Jump to content
Dogomania

Wyniki i zdjęcia z ringu jamników (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Viz

Recommended Posts

Mamy złoto, 1 lokatę, ocenę doskonałą :smile:
I bardzo ladny opis+


GRATULACJE dla HRABIEGOz Końskiego Raju

ViZ -GRATULACJE :laola: :laola: :laola:



a kto wziął rasę?a duża konkurencja,ile bylo jamnisi długowlosych ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Amiśka,mnie zawsze się wydawało,że najlepiej wychodzę na zdjęciach od tyłu:lol: To my się też pochwalimy.Na wystawie olsztyńskiej CARELLI Światołdyczw kl championów I-wszy Dosk NPwR,BOB,BOG.Opis też mamy piękny!To samo powtórzyliśmy następnego dnia w Augustowie:loveu:
Viz,jasne że widzieliśmy pokaz,jestem pod wrażeniem:crazyeye: Jak pokazałam Carellemu ławeczkę to spojrzał na mnie tym swoim wzrokiem:iloveyou: ,jakby mówił "kochana w taki upał daj sobie siana".A w ringu przygotowawczym sędzina określiła jego oczy jako "maślane i zakochane":loveu:

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][quote name='ursus']jak to jaki???????????? jedyny !!!!!!!!!!!!
stary jest.................
i już nie w produkcji.............[/quote]No moja droga,nie przesadzaj!!!Ja ciągle uważam,że nasz przedział wiekowy to jeszcze nie ZBOWiD:evil_lol: Mój licznik zepsuł się na 4-tej dekadzie i tych następnych już nie liczyłam!To nie demencja starcza,tylko pamięć wybiórcza:loveu: A Ty masz tyle energii,że mogłabyś konkurować z trąbą powietrzną:lol:
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Gosiaczku,wielkie dzięki!Szczególnie,że upał nas wykończył i walczyłam sama ze sobą,a co dopiero mój "misiaczek"?!Spoktkałam się też z pewną dla mnie dziwną sytuacją.Na BEST-cie w Olsztynie,małe rasy były kolejny raz oceniane tak jak w ringu-stolik+zęby itd.I to słońce,co wypalało mi dziury w ciele!Dobrze,że w Augustowie tego nie było.Chyba bym padła:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Gonia, Carelli chyba każdego w sobie rozkochał :loveu:
Ogromne gratulacje raz jeszcze! :):) :multi:

A i cieszę się, że pokaz się spodobał no i mam nadzieję, że niedługo się na jakiejś wystawie zobaczymy! :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Martusia,dzięki.Ja też mam nadzieję,że niedługo się spoktkamy:lol: A co do CARELLEGO,to może ja dziwna jestem,ale ten mały rudzielec zawładnął moim sercem tak,że czasami gryzie mnie sumienie,że za mało kocham moje suczki.Tzn,kocham je bardzo,ale ten drań tak mnie wzrusza i rozczula,że wymiękam:loveu: W Augustowie wystawiałam go "na labradora",bezdotykowo,a na stole stał sam przy ocenie,ja przed nim i tylko palcem zwracałam jego uwagę na siebie.Miał policzone nawet M3:evil_lol: On jest,ochhh,słów brak!!!!!!!!!!!!!!
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=red]Juliola,pragnę tą drogą jeszcze raz podziękować Ci za ten wspaniały dar jakim jest CARELLI!!!Brak mi słów,a łzy kapią mi na klawiaturę.Mam nadzieję,że za Twoje ogromne serce,dobroć i bezgraniczne zaangażowanie w Twoją hodowlę,my właściciele choć częściowo zdołamy się odwdzięczyć.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: :evil_lol: Amiśka,mnie zawsze się wydawało,że najlepiej wychodzę na zdjęciach od tyłu:lol: To my się też pochwalimy.Na wystawie olsztyńskiej CARELLI Światołdyczw kl championów I-wszy Dosk NPwR,BOB,BOG.Opis też mamy piękny!To samo powtórzyliśmy następnego dnia w Augustowie:loveu:
Viz,jasne że widzieliśmy pokaz,jestem pod wrażeniem:crazyeye: Jak pokazałam Carellemu ławeczkę to spojrzał na mnie tym swoim wzrokiem:iloveyou: ,jakby mówił "kochana w taki upał daj sobie siana".A w ringu przygotowawczym sędzina określiła jego oczy jako "maślane i zakochane":loveu:
__________________


