Jump to content
Dogomania

horror :( masowy posredniak dla chodoffcow :( Kto napisze list do tvn albo polsatu !!


Madzika

Recommended Posts

posrednictwo Aleksandria istnieje ok 10 lat.wlasciciele byli czlonkami zwiazku kynologicznego w Chorzowie/byc moze dalej są/Ludzie ci skupuja psy mieszance od ludzi z ogrodow, dzialkowych/osobiscie znalam facete ktory oddawal mu po 100zl kundelki po owczarku.A Posrednictwo sprzedawalo jako Owczarki.
jednego takiego Pieknego owczarka kupilam moja siostra Pani BEATA OSIECKA z Bytomia5 tygodniowe sczenie,zarobaczone,z nosowka cudem uratowane,niestety wyrusl z niego najpiekniejszy kundel z podkreconym ogonem wysokosc do kolan.
Jak wielu z oszukanych ludzi siostra oddala sprawe do sadu.Wlasciciele wyparli sie kupna psa unich stwierdzili ze pies zostal podlozony,a umowa zfalszowana.
I tak sie zakonczyla sprawa.
celowo podaje Imie i Nazwisko siostry/za jej zgoda/Moze to bede czytac wlasciciele Aleksandri .bede wiedziec o kogo chodzi.

Z tego co wiem w Katowicach powstalo rok temu Stowarzyszenie oszukanych przez to posrednictwo.Ale narazie te sprawy z dziwnych przyczyn sa odraczane albo umarzane.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No nie, bez przesady czy na prawdę nie ma kto się tym zainteresować. :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: Przecierż można to gdzieś zgłościć, mogą im odebrać psy, mogą (?) co ja mówię - MUSZĄ im odebrać psy!!!!!
A to co robią sądy to jakaś kpina :angryy: Że niby co śledztwo umorzone i koniec sprawy!
Pomysł z interwencją jest dobry. Może to ostatnia deska ratunku.

Link to comment
Share on other sites

nie miała czasu całego wątku poczytać tylko weszłam na link do stronki tej agencji myslac sobie w duchu " pewnie cos na kształt Aleksandry w Chorzowie" i patrze a to to i ma czelnosc sie ogłaszać w necie :angryy::angryy::angryy:

od 9 lat pomagałam w lecznicy mojego szefa ale chorzowskiej i widziałam wiele szczeniaków właśnie z tego pośredniaka ( może 50% zyje dzis ) nie wiem jak teraz sytuacja wygląda ale psy wychodziły z tego miejsca za grubą kasę z podrabianymi szczepieniami ( nieważne wpisy w ksiazeczkach mające zrobić wrazenie na klientach nie znających sie na rzeczy) i chore czesto . Nosówka i parwo tam panowało.:placz:


nie wiedziałam ze jeszcze istnieją myslałam ze po tych aferach wreszcie zamknęli swoja działalnośc.:placz:

Link to comment
Share on other sites

NO i nikt nie umie napisac jakiegos ujmujacego za serce listu do tv. przeciez widzialam duzo poisow i historii ja znam temat powierzchownie wiec za bardzo nie wiem co by im napisac ani do konca jak to sklecic:placz::placz: Niech sie ktos zlituje A ONI ZNOW MAJA OGLOSZENIE W DZIENNIKU:angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

ogloszeniea wychodza w kazdy Piatekw w Dzienniku Zachodnim i Jarmarku.
Poczytaj ogloszenia polowa z nich ma ten sam nr telefonu.
Oni psow w domu nietrzymają,psa sprowadzaja na dany dzień,gdzies zakupia na targu i wciskaja jako rasowy.Jedynie sa hodowcami Foksterrierow,nieraz tam byla kontrola strazy miejskiej,Toz,nigdy w domu niebylo sczeniat i suk.

