Jump to content
Dogomania

horror :( masowy posredniak dla chodoffcow :( Kto napisze list do tvn albo polsatu !!


Madzika

Recommended Posts

bede szcera jestem zajeta pisanie magisterki i nie mam pojecia gdzie szukac by danych na temat tego stowarzyszenia. Nie wiedzialam ze za tym linkime kryje sie taka historia. Wygladal link podejrzanie ale nie liczylam z taka historia w tle

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oni na swojej stronie piszą, ze psa kupił od nich Jacek Pikuła. On ma teraz co prawda inne kłopoty, ale to uczciwy człowiek i warto go zapytać o tego psa i czy wogóle go kupił. Tak samo Antoni Piechniczek. Ja moge poszukac kontaktu z nimi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oktawio, nie wiem czy warto podnosic temat. Dwie osoby zaczely wrzeszczec nie fatygujac sie aby zrobic COKOLWIEK. temat byl podany mediom i co, stracona szansa...brak osob, ktore zakupily psy.
Brak tak naprawde zaangazownia w sprawe:angryy:
Odsylanie od kajfasza do judasza.:angryy: :angryy:
Stracona szansa a i[U]ja wypadlam malo wiarygodnie[/U]. Juz nigdy nie zaangazuje sie w takie tematy. Zamiast krzyczec na forum, to najlatwiej, trzeba ruszyc glowa i d...i zbierac dowody.

Link to comment
Share on other sites

Wybacz , ale po pierwsze co sama robisz??
a po drugie niestety jedyne czym dyspon uje to adresem tej strony a poza tym jak pisalam wyzej jestem zajeta magisterka i nie mam czasu biegac po urzedach itp itd. Bez dowodow albo poszlak co mam zrobic??? narazic sie chyba na oskarzenie o znieslawienie.
Wiec z tym ruszaniem d.. to wiesz

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos ma jakies namiary? Jesli napisze sie do Urzedu Skarbowego, to maja obowiazek to sprawdzic. Byla w TV sprawa goscia, ktory zbieral makulature na smietnikach. Sasiad go podkablowal do urzedu, ze ma nie opodatkowane dochody. :stupid: I musieli sprawdzic. Ta strona to chyba jakis dowod? Mozna zalaczyc do pisma.

Link to comment
Share on other sites

ja kupiłam od nich Lunę 4 lata temu jak nie miałam pojęcia o rodowodach, ani o pseudohodowlach ani o niczym związanym z kynologią - miałam podejście jak większość polaków - po co mam płacić za papier ciężkie pieniądze; znalazłam w gazecie ogłoszenie o sznaucerkach, zamówiłam i pojechałam odebrać - wszystko odbywało sięw mieszkaniu w chorzowie - w kamienicy - na tą samą godzinę było umówionych więcej osób po różne psiaki - różnych ras, pan zaprosił nas do pokoju i tam przyniósł dwa szczeniaczki - porozmawialiśmy, wybrałam a właściwie ona mnie wybrała, dostałam nawet wskazówki dot. karmienia i pielęgnacji - ogólnie pozytywne wrażenia nieświadomej osoby; Luna owszem trochę "nieświeżo" pachniała, ale na szczęście była zdrowa - weterynarz u mnie jak powiedziałam mu skąd ją mam powiedział że mam szczęście że jest zdrowa (nie wiedziałam o co mu chodzi - teraz już wiem :angryy: ) - na szczęście wyrosła mi na zdrową sunię, ale myślę, że miała mniej niż 7 tygodni jak mi mówili; no i z wpisu w książeczce zdrowia wynika, że Luna urodziła się kawałdrogi od śląska - w Krobii na zachodzie polski - a tam chyba jest jakaś koszmarna pseudohodowla z tego co słyszałam gdzieś :shake:

obawiam się, że tego procederu nie zniszczy NIC poza informowaniem ludzi i spowodowaniem spadku popytu na takie szczenięta - jeżeli jak piszecie jest jakieś stowarzyszenie, były sprawy sądowe i to wszystko na nic się nie zdało bo sprawy są umarzane - to co jeszcze można zrobić? jeżeli prawo nic nie może - albo nie chce zrobic :shake: tv się raczej nie zainteresuje taką sprawą - nie jest zbytnio medialna - za mała afera :roll:

jeżeli chodzi o US - to myślicie, że przy tylu sprawach sądowych nie było to sprawdzone?