[B][SIZE=5]GRATULACJE DLA CARELLI ŚWIATŁODYCZ I DLA JEGO PAŃCI [/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5] GONI[/SIZE][/B]
:laola: :laola: :laola: :laola:

PONIEWAŻ PODWÓJNE ZWYCIĘSTWO TO I PODWÓJNE LITERKI:evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A co do CARELLEGO,to może ja dziwna jestem,ale ten mały rudzielec zawładnął moim sercem tak


Gonia tak moim sercem zawladnęla moja ZINKA z Końskiego Raju całkowicie i na zawsze .
Ja stale dziękuję ELI za nią:lol:

Ty dziękujesz JULIOLI:lol: bardzo pięknie:lol: za Carellego.

I myślę sobie że mialyśmy naprawdę dużo szczęścia trafiając na takich wspanialych hodowców:lol: :lol: :lol:

:laola: :laola:

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][quote name='agniecha'][SIZE=5]Moje drogie Panie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:p Cóż, pozostaje mi powiedzieć fiu, fiu !!!!
Wasze osiągnięcia są z górnej półki :crazyeye: :crazyeye:

[/SIZE][/quote]Agniesia,wszystko przed Tobą,niech tylko Carmelka bierze przykład z ojca:loveu:
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Od tych łez szczęścia i wzruszen Nowy Dwór Mazowiecki nawiedziła plaga obfitych słonych deszczy.Jak ,mówią prognozy długoterminowe dalsze sukcesy wystawowe mogą doprowadzić do powodzi i podtopień (sznaucery nie znoszą wody i moczenie może doprowadzić do falowania sierści i złamania karjery wystswowej)Buziaki,nnnnnnnnnnnnnnnnnno niech jeszcze rudy kociub denerwuje konkurencje wiele razy ,życzymy mu------JA i moje CACUSZKA!!!!!!!!!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

I ja mam nadzieję na dalsze wyjazdy w zwartej grupie zwariowanych przyjaciół,tych dwu i czteronożnych!A na Twoje cacuszka uszyjemy płaszczyki przeciwdeszczowe,coby słodkiej Amci kariery nie zwichnąć:lol: Trzeba też przeanalizować zakup większej fury,bo się trofea przestają mieścić:evil_lol: Wycieczka była super udana,a ja się do ostatniej chwili zastanawiałam.Już więcej nie popełnię takiego błędu!Dzięki za wszystko:buzi:

Link to comment
Share on other sites

Heh nasze osiągnięcia to może nie są takie super, ale Goni i Carelliego... super! :loveu:

Tak przy okazji zapraszam do Tesiowego albumu [url]http://www.teddyjezioro.jpg.pl[/url] , gdzie wstawilam wlasnie 8 fotek znad jeziora :)

Link to comment
Share on other sites

Viz,Carelli ma już 3 lata i 3 miesiące.Twój Hrabia to jeszcze ,młodzież,więc wszystko przed wami:loveu: Nie uwierzysz,ale kiedyś wylecieliśmy z BDB,ku zdziwieniu nie tylko mojemu i wystawców,ale też sędziów zagranicznych:evil_lol: Najlepsze zdanie z opisu to"odsiebne kątowanie frontu":grab: Nikt do dzisiaj nie potrfi tego rozgryżć,mimo,że pytałam tłumaczki kilkakrotnie w ringu,czy na pewno sędziemu o to chodziło?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=Red][B]Spóźnione lecz najszczersze gratulacje doa Goni i CARELLEGO!!!
[/B][SIZE=2][COLOR=Black]
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę miała okazję zobaczyć tego cudownego "mężczyznę" o pięknych maślanych oczach ;)
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...