Dzwonilam z ciekawosci ,niby zainteresowana jamniczkiem miniaturowym,pani poprosila o nr tel jak beda miec to oddzwoni.Czyli poszuka gdzies na targowisku i sprzeda dalej.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

wiecie, wstyd przyznać, ale ja w Aleksandrze kupiłam dwa psy, owczarki niemieckie i oba nie zyją :-( .
Pierwszy nie przeżył nawet trzech tygodni, wykrwawił sie na śmierć, mój wet stwierdził hemofilię. myslałam, że to przypadek, że hodowca był winien a nie ten posrednik i kupiłam od razu drugiego. Odszedł w styczniu tego roku, miał 4,5, roku - ostra niewydolność nerek. Tyle bólu mnie to kosztowało, ale za skrajną głupotę trzeba płacić.
Jedyne co mozna pozytywnego o nich powiedzieć to to, że ja znalazłam sobie tych hodowców, zadzwoniłam i powiedziałam co o nich myslę, bo namiary na nich w umowie kupna były prawdziwe.
:-(

Link to comment
Share on other sites

[B]Mysle,ze bez pomocy tvn sie nie obedzie. Trzeba dzwonic, pisac, prosic aby zainteresowali sie tematem. Mysle,ze szczeniaki do Danii tez sla:angryy: Czy ktos moze ustalic kontakt na to stowarzyszenie co powstalo do walki z nimi? Czy to prawda z tym stowarzyszeniem czy fikcja? [/B]

[B]e-mail: [/B][EMAIL="[email protected]"][B][COLOR=#800080][email protected][/COLOR][/B][/EMAIL]

Adres: ul. Wiertnicza 166,
02-952 Warszawa
tel:22/8566381, 8566380
fax:22/8566316

Adres: ul. Płk. Dąbka 2,
30-832 Kraków
tel:12/6528481, 6528473
fax:12/6528475

Link to comment
Share on other sites

jak podkreslone maja na tej str. ze sa lekarzami... chyba powinni byc bardziej odpowiedzialni.

czy na wystawach nie mogli by mowic przez jakis mikrofon ze rasowy=rodowodowy. chyba tym ze zwiazku powinno zalezec na psach.
coraz wiecej ludzi jest na nieodpowiednich stanowiskach:angryy:

w tym roku jak bedzie wystawa w czestochowie to porozklejam wielkie ogloszenia ze rasowy to pies tylko rodowodowy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TinaTigra']przyjechali tacy do Polski, załozyli firmę i żyją, [/quote] nie dosc ze zyja to jeszcze maja sie swietnie kasy w brud nikt im nic nie moze zrobic , nietykalni a jak co to oni sie znaja to przeciez wetertynarze a zwierzaki niczego winne cierpia:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TinaTigra']...właściciel p. Andrzej to chyba rosjanin, można tego sie domyślić z nazwiska oraz w czasie rozmowy z nim.[/quote]

Tigra, to jest nieistotne - [B]R[/B]osjanin[B], N[/B]iemiec czy [B]P[/B]olak....To nie to forum.
To co robią jest złe i tyle.
Z procederem tego typu trzeba walczyć. To kto napisze ten list ???

Link to comment
Share on other sites

Mmm rusek nie rusek wsio ryba cham ignorant itp.... cechy ludzkie niezalenze od narodowosci bardziej istotne pytanie to takie " czemu on jest nieruszalny?"
wiemy co robi prokuratura wie sedziowie wiedza i... albo czlowiek wie jak sie poruszac po granicy miedzy prawem a bezprawiem albo ma tyle kasy aby sie z nimi dogadac ( me wlasne przypuszczenia):mad: ale prawda jest taka ze poki opinia publiczna milczy i przyjmuje to jako cos normalnego to.....

Dalej szukamy kogos kto napisze ten list ( ja naprawde nie mam ani talentu ani czasu ) :roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim musi to napisać ktoś, kto zna dobrze fakty. Obróbka literacka to mniejsza praca. Ważne, żeby było rzeczowo i na tyle jasno, żeby tv się zainteresowała. To nie może byc tylko list- lament.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

podnosze tema-co taka mal aktywnosc?:razz: No pochwalcie sie psiakmi kupionymi jako' rasowy bez metryczki". Znalezliscie kontakt z tym stowarzyszeniem, czy tak bedziecie tu tylko biadolic?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...