magda- czy mogłabyś wkleić zdjęcie suczki? Możliwe, że była rozmnażana, pewnie w jakiejś pseudo (reklamy w stylu :"Po rodowodowych rodzicach"). Stan jej zdrowia mógłby na to wskazywać...

edit:Aha- doczytałam już, że to goldenka...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...