Jump to content
Dogomania

Wyniki i zdjęcia z ringu jamników (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Viz

Recommended Posts

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

YO!
Podaję wyniki wystawy z Głogowa , przynajmniej te co wiem> a niestety wiem niewiele:oops:
Zdjęcia mi nie wyszły :shake:

BRZDĄC prosił mnie o szorstkie > i też mi nie wyszło:oops:

[B]Jamnik długowłosy króliczy[/B]
Pies/Młodzież
MOBI-CZUK Hodowla Myślinów> [B]Zw.Mł., Zw.Rasy[/B]

Suka/Młodzież
FLANELKA Figoland> [B]Zw.Mł[/B]

[B]Jamnik długowłosy miniaturowy[/B]
Pies/użytkowa
QUINTO Długie Cudo

Suka/Otwarta
ULME vonm Nordender Rosengrunt
Obydwa psy w rękach niemieckich. Niestety nie wiem, który wziął rasę:oops:

[B]Jamnik krótkowłosy króliczy i miniaturowy >[/B] nie dojechały

Jamnik krótkowłosy standard
pies/Młodzież
MELEK z Dachu> [B]Zw.Mł., NJwR[/B]

pies/otwarta
LOMZEDERIBAS HILTON HOLLIDAY> [B]CWC, BOB[/B]
????????????????????????????????> lok II

pies/weterany
HOLIDAY Gwiezdny Pył > [B]Najlepszy Weteran[/B]

suka/młodzież
MIGOTKA z Dachu > [B]Zw.Mł.[/B]

suka/weterany
WEGA Wan-Hen > dosk.

Z szorstkich wiem tylko, że MAGIK RAINBOW NUMBER ONE w BIS junior był najlepszy w IV gr. a jak mu dalej poszło to nie wiem:lookarou:

Link to comment
Share on other sites

Mam takie trochę głupie pytanie, bo nie znam się zupełnie na wystawach... Do jakiego wieku można wystawiać psa? Mam prawie 8 letnią jamniczkę, nigdy nie wystawianą... Rodowodu też ma ma wyrobionego (tylko metrykę) - czytałam, gdzieś, że rodowód można wyrabiać do jakiegoś tam czasu i później przepada, ale nie jestem pewna czy to prawda... No i czy pies nie jest za stary? (teraz to by się nadawał prędzej do seniorów niż do klasy otwartej ;))

Trochę żałuje, bo kiedyś nie interesowałam się wystawami, a teraz jest już chyba za późno na tę zabawę... A nowego pieska, nie mogę mieć...

Link to comment
Share on other sites

No tak... Tylko, że moja psinka ma niestety usunętych kilka zębów (w związku z zapaleniem dziąseł...) a czytałam, że pies musi mieć kompletnie uzębienie :roll: Poza tym zastanawiam się czy takiego już dość sędziwego psa można nauczyć poprawnego zachowania się na ringu...

Link to comment
Share on other sites

w klasie weteranów nikt się raczej braków nie uczepi, tym bardziej jeśli będzie adnotacja lek.wet. w książeczce zdrowia suni......... a z zachowaniem to czasem jest tak, że niektóre to ''mają we krwi'' i tylko trzeba pochwalić jak idzie ładnie i się ładnie ustawi.........

Link to comment
Share on other sites

O, to super, bo się martwiłam strasznie tymi zębami ;). Chciałabym móc pojechać na jakąś wystawę, tak sobie, żeby zobaczyć jak to jest... Psa zbyt wystawowego nie mam :lol: ale może sędzia mnie nie wyśmieje ;)

Przydałoby mi się trochę praktyki, bo sama jestem zielona w tym wszystkim... Ale może się zdecyduje. Dzięki za odpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

Amber jeśi będziesz chciała nauczyc sie wystawiać to napewno znajdą się osoby,które Ci w tym pomogą.Jamnikarze to otwarci i smypatyczni ludzie (prawda drogie Panie?) z pewnością nikt Ci nie odmówi pomocy.
Tak jak pisze Ursus w klasie weteranów nie powinni się czepiać braków w uzębieniu.
Ja życze Ci oczywiscie powodzenia i do zobaczenia mam nadzieje,wkrótce na ringu :loveu:

ps. a jakiej rasy jest Twój jamnisiek?moze dasz jego fotki na przegubowcach?

Gratuluje wszystkim zwyciężccą z Głogowa.Haniu gratulacje za udany debiut rudzielców!!! BRAWO!!!

Link to comment
Share on other sites

To jamniczka krótkowłosa standardowa.

Foteczki sprzed chwili:

[IMG]http://img443.imageshack.us/img443/779/44387216wq3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img406.imageshack.us/img406/6403/85766378lj8.jpg[/IMG]

Ma trochę za długie pazurki, wiem - w ten weekend jedziemy do weta na "przegląd" ;). Nie jest jakoś specjalnie urodziwa ;) ponadto kosztowała nieco mniej niż przyszłe championy - była kupowana, jako piesek "do kochania, a nie na wystawy" . Ma lekką nadwagę - niestety uwielbia jeść ;). Będę musiała trochę nad tym popracować :p . Ale poza tym jest moim zdaniem w genialnej formie - gdyby nie siwy pyszczek, nikt by nie powiedział, że ona ma 8 lat. To taki stary szczeniak :P.

