Jump to content
Dogomania

Agdanek


Bjuta

Recommended Posts

Agdanku nigdy Cie nie zapomne...
zastanówmy sie co robimy z pieniazkami Agdankowymi. moze przekazac je w całości przyjacielom Agdanka miał ich przecież dużo u Kikou, może podzielic jakos i przekazac na potrzebujące psiulki, a moze przejmiemy pod opieke innego miska z tymi deklaracjami które sa i pomozemy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiek.l-g']Agdanku nigdy Cie nie zapomne...
zastanówmy sie co robimy z pieniazkami Agdankowymi. moze przekazac je w całości przyjacielom Agdanka miał ich przecież dużo u Kikou, może podzielic jakos i przekazac na potrzebujące psiulki, a moze przejmiemy pod opieke innego miska z tymi deklaracjami które sa i pomozemy.[/QUOTE]


A ile dokładnie zostało pieniążków? Mam nadzieję, że starczy na pomoc dla kilku piesków.
Wspaniale byłoby wspólnie pomóc ubogim, dogomaniackim zwierzakom.

Sama chętnie podam dwóch biedniutkich kandydatów do pomocy...
Edith:[B]
Nie - podam tylko jednego[/B]...
To pies bardzo długo czekający w hoteliku, biedniejący z miesiąca na miesiąc (pomimo starań opiekunów):
- uroczy, starszy Bakuś, którego nikt nie chce ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/181311-POGRYZIONY-Bakuś-juz-w-hoteliku-Dziękuje-wszystkim-Szukamy-domku"]POGRYZIONY Bakuś juz w hoteliku. Dziękuje wszystkim. Szukamy domku[/URL]),

Edited by Monika z Katowic
Link to comment
Share on other sites

Jest kilka pieskow staruszkow u Kikou zabranych z tego samego Schroniska przez te same cioteczki. Np. Pegi, Redi, ktory potrzebuje pieniazki na leczenie. Kaja , ktora rowniez zostalaa zabrana z Zabrzanskiego Schroniska a teraz ma chorobe nerek i mase wydatkow.
Moze najpierw pomozemy pieskom , ktore sa juz u Kikou a brakuje im deklaracji i pewnie robi sie dlug.

Moze niech wypowie sie wiecej cioteczek zanim podejmiemy jakas decyzje.

Link to comment
Share on other sites

To poczekajmy na informację ile jest tego Agdankowego spadku. Wydaje mi się, że coś trzeba przelać na psiaki proponowane przez Monikę, bo to ona wywalczyła kiedyś kasę na spłatę Agdankowego długu. Jest jeszcze u Kikou Sasza, która przeszła operację i ma długi duże. No i nasze psitulskie biedy, które wcale nie mają dobrej sytuacji finansowej.

Link to comment
Share on other sites

...już tydzień nie ma "mojego" Agdanka... :( :( :(
wierzę że był z nami szczęśliwy, mam tu taką ostatnią fotke...

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/88c0026e8a3db107.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1574/88c0026e8a3db107gen.jpg[/IMG][/URL]

ochodzenie jest takie trudne... żeby sobie z tym radzić zawsze kurczowo trzymam sie wspomnień o szczęsliwych chwilach, o tym co było dobre, zabawne...

Mój Agdanek był takim łobuziakiem, szczekał wściekle (choc już słabiutko) na swojego wroga nr1 Lisia...nawet jak juz był taki słabiutki i trzeba było wynosić go na siusiu, Agdanek nawet niesiony na rekach "pyskował" do kolegi... ;)

Agdanek, chociaż był absolutnie łagodny wobec ludzi był też psiakiem który najdotkliwiej mnie pogryzł w całym moim życiu,
i....:eek2: zawsze przez pomyłke: raz jak wdał sie w utarczke z innym kolegą, wkroczyłam między chłopaków, Agdanek myślał że mój piszczel to jeszcze ciągle psi rywal i dziura na mojej nodze goiła sie dni parę...
potem pamiętne ugryzienie w pięte. Agdanek spał pod moimi nogami, zwieszajac nogi na podłoge obudziłam go i wbił mi swojego tępego kiełka tak głęboko w pięte, ze zanim sie to zagoiło kuśtykałam ze 3 m-ce... ale najśmieszniejsze było to że złapał mnie i nadal spał... a ja delikatnie usiłowałam otworzyć mu pyszczek zeby zbyt gwałtownie sie nie obudził i nie dogryzł mnie jeszcze obok....

Ale najzabawniej było (no kiedy sie to działo, nie było to zabawne ;) ) jak kiedyś mój TZ przy jakiś pracach "ziemnych" wokół domu uległ kontuzji i miał pękniety piszczel, ledwo łaził, kuśtykał z opuchnięta nogą z wielkim mozołem.... i tak nieszczęśliwie kustykając zaszedł jakoś od tyłu Agdanka śpiącego pod szafką w kuchni... Agdanek rozbudzony...jak zawsze nieco zdezorientowany, zato zawsze gotowy do wyszczerzenia ząbków... zatopił swoje przytępione kły prosto w tym opuchnietym TZtowym piszczelu....
No dla tego ostatniego było to po prostu przezycie mistyczne...zobaczył niemal światła po drugiej stronie tęczowego mostu...
.....Agdanek zawsze patrzył swoimi orzechowymi oczkami tak niewinnie... nie dało rady sie na niego gniewać....