zdecydowanie uważam, że ZK i prawdziwi hodowcy powinni poprowadzić kampanię informacyjną i piętnującą pseudohodowle i posredników tego typu - tylko, że to też nie jest takie proste bo i wśród hodowców zrzeszonych w ZK są takie "perełki" :angryy:

Link to comment
Share on other sites

I wlasnie o to chodzi ze "raczka raczke myje" bo inaczej chyba juz cosby zrobili. Ale orientujac sie w zachowaniu sprzedajacego i bazujac na wypowiedzi malwaszki powiem tak ludzie wiedza co robia:shake: i w jaki sposob skolowac ludzi i robic pierwsze wrazenie. nieodpowiednie pytania sa puszczane mimo uszu albo zmiana tematu nastepuje.
Wiem o czym mowie sama przerabialam taki numer ale z chodoffcom zrzeszonym w ZK i jeszcze dobrze nazwy hodowli nie poddalam a kobieta zaczela mi ja wychwalac:-o:-oI zeby tylko pies niby mial miec rodowod i dodatkowe papiery ale...... poprostu masakra

Jesli chodzi o US w sumie to oni posrednicza sa odpowiedzsialni za warunki w jakich psy sie hoduje ani ich stan zdrowia.:shake: i Tu jest to ze trudno ich ugrysc.

BO TOZ tez nic nie zrobi oni te psiaki sprowadzaja tuz przed przyjazdem wlascicela bo nie wiem czy wytrzymali by w kamienicy z tyloma psami ( rasami ) na raz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'] tv się raczej nie zainteresuje taką sprawą - nie jest zbytnio medialna - za mała afera :roll:

[/quote]
I tu sie myslisz malawaszka, [B]media byly bardzo chetne ale[/B]..Ci co tu krzycza, zapytani przeze mnie o szczegoly odsylali mnie,gdzies, w maliny,na odczep sie.
Zreszta z pisaniem do mediow tez byla cisza...a ja dawno napisalam, ze dwa dni po, jak watek sie ukazal.

POPROSTU jestescie NIEPOWAZNI i dziek WAM wlasnie stracilsmy-powiem krotko-mozliwosc naglosnina sprawy w b. dobrym programie. Stracilismy, ja, oczywiscie a nie wy WIARYGODNOSC!! Smiechu warte jest to co mi podaliscie i tyle! Odsylanie, od jednego do drugiego prawie ZERO KONKRETOW!!
Co mam jechac z W-wy i szukac tego stowarzyszenia?
Mediom trzeba tez pomoc, to 'nasz temat' nam zalezy,myle sie???

ZERO wysilku zrobiliscie! ZERO!!! I nie piszcie juz bo....*******y jakies... jestescie smieszni i niepowazni, poprostu!:angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

wiecie co! właśnie wpadłam na ten wątek i jestem chętna do sklecenia jakiegoś konkretnego pisma! aczkolwiek musialaby się pod tym podpisac osoba, która zna "hodowle" z własnego doświadczenia bo ja na podstawie tego co wyczytałam nie moge powiedzieć że ktoś mnie oszukał itp. ja moge jedynie coś zmątować! dajcie konkretne szczegóły jak byście chcieli żeby list wyglądał i coś się zmontuje :) nie zostawiajmy tego tak! ludzie nie bądźcie tacy! biedne zwierzeta cierpią a wy odpuściliście temat całkowicie! wysłać maila nic nie zaszkodzi! dajcie mi na pw szczegóły i coś się wykombinuje :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...