Fachowa pomoc handlerska trochę by mi się przydała - nie chodzi o to żeby wynajmować handlera, bo na tytuły nie liczę :lol: tylko żeby mniej więcej zobaczyć o co w tym chodzi :). W przyszłości zamierzam mieć rodowodowe psy, więc dobrze by było się wprawić na początek z czymś o mniejszym kalibrze ;).

Link to comment
Share on other sites

Amber - najblizsza wystawa w W-wie jest na poczatku lipca. Wczesniej w kwietniu w Nowym Dworze Mazowieckim (jamniki w niedziele), mozesz jechac i sie rozejrzec jak to wyglada. Nie wiem, czy do kwietnia wyrobisz rodowod, z tym roznie bywa (ja najdluzej czekalam 4 m-ce, ale po prawdzie i nie dowiadywalam sie, czy juz jest).

Link to comment
Share on other sites

AMBER moja jamniczka będzie miała w tym roku 11 lat.
Champoionat zrobiła ale tak na prawdę wystawowo rozkwitła nam jako weteran:multi:

Co do zębów to lepiej poproś swojego weta o wpis do książeczki albo na jakimś formularzu (ja mam na recepcie;) ), że zęby były ale zostały usunięte z powodu...

Niby weteranom zębów się nie czepiają ale od tego roku zmieniły się przepisy i weterany wchodzą do porównania o rasę :) Myślę, że mogą być sędziowie, którzy podniosą poprzeczkę i będą liczyli zęby również weteranom.

___________________
[URL="http://www.republika.pl/z_dachu"][COLOR=royalblue]www.republika.pl/z_dachu[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rysiczka']Amisko juz sie z Bejka zgadalysmy na gg wczoraj;).Bedziemy razem i w Bydgoszczy i w Katowicach,szkoda ze jako konkurencja ale mowi sie trudno.Przyznam sie ze nie pamietam jak sie fotki wstawia.:shake:[/quote]


a ja też będę w Bydgoszczy:eviltong:
Spotkamy sie w Bydgoszczy na jednym ringu:eviltong:
I co wy na to:lol: :lol:
Zgłosilam w ostatniej chwili wczoraj w nocy:lol:
bo czekalam na decyzje psiapsiółki goldenowej:lol: :lol:
I jedziemy:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :). Muszę się obstawić lekturą dotyczącą wystaw i zacząć się przygotowywać... Niestety nie znam nikogo kto by wystawiał psa, ale to chyba nie jest takie straszne, (w końcu ma być to przyjemność, a nie stres) nikt na mnie wrzeszczeć nie będzie ;)

Zęby sunia będzie jeszcze miała robione, gdyż niestety ma z nimi problem, wtedy przy okazji postaram się o to zaświadczenie.

Mam jeszcze takie pytanie: jakie nagrody może w ogóle zdobyć senior? One się różnią on tych zdobywanej w klasie otwartej? Przepraszam, ale jestem zielona (książki dopiero kupię ;))

Link to comment
Share on other sites

Amiśka:a ja też będę w Bydgoszczy:eviltong:
Spotkamy sie w Bydgoszczy na jednym ringu:eviltong:
I co wy na to:lol: :lol:
/quote]

Oj, jak się cieszę! Super! :multi::multi::multi:Zabierasz obie swoje "dziewczynki"?
To zrobimy im wszystkim wspólne, dogomaniackie zdjęcie! :lol:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie ja też żałuje, że nie mam nikogo do pomocy... W sumie to się strasznie boję i nie wiem czy podołam :oops: Teoria to nie wszystko, przydałby się ktoś doświadczony. Choć na razie to nie ma mowy o ćwiczeniach, bo moja suńka nie lubi zimy tak samo jak ja ;). Na treningi będę musiała poczekac do wiosny, aż zrobi się cieplej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIŚKA']a ja też będę w Bydgoszczy:eviltong:
Spotkamy sie w Bydgoszczy na jednym ringu:eviltong:
I co wy na to:lol: :lol:
Zgłosilam w ostatniej chwili wczoraj w nocy:lol:
bo czekalam na decyzje psiapsiółki goldenowej:lol: :lol:
I jedziemy:lol:[/quote]
Cholerka ale nam sie konkurencja szykuje ! :-oBardzo sie ciesze na to spotkanie-niewazne kto wygra liczy sie to ze sie zobaczymy,nasze psy sie poznaja i bedziemy sie dobrze bawic!!:multi: My z Bejka jeszcze sie w Katowicach zobaczymy!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Dziś po długich poszukiwaniach znalazłam metrykę mojej suńki :). Ojciec to: Boidis Chamir The Red (z tego co wiem finlandzki reproduktor), a matka to Manon z Michrowa... - ktoś coś może powiedzieć o tych pieskach? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rysiczka']Kochane kobitki czy ktoras ma w swoim archiwum stawki z ubieglego roku z Leszna,chodzi mi o standardy dlugowlose??? Dzieki.[/quote]

Witaj Rysiczko,
jeśli szukasz stawek letniego Leszna 2006 to służe swoim katalogiem :-)

dziewczyny to nas będzie chyba niezła ekipa w tym króliczych suniach :razz:

Link to comment
Share on other sites

Amber , to przejrzyj tematy w całosci Nasze przgubowce i wyniki z ringu..., bo jest tu zarejestrowany ktoś nie pamietam pod jakim nikiem , kto ma siostrę Twoje suczki . Na temat ojca też już wczesniej pisałam. 3 miesiące temu odszedł za tęczowy most w wieku 16 lat

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...