Jump to content
Dogomania

Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(


Awit

Recommended Posts

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przedwczoraj byłyśmy z psami w parku, ja, córka, jej koleżanka i cała gromada ludzi z psami. Fifka wspaniale się bawiła, biegała, przeszczęśliwa była i jakby nie dość tych problemów to niestety jeszcze skaleczyła się w łapkę, prawdopodobnie o szkło.
Szybciutko wizyta u weta, ranka niezbyt duża, ale zaopatrzenie jej, zastrzyk, przy okazji zerwanie naderwanego kilka dni wcześniej 5 pazurka - koszt 45zł.
Oczywiście do parku idzie się bez portfela, więc przedobra Tajga pobiegła do domu po pieniądze i wspomogła nas w przychodni.
Dziś byłyśmy na kontroli, jest ok.
Tajga dziękuję!

Edited by Awit
Link to comment
Share on other sites

Nie ma za co Awit!
Najważniejsze znaleźć Fifce nowy dobry dom.

A to filmik z tamtego spaceru:
[LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Filmik z Fifką pod koniec kwietnia:[/FONT][/COLOR][/LEFT]
[URL]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0dpQ0I7UxLU[/URL]




[quote name='Awit']Przedwczoraj byłyśmy z psami w parku, ja, córka, jej koleżanka i cała gromada ludzi z psami. Fifka wspaniale się bawiła, biegała, przeszczęśliwa była i jakby nie dość tych problemów to niestety jeszcze skaleczyła się w łapkę, prawdopodobnie o szkło.
Szybciutko wizyta u weta, ranka niezbyt duża, ale zaopatrzenie jej, zastrzyk, przy okazji zerwanie naderwanego kilka dni wcześniej 5 pazurka - koszt 45zł.
Oczywiście do parku idzie się bez portfela, więc przedobra Tajga pobiegła do domu po pieniądze i wspomogła nas w przychodni.
Dziś byłyśmy na kontroli, jest ok.
Tajga dziękuję![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze mój jednooki banditos mały czarny;) A przede wszystkim jest biała śmigła Fifka, która potrzebuje domu nowego!


[quote name='Awit']Super!!
Fifka jest rewelacyjna:-)
Ta czarna pinczerka biegająca to moja Fredzia, ta kudłatka to Bajeczka Tajgi, a ta bialutka ślicznotka stojąca z boku to moja Tereska:-)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U Fifki jest ok, doszła do siebie, macha ogonkiem, nauczyłam ją dawać mi buzi:-)
Wychodzi na spacerki, do parku, Pani czuje się dobrze, z nami nieraz Fifka chodzi też do parku.
Trzymajmy kciuki żeby tak zostało.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dziewczyny, gdyby trzeba było jakoś jednak pomóc od strony formalnej, to ja jako przedstawiciel Psów Niczyich byłam na przedadopcyjnej w sprawie Fifki/Lilki i ja podpisywałam umowę adopcyjną. Pracuję dosć długo, ale mieszkam na Grochowie, jakby się działo coś wymagającego mojego udziału dajcie mi znać. Z tym, że nie na PW, bo tu prawie nie bywam, a na mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (bym dała tel. kom., ale mam tylko służbowy, więc raczej unikam). Kontakt ze mną też przez Felę.

Link to comment
Share on other sites

Fifka jest w nowym domu, jest trzecim psem w domu.
Mieszka w swojej okolicy, chodzi na spacery do swojego parku.
Jest szczęśliwa.
Dziś w parku z daleka usłyszała moją Fredzię i już zaraz przy niej była.
A potem poszła ze swoją Panią i swoimi psami do domku.
Jest w bardzo dobrym i mądrym domu:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...