Link to comment
Share on other sites

na dzień dzisjajszy pieniązków [B]z wpłat jednorazowcy zostało 681 zł [/B]a[B]z deklaracji stałych jest 140 zł[/B], sprawdze dokładnie jeszcze wpłaty na konto czy sa jeszcze jakies wpłaty.

Czy ja moge prosic, zawnioskowac by jednorazowo choć 100 zł, a nawet 50 zł przeznaczyc dla Inki, której skończyły sie pieniazki, wpłat jest mało i grozi powrót do schroniska, a nikt adoptowac jej nie chce
A może przejac pod opłacanie jakiegos psiulka ktory jest u Kikou i tyle ile sie da opłacac hotelikowanie (to tylko takie moje mysli),

Edited by asiek.l-g
Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiek.l-g']na dzień dzisjajszy pieniązków [B]z wpłat jednorazowcy zostało 681 zł [/B]a[B]z deklaracji stałych jest 140 zł[/B], sprawdze dokładnie jeszcze wpłaty na konto czy sa jeszcze jakies wpłaty.

Czy ja moge prosic, zawnioskowac by jednorazowo choć 100 zł, a nawet 50 zł przeznaczyc dla Inki, której skończyły sie pieniazki, wpłat jest mało i grozi powrót do schroniska, a nikt adoptowac jej nie chce
A może przejac pod opłacanie jakiegos psiulka ktory jest u Kikou i tyle ile sie da opłacac hotelikowanie (to tylko takie moje mysli),[/QUOTE]

Asiek, mnie się wydaje, że musimy wspomóc te psiaki, które sami wyciągnęliśmy ze schroniska a na które sami nie wyrabiamy się z deklaracjami...
A co to za Inka?

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/188803-Brak-deklaracji-na-kwotę-135-złotych!!Czy-Inka-wróci-do-schroniska-Błagamy-o-pomoc[/URL]! to watek Inki na który zapraszam, (ja tam prowadze ksiegowosc) moze ktos bedzie umiał pomóc robiac bazarek, a może Ktos Komus pokaże watek i ten Ktos bedzie chciał dac jej domek.

odnośnie pieniazków to rozumiem, chwytam sie kazdej szansy by grosik jej załatwic...jestem bardzo za tym by wesprzec pieski bedace u Kikou to wyjatkowa osoba i robi coś wspaniałego.

Link to comment
Share on other sites

Kochane Dziewczyny! Moim skromnym zdaniem - propozycji psich bied wystarczy.
Jeżeli to ma być pomoc ku pamięci Agdanka
[*] niech obdarowane psiaki faktycznie ją odczują w swoich skromnych portfelikach....
Ja wycofuję jednego mojego kandydata - zostawiam tylko Bakusia (Tymonkowi pomogę samodzielnie).

Zakładając, że zostało 821 zł można podzielić na przykład tak (podkreślam[U], że [/U][U]to tylko propozycja do przedyskutowania[/U]):
[B]Bakuś[/B] - 150 zł
[B]Kaja[/B] - 150 zł
[B]Pegi[/B] - 150 zł
[B]Redi[/B] - 150 zł
[B]Sasza[/B] - 171 zł
i resztę, czyli 50 zł dla [B]Inki[/B]...

Edited by Monika z Katowic
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Kochane Dziewczyny! Moim skromnym zdaniem - propozycji psich bied wystarczy.
Jeżeli to ma być pomoc ku pamięci Agdanka
[*] niech obdarowane psiaki faktycznie ją odczują w swoich skromnych portfelikach....
Ja wycofuję jednego mojego kandydata - zostawiam tylko Bakusia (Tymonkowi pomogę samodzielnie).

Zakładając, że zostało 821 zł można podzielić na przykład tak (podkreślam[U], że [/U][U]to tylko propozycja do przedyskutowania[/U]):
[B]Bakuś[/B] - 150 zł
[B]Kaja[/B] - 150 zł
[B]Pegi[/B] - 150 zł
[B]Redi[/B] - 150 zł
[B]Sasza[/B] - 171 zł
i resztę, czyli 50 zł dla [B]Inki[/B]...[/QUOTE]

Podoba mi się.

Link to comment
Share on other sites

To skomplikuje rozliczenia. Nasze psy mają zapłacony czerwiec, przynajmniej pieniążki dla psów, które ja prowadzę księgowo - prosiłabym, żeby trafiły do mnie.
A np za operację Saszy ktoś wyłożył, więc te pieniążki też nie idą do Kasi, tylko do kogoś tam. Wydaje mi się, że nie można rozdrabniać odpowiedzialności. Księgowy odpowiada za kasę i już...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...